Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης ;;


Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Haileen είπε:

Ο πόνος στο στήθος όμως και το ότι το νιώθω βαρύ και πρησμένο είναι και αυτό σύμπτωμα που είναι νωρίς ; Περιμένω περίοδο στις 16 όποτε θεωρείτε είναι νωρίς ;

Όχι αυτό το σύμπτωμα ξεκινάει πριν την αναμενόμενη περίοδο απλά θεωρώ νωρίς το ότι σ άρχισε αυτό το σύμπτωμα μια εβδομάδα μετά την περίοδο που σημαίνει ότι δεν είχε γίνει καν η εμφύτευση... Βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός απλά δεν έχω ακούσει προς το παρόν να ξεκινάει τόσο νωρίς το σύμπτωμα.. Βέβαια αν το θες μακάρι να είσαι η πρώτη κ τυχερή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα! Ακριβως αυτο ετυχε και σε μενα. 5-6 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο, ειδα ροζ στο σκουπισμα. Πιστεψα οτι μου ηρθε νωριτερα η περιοδος και απορησα γιατι δεν ειχα ποτε τετοιες διακυμανσεις, αλλα δεν εδωσα παραπανω σημασια. Αυτο συνεχιστηκε και την επομενη με τα ροζ. Μετα τιποτα. Ετσι ξεκινησαν ολα και τωρα περιμενω το πρωτο μου μωρακι! Ευχομαι να ισχυει το ιδιο και στην περιπτωση σου. Αυτο το ροζ στη δικη μου περιπτωση ηταν απο την εμφυτευση, ευχομαι το ιδιο και σε σενα! 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου! Και εγώ δεν είχα χτες κάτι το απόγευμα.... νόμιζα θα μου έρθει περίοδος γιατι νιώθω και ενοχλήσεις χαμηλά στην κοιλιά αλλά τίποτα... κ η θερμοκρασία μου είναι 37 με 37.2... Δεν πέφτει... Όσο για σένα εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! ☺ με το καλό το μωράκι σου!  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...