Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

Υπάρχει καποια κοπελα που να εχει κανει σαλπιγγογραφια πρόσφατα ;

που και με τι τιμές;

εχω ξανακάνει το 2014 στο Μητέρα και ηταν το μόνο ιδιωτικό που δέχονταν συνταγογράφηση και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.

 Θέλω να αποφύγω το δημόσιο καθώς δεν εχω μείνει ευχαριστημένη.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Καντι είπε:

Υπάρχει καποια κοπελα που να εχει κανει σαλπιγγογραφια πρόσφατα ;

που και με τι τιμές;

εχω ξανακάνει το 2014 στο Μητέρα και ηταν το μόνο ιδιωτικό που δέχονταν συνταγογράφηση και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.

 Θέλω να αποφύγω το δημόσιο καθώς δεν εχω μείνει ευχαριστημένη.

ιασω πριν 8 μηνες γυρω στα 165 η γιατρος δεν μου την εγραψε ουτε καν μου το προτεινε να σου πω την αληθεια για να μου την γραψει κ ειχα την εντυπωση οτι δεν την γραφουν.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

ιασω πριν 8 μηνες γυρω στα 165 η γιατρος δεν μου την εγραψε ουτε καν μου το προτεινε να σου πω την αληθεια για να μου την γραψει κ ειχα την εντυπωση οτι δεν την γραφουν.. 

Σ ευχαριστω για την απάντηση!

 Το ιαςω αυτην την στιγμή προμοτάρει ενα καινούριο ακτινοσκοπικό μηχάνημα και επισης ειναι το μόνο κέντρο που εχει τιμοκατάλογο. Υποθέτω λοιπόν οτι λόγω τιμής εκανες την απλή ύστεροσαλπιγγογραφια και όχι με τον 3D υπέρηχο - υστεροσκοπηση; Σωστά; Αν αποφασίσω να δώσω τα 165 μάλλον θα κανω το πλήρες πακέτο, με τα 200, αλλα δεν ξερω αν εχει ουσία.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Καντι είπε:

Σ ευχαριστω για την απάντηση!

 Το ιαςω αυτην την στιγμή προμοτάρει ενα καινούριο ακτινοσκοπικό μηχάνημα και επισης ειναι το μόνο κέντρο που εχει τιμοκατάλογο. Υποθέτω λοιπόν οτι λόγω τιμής εκανες την απλή ύστεροσαλπιγγογραφια και όχι με τον 3D υπέρηχο - υστεροσκοπηση; Σωστά; Αν αποφασίσω να δώσω τα 165 μάλλον θα κανω το πλήρες πακέτο, με τα 200, αλλα δεν ξερω αν εχει ουσία.

ναι εκανα την απλη γιατι δεν ηξερα για την νεα η αληθεια ειναι τοτε! αλλα για 40 ευρω διαφορα οντως κανεις αυτη με τα διακοσια δεν ξερω ποσες παραπανω πληροφοριες θα δωσει σε εσενα αλλα για 40 ευρω δεν το πολυσυζητας.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Καντι είπε:

Υπάρχει καποια κοπελα που να εχει κανει σαλπιγγογραφια πρόσφατα ;

που και με τι τιμές;

εχω ξανακάνει το 2014 στο Μητέρα και ηταν το μόνο ιδιωτικό που δέχονταν συνταγογράφηση και δεν πλήρωσα σχεδόν τίποτα.

 Θέλω να αποφύγω το δημόσιο καθώς δεν εχω μείνει ευχαριστημένη.

 έκανα στο Αλεξάνδρας,έτυχε κ βρήκα θέση,μια χαρά όλα το 2016 την έκανα τον Ιούνιο(έμεινα έγκυος εκείνη την φορα) απλά έχει αναμονή λίγο μέχρι να σε  πάρουν αλλιώς σε Κέντρο που μου είχε προτείνει Η γυναικολόγος μου 150 μου είχαν πει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

@Καντι καλημέρα σου!!θέλω να σε ρωτήσω τελικά την έκανες αυτή την εξέταση στο ιασω; γιατί το σκέφτομαι κ εγώ να την κάνω. Ποια η διαφορά με την απλά σαλπιγγογραφία που κάνουμε στο ακτινολογικο;


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 22 Ιανουαρίου 2019 at 12:37 ΜΜ, nadiaki165 είπε:

@Καντι καλημέρα σου!!θέλω να σε ρωτήσω τελικά την έκανες αυτή την εξέταση στο ιασω; γιατί το σκέφτομαι κ εγώ να την κάνω. Ποια η διαφορά με την απλά σαλπιγγογραφία που κάνουμε στο ακτινολογικο;

Ηταν λιγο πιο αναλυτική. Με την λογική οτι ενα 50 ευρώ παραπανω δεν με πείραζε να το δώσω την εκανα στο Ιασω. Εκ του αποτελέσματος καθαρή βγήκε απλα μου φύγε η ιδέα οτι θα έβρισκαν κατι περισσότερο απο τους άλλους. Χαλαστικα βεβαια γιατι ενώ πηγα εκεί να μου την κανει ο διευθυντής μου την έκανε ένας πιτσιρικάς. Anyway.

Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλα τωρα συνδέθηκα και το ειδα.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...