Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

 

θα πατησεις εκει που λεει forum και θα τσεκαρεις αυτο  που λεει  

 εκει που πας να κανεις copy απο πανω στο εχει τις επιλογες websites,emails,forums (αυτο θελουμε) και desktops.μετα θα πατησεις εκει που λεει 

Pseudohtml,UBBCode and BBcode και θα κανεις αυτα τα ακαταλαβιστικα copy και επικολληση στην υπογραφη σου

 

5 ώρες πρίν, Stefounia είπε:

Το πρωτο μου μπεμπινακι ναι !!!ελπιζω να ερθει στην ωρα του γιατι εχω χασει τον υπνο μου χαχαχ! Οχι οτι μετα θα το βρω αλλα ενταξει λεεμε τωρα!

Μια βοηθεια!!!!!για την υπογραφή θελω να βαλω κ εγω αλλα δεν εχω ιδεα πως!!!! Χαχαχ

ελεος δεκα φορες μου εβγαλε οτι ειναι σε αποκρυψη η δημοσιευση λες και ειναι κατι περιεργο,αραγε φαινεται τωρα γιατι μου βγαζει κατι ροζ μπαρες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , ERIANTON είπε:

 εκει που πας να κανεις copy απο πανω στο εχει τις επιλογες websites,emails,forums (αυτο θελουμε) και desktops.

θα πατησεις εκει που λεει forum και θα τσεκαρεις αυτο  που λεει  

 εκει που πας να κανεις copy απο πανω στο εχει τις επιλογες websites,emails,forums (αυτο θελουμε) και desktops.μετα θα πατησεις εκει που λεει 

Pseudohtml,UBBCode and BBcode και θα κανεις αυτα τα ακαταλαβιστικα copy και επικολληση στην υπογραφη σου

 

ελεος δεκα φορες μου εβγαλε οτι ειναι σε αποκρυψη η δημοσιευση λες και ειναι κατι περιεργο,αραγε φαινεται τωρα γιατι μου βγαζει κατι ροζ μπαρες

Φαινεται ναι.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Φαινεται ναι.

ευχαριστω Νατασουλα!

για να δουμε πως θα κοιμηθω σημερα που μολις ενιωσα εναν πονο καλο που κρατησε ενα λεπτο.ποση ωρα κραταει ο καθε πονος οταν μας πιασουν οι πονοι?επιπλεον ανα διαστηματα νιωθω ενα πονο στον μηρο σαν να χτυπαει ρευμα για ελαχιστα δευτερολεπτα,το εχω νιωσει τωρα αυτο 4 φορες να εχει να κανει ........?:(:cry:

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ERIANTON said:

ευχαριστω Νατασουλα!

για να δουμε πως θα κοιμηθω σημερα που μολις ενιωσα εναν πονο καλο που κρατησε ενα λεπτο.ποση ωρα κραταει ο καθε πονος οταν μας πιασουν οι πονοι?επιπλεον ανα διαστηματα νιωθω ενα πονο στον μηρο σαν να χτυπαει ρευμα για ελαχιστα δευτερολεπτα,το εχω νιωσει τωρα αυτο 4 φορες να εχει να κανει ........?:(:cry:

Αβυσσος η ψυχη της εγκυου.... ολο περιεργοι πονοι τελικα.... χαχαχαα θα δειξει εφαγες ελαφρια οποτε μη φοβασαι τπτ!!!

 

κοκκινιστο κ εγω βαζω κ παστιτσιο κ κιμα κ οσπρια βαζω κ παλια που ημουν φοιτητρια η μανα μ κ τι δε μου βαζε τοτε στα νιατα μ. Μεχρι κ λαχανοντολμαδες βαζω(δεν τους φτιαχνω εγω βεβαια). Ετοιμα ζυμωμενα μπιφτεκια για ψησιμο, μονο οι πατατες ειναι χαλια μετα απο καταψυξη. 


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Από φαγητά μαγειρεμένα στην κατάψυξη έχω διάφορα όσπρια, φασολάκια κοκκινιστό και λέω αυτή την εβδομάδα να κάνω κανένα κιμά να είναι έτοιμος είτε για μακαρόνια είτε για κανένα παστίτσιο. Πάντως ότι έχει ρύζι δεν μπαίνει κατάψυξη και τα μακαρόνια, πατάτες  γίνονται χάλια αν βάλεις παστίτσιο η μουσακά δηλαδή έτοιμο. Η πεθερά μου θα είναι εδώ όσο θα είμαι στο μαιευτήριο σίγουρα , και θα κάνει δουλειές παρόλο που και εγώ έχω θέμα με τις μεθόδους που επιλέγει ( στην λεκάνη της κουζίνας πχ που πλένουμε μαρούλια και ζυμωνουμε έβαλε νερό και ξεσκονοπανο και καθάριζε όλη την κουζίνα) μπλιαχ.  από μαγείρεμα όμως μην την αδικώ κάνει παπάδες 

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Alzira είπε:

Από φαγητά μαγειρεμένα στην κατάψυξη έχω διάφορα όσπρια, φασολάκια κοκκινιστό και λέω αυτή την εβδομάδα να κάνω κανένα κιμά να είναι έτοιμος είτε για μακαρόνια είτε για κανένα παστίτσιο. Πάντως ότι έχει ρύζι δεν μπαίνει κατάψυξη και τα μακαρόνια, πατάτες  γίνονται χάλια αν βάλεις παστίτσιο η μουσακά δηλαδή έτοιμο. Η πεθερά μου θα είναι εδώ όσο θα είμαι στο μαιευτήριο σίγουρα , και θα κάνει δουλειές παρόλο που και εγώ έχω θέμα με τις μεθόδους που επιλέγει ( στην λεκάνη της κουζίνας πχ που πλένουμε μαρούλια και ζυμωνουμε έβαλε νερό και ξεσκονοπανο και καθάριζε όλη την κουζίνα) μπλιαχ.  από μαγείρεμα όμως μην την αδικώ κάνει παπάδες 

κατι πρεπει να γινεται με τα ξεσκονοπανα...

πρίν από 5 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Αβυσσος η ψυχη της εγκυου.... ολο περιεργοι πονοι τελικα.... χαχαχαα θα δειξει εφαγες ελαφρια οποτε μη φοβασαι τπτ!!!

 

κοκκινιστο κ εγω βαζω κ παστιτσιο κ κιμα κ οσπρια βαζω κ παλια που ημουν φοιτητρια η μανα μ κ τι δε μου βαζε τοτε στα νιατα μ. Μεχρι κ λαχανοντολμαδες βαζω(δεν τους φτιαχνω εγω βεβαια). Ετοιμα ζυμωμενα μπιφτεκια για ψησιμο, μονο οι πατατες ειναι χαλια μετα απο καταψυξη. 

καλα εγω δεν εχω θεματα αβυσσου της ψυχης,εγω ειμαι ψυχοβγαλτης .ηρωα τον λενε τον αντρα μου ασχετο που ποτε δεν καταλαβα τον λογο


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ERIANTON είπε:

κατι πρεπει να γινεται με τα ξεσκονοπανα...

Ειρηνη αλλαξες το τικερ σου;

πρίν από 40 λεπτά , ERIANTON είπε:

ευχαριστω Νατασουλα!

για να δουμε πως θα κοιμηθω σημερα που μολις ενιωσα εναν πονο καλο που κρατησε ενα λεπτο.ποση ωρα κραταει ο καθε πονος οταν μας πιασουν οι πονοι?επιπλεον ανα διαστηματα νιωθω ενα πονο στον μηρο σαν να χτυπαει ρευμα για ελαχιστα δευτερολεπτα,το εχω νιωσει τωρα αυτο 4 φορες να εχει να κανει ........?:(:cry:

Μπορει και μονο 20 δευτερολεπτα. Αλλα πρεπει να εχουν περιοδικοτητα οι πονοι. 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Ειρηνη αλλαξες το τικερ σου;

Μπορει και μονο 20 δευτερολεπτα. Αλλα πρεπει να εχουν περιοδικοτητα οι πονοι. 

Ναι το άλλαξα,μου ετρωγε δυο μερες.τωρα που ηθελα να γραψω στην stefounia το ειδα.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη δεν παίρνεις ένα τηλ τον γιατρό σου να του κάνεις μια ερώτηση αν σου έρχονται ανά τακτά διαστήματα? Ήρωες είναι οι σύζυγοι αυτό είναι σίγουρο αλλά είμαστε και εμείς! 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alzira είπε:

Ειρήνη δεν παίρνεις ένα τηλ τον γιατρό σου να του κάνεις μια ερώτηση αν σου έρχονται ανά τακτά διαστήματα? Ήρωες είναι οι σύζυγοι αυτό είναι σίγουρο αλλά είμαστε και εμείς! 

Οχι δεν παιρνω τετοια ωρα τηλεφωνα.αν γίνει οτιδηποτε θα παω στο νοσοκομειο και βλεπουμε

πρίν από 5 λεπτά , Alzira είπε:

Ειρήνη δεν παίρνεις ένα τηλ τον γιατρό σου να του κάνεις μια ερώτηση αν σου έρχονται ανά τακτά διαστήματα? Ήρωες είναι οι σύζυγοι αυτό είναι σίγουρο αλλά είμαστε και εμείς! 

Εμεις ψυχοβγαλτες


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Με τον γιατρό σου σκοπεύεις να γεννήσεις ή με τον εφημερεύοντα ? 

Mε τον γιατρο μου αλλα δεν θελω  να τον ενοχλω.αν οταν παω στο νοσοκομειο μου πουν γεννάω ε τοτε θα τον ν ξυπνησω


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μπήκα για την πρωινή αναφορα... πόσα μωρα είναι μεσα ακομα και πόσα βγήκανε; 

Πήγα για κολπικό υγρό μόλις. Και χθες το είχα συνάντηση με τη μαία. Είναι μες στη χαλαρότητα οτι θα πανε ολα γρήγορα. Τόσο που με αγχώσε: ως δευτεροτοκος λεει μπορει να μην προλάβουμε ουτε επισκληριδιο , λεει. Εγω ζητησα οοοολο το πακέτο της λέω, να κανονιστειτε!

Καλή εβδομάδα, ολο και καποια θα έχει γεννήσει ως την αλλη Δευτέρα, έλα να πέφτουν στοιχήματα.... :-P

  • Μου αρέσει 2

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!Gaidaki μου καλα αποτελεσματα!!κοιτα αν ειναι να βγει ευκολοτερα το δευτερο ας βγει και εδω στο σπιτι.μετα τι θα το κανω βεβαια.με τον λωρο με το πλυσιμο....ας βγει ομως με το καλο και χαλαρα.μην με ταλαιπωρησει.ο μεγαλος βγηκε με δυο εξωθησεις.αυτο ας πουμε μπορει να κάνει ενα πλατς και να βγει.ειναι στην διακριτικη του ευχέρεια.στο πρωτο του μιλαγα.... του ελεγα θα βγεις γρηγορα  δεν θα με πονεσεις πολυ θα βγεις φυσιολογικα και ευτυχως ετσι εγινε .τωρα του λεω τα ιδια ελπιζω να με ακουσει και αυτο το ζωουλι.

  • Χαχα 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Εμένα το πρώτο είναι και του μιλάω για να μην ταλαιπωρηθεί καμία μας της λέω να βγεις εύκολα . Θέλω να γεννήσω την Πέμπτη :-) αλλιώς να κάνουμε λιγάκι υπομονή μέχρι την άλλη εβδομάδα . 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...