Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ειμαστε ενα!!!


Recommended Posts

365 μέρες ένα, εσύ και εγώ μπεμπούλη μου.σε λατρεύω.δεν ξέχασα ούτε μια μέρα να σου πω πόσο πολυ σε αγαπάω.εύχομαι να είσαι πάντα χαρούμενος και υγιέστατος !!να έχεις μια καλή τύχη στην ζωή σου μωρό μου!!

θα είμαστε πάντα εκεί δίπλα σου να σε στηρίζουμε!!

θα σε αγαπώ για πάντα!!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τον χαιρεσαι!!!!! Να εισαστε ευτυχισμενοι.....να σου δινει καθε μερα τη χαρα που σου εδωσε και τοτε.

Ξερω εχω χαθει αλλα 'βλεπω' τα νεα σας.

Τωρα που 'ξερεις' βαλε μπροστα!!! Του χρονου τετοιο καιρο να εισαι διπλα ευτυχισμενη!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Ρηνουλι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!Να μας ζησει ο γαντζος σου κοριτσακι μου γλυκο!!!!!

Γερος ευτυχισμενος και καλοτυχος ματακια μου!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου να σου ζησει ο γατζακης σου!ολη του η ζωη να ναι γεματη υγεια αγαπη και πολλα πολλα χαμογελα!χρονια σας πολλα!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου.να χαιρεσαι και εσυ την κουκλιτσα σας.και εγω σε θυμαμαι καλη μου και το ομορφο κουκλακι σας στο παρτυ της ελενιτσας!!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

365 μέρες ένα, εσύ και εγώ μπεμπούλη μου.σε λατρεύω.δεν ξέχασα ούτε μια μέρα να σου πω πόσο πολυ σε αγαπάω.εύχομαι να είσαι πάντα χαρούμενος και υγιέστατος !!να έχεις μια καλή τύχη στην ζωή σου μωρό μου!!

θα είμαστε πάντα εκεί δίπλα σου να σε στηρίζουμε!!

θα σε αγαπώ για πάντα!!!!

Να σας ζήσει να είναι πάντα γερός και καλότυχος στη ζωή του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΑΑ δεν είχα δει το θέμα στα μεταφέρω εδώ....

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΓΑΝΤΖΟ ΣΑΣ!!!

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ!!!!

1st_birthday_boy_party_ideas.gif&t=1

gfhkfgbb90911097.jpg&t=1

035749.gifbirthday%20cards.jpg

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΣΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...

147547-1053787qd8db5o29l.gif&t=1

viewthread.php?action=attachment&tid=24485&pid=930681


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...