Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Ελεος, σε μας με μικρο βυζι πρεπει να παιρνει κανενα δυο νουμερα. Σ εμενα στο εξωμητριο βεβαια,  ειχε γινει τουμπανο. πετσι κ κοκκαλο κ βυζι Παμελα. Τι ωραια

Σ εμενα ο αντρουλης οταν περιμεναμε μηπως πεσει το εξωμητριο εκανε το τεστ της παλαμης κ του χουφτωματος, ετσι το μετρουσαμε, χαχαχαχαχ

Αρα κ εσυ φουλ στα συμπτωματα ησουν , επεφτες στα πατωματα:D

Κι εμείς έτσι το μετράμε με την παλάμη του άντρα μου χαχαχχαχααα στο εξωμήτριο κι εμένα τούμπανο ειχε γίνει!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Κι εμείς έτσι το μετράμε με την παλάμη του άντρα μου χαχαχχαχααα στο εξωμήτριο κι εμένα τούμπανο ειχε γίνει!!!

Τι εξωμητριο, ετοιμες για θηλασμο ημασταν, χαχαχ

Η παλαμη του αντρα ξερει καλυτερα εχει μνημη :lol:

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@Mary H, ουαου !!! Πολύ καλό ενδομητριο μπράβο σου !!! Μακαρι να πετυχει κ τώρα !!!! 

Οι υπόλοιπες τι ενδομήτριο είχατε στην εμβρυομεταφορά σας ? Ειδικά όσες πετύχατε ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ελεος, σε μας με μικρο βυζι πρεπει να παιρνει κανενα δυο νουμερα. Σ εμενα στο εξωμητριο βεβαια,  ειχε γινει τουμπανο. πετσι κ κοκκαλο κ βυζι Παμελα. Τι ωραια

Σ εμενα ο αντρουλης οταν περιμεναμε μηπως πεσει το εξωμητριο εκανε το τεστ της παλαμης κ του χουφτωματος, ετσι το μετρουσαμε, χαχαχαχαχ

Αρα κ εσυ φουλ στα συμπτωματα ησουν , επεφτες στα πατωματα:D

Χαμπάρι δεν πήρα σου λέω.. αφού νόμιζα ότι είναι κάποια διαταραχή της περιόδου.... Πάντως η κοιλιά μου πόναγε σαν να μου έρθει περίοδος κανονικά οπότε και εγώ περίμενα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τι εξωμητριο, ετοιμες για θηλασμο ημασταν, χαχαχ

Η παλαμη του αντρα ξερει καλυτερα εχει μνημη :lol:

Χαχαχχαχααα ναι ναι πραγματικά!!!!!!!!!!!!

Just now, dimitra19 είπε:

@Mary H, ουαου !!! Πολύ καλό ενδομητριο μπράβο σου !!! Μακαρι να πετυχει κ τώρα !!!! 

Οι υπόλοιπες τι ενδομήτριο είχατε στην εμβρυομεταφορά σας ? Ειδικά όσες πετύχατε ? 

Εγώ στο εξωμητριο είχα 9.5 δύο μέρες πριν την εμβρυομεταφορα

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

@Mary H, ουαου !!! Πολύ καλό ενδομητριο μπράβο σου !!! Μακαρι να πετυχει κ τώρα !!!! 

Οι υπόλοιπες τι ενδομήτριο είχατε στην εμβρυομεταφορά σας ? Ειδικά όσες πετύχατε ? 

Και τι να το κανω που ειναι καλο? 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Χαχαχχαχααα ναι ναι πραγματικά!!!!!!!!!!!!

Εγώ στο εξωμητριο είχα 9.5 δύο μέρες πριν την εμβρυομεταφορα

Μια χαρα κ εσυ!Eιχαμε τοσο ωραιο ενδομητριο που πηγε κ εκατσε στη σαλπιγγα! Αντι για καναπε ακριβο δηλ διαλεξε σκαμνακι απ τα Lidl!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

σε εσενα γιατί δεν έχει κάτσει ... είχες κάποιο θέμα ?  δεν θυμαμαι ? πόσες προσπάθειες εχεις κάνει ?

Στην 1η εξωμητριο κ στη δευτερη αρνητικο. Ετσι επειδη εχω τελειο ενδομητριο , που να ειχα κ κακο δηλαδη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Μια χαρα κ εσυ!Eιχαμε τοσο ωραιο ενδομητριο που πηγε κ εκατσε στη σαλπιγγα! Αντι για καναπε ακριβο δηλ διαλεξε σκαμνακι απ τα Lidl!

Χαχα χαχαχχαχααα πεθαίνω!!!! Είσαι υπέροχη!!!! Ναι τα άτιμα σκαμνάκι διάλεξαν!!!!!! Χαχαχχαχααα

Just now, Mary H είπε:

Στην 1η εξωμητριο κ στη δευτερη αρνητικο. Ετσι επειδη εχω τελειο ενδομητριο , που να ειχα κ κακο δηλαδη

Like

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

@Mary H, ουαου !!! Πολύ καλό ενδομητριο μπράβο σου !!! Μακαρι να πετυχει κ τώρα !!!! 

Οι υπόλοιπες τι ενδομήτριο είχατε στην εμβρυομεταφορά σας ? Ειδικά όσες πετύχατε ? 

εγω είχα 13.5 ...αλλα έχει πετύχει κ με 8.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Χαμπάρι δεν πήρα σου λέω.. αφού νόμιζα ότι είναι κάποια διαταραχή της περιόδου.... Πάντως η κοιλιά μου πόναγε σαν να μου έρθει περίοδος κανονικά οπότε και εγώ περίμενα....

Βρε τι παθαμε.Λες να ξεχασω να παω για χοριακη ?

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...