Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλες και όλους! :)

Ανοίγουμε αυτό το καφέ ως παράλληλο του θέματος IVF με δωρεά ωαρίων γνώμες και εντυπώσεις

https://parents.org.gr/forum/topic/15403-ivf-me-dorea-oarion-gnomes-kai-entyposeis

έτσι ώστε στο  Parents.org.gr να μένουν οι χρήσιμες πληροφορίες ή δεδομένα ή λίστες και εδώ να υπάρχει η καθημερινή επαφή τύπου social media με πιο γενικές συζητήσεις της ομάδας μελών που βρίσκονται σε αυτή την διαδικασία. 

 

  • Μου αρέσει 3

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλημερα και απο μενα.Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα,εδω μπορουμε να γραφουμε και πιο ελευθερα.

Georgia χρονια σου πολλα(αν και καθυστερημενα) πολυχρονη με υγεια και τυχη και με το καλο να υποδεχτεις τα  μωρα σου.

Εγω κανω θεραπεια γιατι βρηκε χρονια λοιμωξη ο Νικας και συνεχιζω το μαζεμα.

Περιμενω νεα απο τα υπολοιπα κοριτσια.

  • Μου αρέσει 2

Smiley ζευγάρια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ' ευχαριστώ πολύ xristia! Και σε σενα ευχομαι όλα να τελειώσουν με το καλό και να προχωρήσεις στην εγκυμοσύνη. Τι ωραιο το μπεμπάκι που έχεις βάλει στο προφιλ σου!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γεωργια μου,τι κανεις?Thia πως πηγε με τον γιατρο?Γεια και στα υπολοιπα κοριτσια.Λοιπον κοριτσια στειλτε ολη την θετικη σας ενεργεια και την αγαπη σας,γιατι την Τετάρτη την ημέρα των γενεθλίων μου,παω για ωοληψια.Πηγα με το πρωτοκολλο Φεμαρα και εχουμε 4 και 1 μικρο.Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου και μια προσπαθεια με φαρμακα και οτι ειναι να γινει ας γινειΜακαρι να εχουμε λιγη τυχη και λιγη θεικη βοηθεια!Φιλάκια πολλα και καλή πρωτομαγια σε ολες!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κ καλό μήνα !!!

σας βρήκα επιτέλους !!! 

On 30/4/2018 at 6:28 ΜΜ, NINA78 είπε:

Γεια σου Γεωργια μου,τι κανεις?Thia πως πηγε με τον γιατρο?Γεια και στα υπολοιπα κοριτσια.Λοιπον κοριτσια στειλτε ολη την θετικη σας ενεργεια και την αγαπη σας,γιατι την Τετάρτη την ημέρα των γενεθλίων μου,παω για ωοληψια.Πηγα με το πρωτοκολλο Φεμαρα και εχουμε 4 και 1 μικρο.Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου και μια προσπαθεια με φαρμακα και οτι ειναι να γινει ας γινειΜακαρι να εχουμε λιγη τυχη και λιγη θεικη βοηθεια!Φιλάκια πολλα και καλή πρωτομαγια σε ολες!

 

 

On 30/4/2018 at 6:28 ΜΜ, NINA78 είπε:

Γεια σου Γεωργια μου,τι κανεις?Thia πως πηγε με τον γιατρο?Γεια και στα υπολοιπα κοριτσια.Λοιπον κοριτσια στειλτε ολη την θετικη σας ενεργεια και την αγαπη σας,γιατι την Τετάρτη την ημέρα των γενεθλίων μου,παω για ωοληψια.Πηγα με το πρωτοκολλο Φεμαρα και εχουμε 4 και 1 μικρο.Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου και μια προσπαθεια με φαρμακα και οτι ειναι να γινει ας γινειΜακαρι να εχουμε λιγη τυχη και λιγη θεικη βοηθεια!Φιλάκια πολλα και καλή πρωτομαγια σε ολες!

Πολύχρονη με υγεία !!! Όλα καλά να πάνε !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα,σας ευχαριστω θερμα για τις ευχες!Τελικα πηραμε 4,τα 3 γονιμοποιηθηκαν και τα 2 ειναι καλα.Θα γινει η εμβρυομεταφορα το Σαββατο!Στειλτε παλι τις θετικες σας σκεψεις και την ενεργεια σας και μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!Αχ θεε μου αυτα τα utrogestan φερνουν μια νυστα,αλλο πραμα.Δωστε μου καποια συμβουλη,κατι για το Σαββατο.Κοκκινομαλλα καλωςορισες!!! 

Just now, NINA78 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα,σας ευχαριστω θερμα για τις ευχες!Τελικα πηραμε 4,τα 3 γονιμοποιηθηκαν και τα 2 ειναι καλα.Θα γινει η εμβρυομεταφορα το Σαββατο!Στειλτε παλι τις θετικες σας σκεψεις και την ενεργεια σας και μπολικη μπεμπεδοσκονη!!!Αχ θεε μου αυτα τα utrogestan φερνουν μια νυστα,αλλο πραμα.Δωστε μου καποια συμβουλη,κατι για το Σαββατο.Κοκκινομαλλα καλωςορισες!!! 

Να κανω μεθη,να ειμαι πιο ηρεμη.Τι λετε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...