Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια στο Φόρουμ! Ήθελα να μοιραστώ την αγωνία μου μαζί σας έχω κύκλο 29.ημερών Τελευταία περίοδος 10-16.. ελεύθερες επαφές 22 και 24.. τώρα περιμένω σε 9 μέρες περίοδο. Εδώ και 3μερες έχω ανακοτοσουρες το βράδυ,νιώθω την κοιλιά μου πρησμενη,εχω ταχυκαρδίες που και που και συχνοουρια. Είναι δυνατών να έχω συμπτώματα από τώρα αν είμαι;; έχει τύχη σε κάποια από εσάς;; Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλό μήνα!! Πιστεύω πως είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα,αν και έχω διαβάσει εδώ πως πολλές γυναίκες από τοσο νωρίς είχαν διάφορα συμπτώματα που δεν τα είχαν σε άλλο κύκλο και έτσι υποψιάστηκαν την εγκυμοσύνη τους. Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και να επιβεβαιώσεις σε λίγες μέρες τα ευχάριστα..προσπαθείτε καιρό?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Ασία μου για την γρήγορη απάντηση και ενδιαφέρον να είσαι καλά!! Καλό μήνα!! Όχι τώρα ξεκινήσαμε απλάλέω λες κατευθείαν να έγινε το καλό;; 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είσαι από αυτές τις τυχερές! Τώρα καταλαβαίνω καλύτερα την αγωνία σου,η αγωνία του πρώτου μήνα προσπαθειών είναι διαφορετική... Καλώς ήρθες στο φορουμ,είδα πως είσαι πολύ καινούρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ.26 είπε:

Μακάρι!! Σε ευχαριστώ καλός σας βρήκα! :)

Μακαρι να ειναι το κτ διαφορετικο κ να εμεινες με την πρωτη εγκυος

Πολυ πιθανο ομως να ειναι απο τις ελευθερες επαφες η επειδη τωρα που ξεκινησατε δινεις μεγαλυτερη σημασια στο καθε τι

Link to comment
Share on other sites

Οι γιατροι δ το δεχονται.αλλα το σωμα μας παθαινει σοκ αππτις ελευθερες επαφες.εγω τους 3μηνες που προσπαθουσα στην κορη μου ειχα ολα τα συμπτωματα χωρις να ειμαι,μεχρι κ δεκατα ανεβαζα.το μηνα που εμεινα δ προσεξα κτ γτ νομιζα εχασα τις γονιμες.μεχρι κ καφε υγρα πριν την περιοδο ειχα εκεινους τους τρεις μηνες

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσια!

Τα δικα μ συμπτωματα πριν την καθυστερηση ηταν εντονη αλλαγη στο στηθος δηλαδη ελαφρυ πρηξιμο το ενιωθα βαρυ και με πονουσε πολυ, ακομα ειχα δυσκοιλιοτητα και ενα μικρο πρηξιμο στην περιοχη της μητρας που οταν τεντωνομουν με τραβουσε. Ειδα και το λεγομενο αιμα εμφυτευσης για μιση μερα. Την δευτερη μερα καθυστερησης εκανα τεστ ηταν θετικο με δυσδιακριτη γραμμη μετα τρεις μερες εκανα ενα ακομα φανερα θετικο και πηγα στην γιατρο μ. Καναμε υπερηχο και το ειδαμε στις 4,5 εβδομαδες. Παλινδρομησε στις 7 εβδομαδες. Τωρα προσπαθουμε ξανα. Καλη τυχη σε ολες μας


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια !! Είμαι νέα στην παρέα σας !! Την τετάρτη το βράδυ έκανα σπερματέγχυνση και τώρα είμαι σ αυτή την ρημάδα την αναμονή !!! Εχει περάσει κάποια κοπέλα κάτι παρόμοιο να μ πει αν είχε κάποιο πρωιμο σύμπτωμα?? 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...