Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

Τελευταία περίοδος 04/09....έκανα τέστ τη Παρασκευή και ήταν θετικό....

καμιά άλλη υποψήφια εγκυούλα για τον Ιούνιο του 18?


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 Βετεράνος....αλλά κάθε φορά όση κι αν είναι η εμπειρία το άγχος να πάνε όλα καλά είναι το ίδιο και μεγαλύτερο μη σου πω...αν ξέρεις τι σε περιμένει.....για πές πότε είχες τελευταία περίοδο...εγώ είμαι με το θετικό τέστ και περιμένω να πάω στην 7η εβδομάδα για να κάνω υπέρηχο. Συμπτώματα ούτε ένα....


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αγωνία φαντάζομαι δεν φεύγει ποτέ. Τελευταία περίοδο είχα 30 Αυγούστου και έκανα έναν πρώτο υπέρηχο για να δούμε αν όλα πάνε καλά και ευτυχώς όλα δείχνουν φυσιολογικά. Ούτε εγώ έχω συμπτώματα. Λίγες μέρες ακόμα για τον υπέρηχό σου απ' ότι καταλαβαίνω. Τα προηγούμενα παιδιά σου τα γέννησες σε δημόσιο μαιευτήριο - νοσοκομείο ή σε ιδιωτικό;

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!!! ΤΕΡ 1/9. Σήμερα ειμαι 5+6! 2η εγκυμοσύνη.  Έχω άλλη μια κορακλα 2 ετών!!

Α να συμπληρώσω ότι έχω συμπτώματα... πιο πολύ νιώθω αηδία για όλα( κυρίως για  φαγητά) ,  το στομάχι μου είναι χάλια πονακια  αριστερά και μια μόνιμη κούραση..

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοντά είμαστε κορίτσια....εγώ πάλι δεν νιώθω τίποτα και σκέφτομαι να πάω για υπέρηχο νωρίτερα να δώ τι γίνεται....γιατί 7η εβδομάδα μπαίνω στις 23/10

 

@Farmakotriftena ωραίο το nickname xaxa καλως ήρθες και να χαίρεσαι τη κοράκλα!

 

@Tzimpi στο Έλενα γέννησα τις προηγούμενες φορές κι εκεί θα πάω και τώρα.

 

Αθήνα θα γεννήσετε κι εσείς?

 

  • Μου αρέσει 1

Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου!! Θηρίο πας για το 4ο;; φτου φτου σου εύχομαι εγκυμοσύνη χωρίς συμπτώματα,  γιατί εγώ με συμπτώματα και ένα παιδί τα έχω δει όλα! Αχαχαχα 

@Tzimpi με το καλό και σε σένα! 

Εγώ κορίτσια γέννησα στο ΡΕΑ... άριστο μαιευτήριο!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που γινόμαστε περισσότερες για να μοιραζόμαστε ανησυχίες και εμπειρίες ;)

Θα γεννήσω Αθήνα και σκέφτομαι για το Αλεξάνδρας και τον Πρωτοπαππά. Θα προσπαθήσω από Δευτέρα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί του για να τον γνωρίσω. Έχει πολύ λίγα πράγματα γι' αυτόν εδώ στο φόρουμ. Εσείς ποιόν ποιά γιατρό έχετε;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο Δικός μου είναι στο Ρέα.  Ήταν παλιά επιμελητής στο Έλενα. Αλλά τα τελευταία χρόνια είναι σε ιδιωτικά. 

Για πες... πόσο εισαι; συμπτώματα; έχεις κάνει έναν υπέρηχο κι εσύ ε;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Για πες... πόσο εισαι; συμπτώματα; έχεις κάνει έναν υπέρηχο κι εσύ ε;

Δεν έχω συμπτώματα. Σήμερα μόνο λίγο ζαλάδα όπως όταν μου πέφτει η πίεση και στην αρχή κάτι πονάκια περιόδου που κρατούσαν πολυ λίγο. Ναι έκανα υπέρηχο για τον φόβο του εξωμήτριου.

@chrimai είδα που έγραψες για τους γιατρούς σου σε άλλο νήμα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα στο παρεάκι :)

ΤΕΡ 09/09. Σήμερα 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Αύριο το πρώτο ραντεβού στον γυναικολόγο.

Εμένα είναι το τρίτο μου (ο λεβέντης μου είναι 5 και η κοράκλα μου 4), και από συμπτώματα μέχρι στιγμής λίγο αναγούλα και πολλή υπνηλία!!!

Με το καλό να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας όλες τον Ιούνιο!

:-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 3

tQXyp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου στρατσιατελα !! Να χαιρεσαι τα παιδια σου και με το καλο το 3ο! Καλή επιτυχία σήμερα! Αν θες στείλε μας να μας πεις. Κι εγώ 1ο ραντεβού ήμουν 5+3. Στις 25/10 τώρα το επόμενο να ακούσουμε και καρδιά!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@stracciatella Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τα παιδιά σου! Τι έγινε στο πρώτο ραντεβού;

@chrimai πήγες νωρίτερα να δεις τι γίνεται ή περιμένεις την Δευτέρα;

Εγώ προσπαθώ να ανακαλύψω τι γίνεται στο Αλεξάνδρας.... π.χ. ο γιατρός που σκέφτομαι δεν κάνει καθόλου πρωινά ιατρεία και τα απογευματινά τα κάνει στο προσωπικό του ιατρείο. Έχω ακόμα πολλά να δω και να ανακαλύψω μιας και οι μέχρι τώρα εμπειρίες μου ήταν από το νοσοκομείο στα Χανιά. Εδώ -φαντάζομαι- λόγω πανεπιστημιακού νοσοκομείου και καθηγητών ισχύουν άλλα. Έκλεισα ραντεβού μαζί του την 1η Νοεμβρίου αλλά θα κάνω έναν υπέρηχο την Πέμπτη για να φύγει η ανησυχία μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...