Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Chrisla είπε:

Εννοείς την μερά που είναι να αδιαθετησεις? 

Κι απ την αλλη μερα. Ειναι σαν να περιμενεις απλα περιοδο κ εχεις μια απλη καθυστερηση. Πολλα συμπτωματα αρχιζουν κ απ την 6η εβδομαδα. Χθες μιλουσα με μια φιλη, και τις δυο κυησεις τις καταλαβε γιατι θυμηθηκε οτι η περιοδος της δεν ηρθε ακομη αφου περασαν 40 μερες απ την προηγουμενη κ ετσι εκανε τεστ


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Κι απ την αλλη μερα. Ειναι σαν να περιμενεις απλα περιοδο κ εχεις μια απλη καθυστερηση. Πολλα συμπτωματα αρχιζουν κ απ την 6η εβδομαδα. Χθες μιλουσα με μια φιλη, και τις δυο κυησεις τις καταλαβε γιατι θυμηθηκε οτι η περιοδος της δεν ηρθε ακομη αφου περασαν 40 μερες απ την προηγουμενη κ ετσι εκανε τεστ

Από εξωσωματική ήταν? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrisla είπε:

Από εξωσωματική ήταν? 

Οχι, αλλα δεν εχει σχεση. Εμεις απλως μπορει να εχουμε κ συμπτωματα λογω φαρμακων. Γενικα ολες οι φιλες μου καταλαβαν κυηση λογω καθυστερησησ κ οχι με συμπτωματα. Οποτε εχουμε ελπιδες


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οχι, αλλα δεν εχει σχεση. Εμεις απλως μπορει να εχουμε κ συμπτωματα λογω φαρμακων. Γενικα ολες οι φιλες μου καταλαβαν κυηση λογω καθυστερησησ κ οχι με συμπτωματα. Οποτε εχουμε ελπιδες

Το ξέρω και εγώ στην δική μου λόγω καθυστέρησης το είχα καταλάβει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκα, θα σας το πω απλα...τα συμπτώματα είναι μυθος! Μην ανησυχείτε όλα θα είναι υπέροχα...από αύριο μπορείτε να ξεκινήσετε και τα τεστακια!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου γλυκα, θα σας το πω απλα...τα συμπτώματα είναι μυθος! Μην ανησυχείτε όλα θα είναι υπέροχα...από αύριο μπορείτε να ξεκινήσετε και τα τεστακια!!!

Σοφακι μας γλυκο, καλα τα λες ετσι ειναι!

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου γλυκα, θα σας το πω απλα...τα συμπτώματα είναι μυθος! Μην ανησυχείτε όλα θα είναι υπέροχα...από αύριο μπορείτε να ξεκινήσετε και τα τεστακια!!!

Εχει κ εναν μουντο καιρο εδω βρεχει ασταματητα. Εχω αναψει τα φωτακια στο δεντρακι, ζεστουλα , χουχουλιασμα κ χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα.εκει τι λειε ο καιρος, τα ιδια?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Σοφακι μας γλυκο, καλα τα λες ετσι ειναι!

Εχει κ εναν μουντο καιρο εδω βρεχει ασταματητα. Εχω αναψει τα φωτακια στο δεντρακι, ζεστουλα , χουχουλιασμα κ χριστουγεννιατικη ατμοσυοφαιρα.εκει τι λειε ο καιρος, τα ιδια?

Τι ωραία!!!! Εδώ έχει κρύο αλλά με ήλιο και συννεφιά!!! Είναι μια καλή μέρα για δουλειές!!!!! Μείνετε εκεί στη ζεστουλα, πιείτε και μια ζεστή σοκολάτα και χοχοχοχοχοχοχο

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Τι ωραία!!!! Εδώ έχει κρύο αλλά με ήλιο και συννεφιά!!! Είναι μια καλή μέρα για δουλειές!!!!! Μείνετε εκεί στη ζεστουλα, πιείτε και μια ζεστή σοκολάτα και χοχοχοχοχοχοχο

Ναι , σαν το σπιτακι του Αη Βασιλη ειναι εδω, χοχοχοχο! Εσυ καλες βολτες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οχι, αλλα δεν εχει σχεση. Εμεις απλως μπορει να εχουμε κ συμπτωματα λογω φαρμακων. Γενικα ολες οι φιλες μου καταλαβαν κυηση λογω καθυστερησησ κ οχι με συμπτωματα. Οποτε εχουμε ελπιδες

συμπτωμα στην εγκυμοσυνη ειχα απο τη μερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυοσ δλδ στη χοριακη....οποτε μην ψαχνετε τωρα ..αρα ναι φυσικα και εχετε ελπιδεσ κοριτσακια μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι , σαν το σπιτακι του Αη Βασιλη ειναι εδω, χοχοχοχο! Εσυ καλες βολτες!

Καλές δουλειές να μου πεις γιατί απ' το πρωί.κανω δουλειές στο σπίτι!!!!!! Χαχαχχαχααα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Καλές δουλειές να μου πεις γιατί απ' το πρωί.κανω δουλειές στο σπίτι!!!!!! Χαχαχχαχααα

Εδώ είχε ήλιο τώρα συννεφιασε.... Αλλά κρύο γιοκ... Καλές δουλίτσες κορίτσι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Καλές δουλειές να μου πεις γιατί απ' το πρωί.κανω δουλειές στο σπίτι!!!!!! Χαχαχχαχααα

Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα κ κυρα! Κανε τωρα γιατι μετα δεν θα μπορεις

Just now, Chrisla είπε:

Εδώ είχε ήλιο τώρα συννεφιασε.... Αλλά κρύο γιοκ... Καλές δουλίτσες κορίτσι.. 

Α, ρε Κρητη με τον ωραιο σου τον καιρο. Ποσο θα θελα να ημουν εκει

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα κ κυρα! Κανε τωρα γιατι μετα δεν θα μπορεις

Α, ρε Κρητη με τον ωραιο σου τον καιρο. Ποσο θα θελα να ημουν εκει

Μαίρη κλοσσας???? σε βλέπω κάτσε κάτω...αχαχαχχαχαχαχαχχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα κ κυρα! Κανε τωρα γιατι μετα δεν θα μπορεις

Α, ρε Κρητη με τον ωραιο σου τον καιρο. Ποσο θα θελα να ημουν εκει

Εεεεεετσιιιιιι!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...