Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

orianna, anemoni1989 σας ευχαριστω πολυ! Με το καλο και τα δικα σας μωρακια!! 

Nansy29 καλως ορισες και με το καλο! Κι εγω ειχα μια αναποδια τον Μάϊο αλλα να δεις που ολα θα μας πανε καλα αυτη τη φορα!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρούμενη!!!! 1369 η σημερινή χοριακη μου,  απο 173 που ηταν μολις την Πέμπτη!!! 

Καλημερα κιολας!!!!!!!  :)

Μπράβο αγάπη!!!!!!! Ελπίζω τώρα να ελαττωθεί σιγά σιγά το άγχος σου!!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Μπράβο αγάπη!!!!!!! Ελπίζω τώρα να ελαττωθεί σιγά σιγά το άγχος σου!!!

Ηδη ειμαι χαλαρη!!!! Αχχαχααχαχαχαχχαχαχα

Ευχαριστώωωωωωω παρα παρα παρα πολυ!!!! 

πρίν από 29 λεπτά , fani_ είπε:

anemoni1989 ουαου!!!!Μπραβο!!!!Πολυ ευχαριστα νεα!!!

Ευχαριστώωωωωωω παρα πολυ!!!! Χαρηκα λεμε!!!!! Επιτελους νιωθω επιτελους σε φυσιολογικα πλαισια!!!!!  :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κοριτσια τι κανετε; απο συμπτωματα πως πάτε; κανενα νεο καμια; 

Καλησπέρα! Εγώ καλά είμαι, από προχθές έχω μικρές αναγουλες αλλά όχι κάτι τραγικό... Εσύ; 


Link to comment
Share on other sites

Καλως τις καινουριες....εγω δεν εχω νεα....συμπτωματα ουτε ενα....δε νιωθω τιποτα απολυτως........

αυριο παιρνω αποτελεσματα προγεννητικου....αγχος κι εκει....να βγουν ολα καλα....

 

Οσες ακουσατε καρδια ποτε θα πατε για επομενο υπερηχο? Στην αυχενικη?  

Πρεπει να ανανεωσουμε και το πινακακι μας....εχουμε νεες εγκυουλες στη παρέα...

 


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Anemoni1989 μπραβο!τελεια νεα!!Όλα μια χαρά!Μην αγχώνεσαι καθόλου..        εμένα τα συμπτωματα συνεχίζονται φουλ..ποτε σταματάνε άραγε;                chrimai γεια σου!με το καλο!!εγώ εχω την Παρασκευή υπέρηχο.το παρακολουθούμε συχνά λόγω του κακού ιστορικού και σε 2 εβδομάδες λογικά η αυχενικη..εσεις;;            

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια! Εγω απο συμπτωματα μια ετσι μια αλλιως... Γενικα εχω βρει την υγεια μου τρωγοντας πολυ μικρες ποσοτητες φαγητου... Ναυτιες εχω ομως,  αλλα οχι τοσο χαλια οσο η @Farmakotriftena... Στηθος πρησμενο, κοιλια πρησμενη και πονακια τα οποια ευτυχώς απο οταν ξεκινησα μαγνησιο εφτιαξαν καπως!!! 

Α!  Τριτη παμε γιατρο!!!!  :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Χθες πηγα για υπερηχο, μεγαλωνει το νινακι!! Αν και 2,4 εκατοστα κουναει χερακια και ποδαρακια!! Κανονισαμε αυχενικη στις 22/11. Απο συμπτωματα εγω εξακολουθω να μην εχω τιποτα. Μονο καποια πονακια στη μεση που και που τα οποια απ' ο, τι ειπε ο γιατρος μπορει να οφειλονται στο οτι ανοιγουν σιγα σιγα οι αρθρωσεις ή απο τα νεφρα. Πρεπει να πινουμε πολυ νερο!

Μεχρι την αυχενικη δεν μου ειπε ο γιατρος για αλλο ραντεβου... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!τι κάνετε;όλα καλά; εμείς πήγαμε σήμερα για υπέρηχο, το έμβρυο αναπτύσσεται κανονικά είναι 3 εκατοστά αλλά

οι παλμοί του μας είπε ο γιατρός είναι ελάχιστα πιο κάτω από το φυσιολογικό (146 παλμοι) για την εβδομάδα που είμαι (είμαι 10 εβδομάδων ακριβώς).

αυτο βέβαια μπορεί να μην σημαίνει τίποτα μας είπε..αλλά θα θέλαμε να ήταν παραπάνω..

εσείς πόσους χτύπους είχατε στον τελευταίο υπέρηχο;; και οι κοπέλες που έχουν κι άλλα παιδάκια θυμάστε πόσους χτύπους είχατε σε προηγούμενες

εγκυμοσύνες;; για κάποιο λόγο δεν μπορούμε με τίποτα να πιστέψουμε ότι δεν θα πάει καλά για τέταρτη φορά αλλά ψιλοαγχωθήκαμε..

στις 17 Νοέμβρη κανονίσαμε αυχενική..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!τι κάνετε;όλα καλά; εμείς πήγαμε σήμερα για υπέρηχο, το έμβρυο αναπτύσσεται κανονικά είναι 3 εκατοστά αλλά

οι παλμοί του μας είπε ο γιατρός είναι ελάχιστα πιο κάτω από το φυσιολογικό (146 παλμοι) για την εβδομάδα που είμαι (είμαι 10 εβδομάδων ακριβώς).

αυτο βέβαια μπορεί να μην σημαίνει τίποτα μας είπε..αλλά θα θέλαμε να ήταν παραπάνω..

εσείς πόσους χτύπους είχατε στον τελευταίο υπέρηχο;; και οι κοπέλες που έχουν κι άλλα παιδάκια θυμάστε πόσους χτύπους είχατε σε προηγούμενες

εγκυμοσύνες;; για κάποιο λόγο δεν μπορούμε με τίποτα να πιστέψουμε ότι δεν θα πάει καλά για τέταρτη φορά αλλά ψιλοαγχωθήκαμε..

στις 17 Νοέμβρη κανονίσαμε αυχενική..

Γειά σου κορίτσι μου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω πολύ γτ εμείς ακουσαμε σήμερα καρδιά στην 6η εβδομάδα με 123 παλμους αλλά δεν ξέρω στην εβδομάδα σου πόσο πρέπει να είναι... Όλα καλά θα πάνε! 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...