Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Σύλληψη???


Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας. Θα ήθελα παρακαλώ παρόμοιες εμπειρίες. Λοιπόν. Είχα τον προηγούμενο μήνα 4 μέρες καφέ αίμα. Έκανα χοριακη κ βγήκε αρνητική. Αυτές τις μέρες είχα ωορρηξια. Ξέρω πότε έχω το καταλαβαίνω. Ποναγα κ είχα υγρά κ είδα κ παχιά υγρά. Έκανα ελεύθερη επαφή την τελευταία μέρα της ωορρηξιας μόνο. Πήγα κ μια επίσκεψη για υπερηχο κατω κοιλιας γιατί με πόναγε η κοιλιά μου κ μου είπε ο ακτινοδιαγνωστης ότι το ενδομητριο μου είναι παχύ 10.4 κ αν περιμένω περίοδο. Κ του είπα σε καμία 10 μέρες κ μου βρήκε ένα ινωμυωμα μικρό κ φυσιολογικό δε συντρέχει λόγος ανησυχίας. Έχω αύριο ραντεβού με τον γυναικολόγο μου να τα δει. Εγώ πονάω σαν να έχω περίοδο. Μακάρι να μη μου έρθει για να με δει κ ο γιατρός μου. Υπάρχει περίπτωση να έχω πετύχει σύλληψη με μια μόνο επαφή τη τελευταία ημέρα ωορρηξιας?? Έτυχε σε κάποια κοπέλα αυτό?? Συγνώμη για το σεντόνι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Antianna είπε:

Κορίτσια γειά σας. Θα ήθελα παρακαλώ παρόμοιες εμπειρίες. Λοιπόν. Είχα τον προηγούμενο μήνα 4 μέρες καφέ αίμα. Έκανα χοριακη κ βγήκε αρνητική. Αυτές τις μέρες είχα ωορρηξια. Ξέρω πότε έχω το καταλαβαίνω. Ποναγα κ είχα υγρά κ είδα κ παχιά υγρά. Έκανα ελεύθερη επαφή την τελευταία μέρα της ωορρηξιας μόνο. Πήγα κ μια επίσκεψη για υπερηχο κατω κοιλιας γιατί με πόναγε η κοιλιά μου κ μου είπε ο ακτινοδιαγνωστης ότι το ενδομητριο μου είναι παχύ 10.4 κ αν περιμένω περίοδο. Κ του είπα σε καμία 10 μέρες κ μου βρήκε ένα ινωμυωμα μικρό κ φυσιολογικό δε συντρέχει λόγος ανησυχίας. Έχω αύριο ραντεβού με τον γυναικολόγο μου να τα δει. Εγώ πονάω σαν να έχω περίοδο. Μακάρι να μη μου έρθει για να με δει κ ο γιατρός μου. Υπάρχει περίπτωση να έχω πετύχει σύλληψη με μια μόνο επαφή τη τελευταία ημέρα ωορρηξιας?? Έτυχε σε κάποια κοπέλα αυτό?? Συγνώμη για το σεντόνι. 

Κ με μια μόνο επαφή εννοείται υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης.. σ εύχομαι να είσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...