Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Άγχος...


Antianna

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα. Έχω ξαναγράψει. 14/12 είχα ωορρηξια κ έκανα μια ελεύθερη επαφή. Ποναγα πολύ εκείνες τις μέρες. Πόνοι περιόδου έντονοι. Κ τώρα με ενοχλεί η κοιλιά μου αλλά όχι τόσο πολύ..καμιά σχέση με πριν οι πόνοι. Πότε πρέπει να κάνω τεστ εγκυμοσύνης να δω??? Πότε δείχνει?? Σας ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Antianna είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Έχω ξαναγράψει. 14/12 είχα ωορρηξια κ έκανα μια ελεύθερη επαφή. Ποναγα πολύ εκείνες τις μέρες. Πόνοι περιόδου έντονοι. Κ τώρα με ενοχλεί η κοιλιά μου αλλά όχι τόσο πολύ..καμιά σχέση με πριν οι πόνοι. Πότε πρέπει να κάνω τεστ εγκυμοσύνης να δω??? Πότε δείχνει?? Σας ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα κορίτσι μου. Τεστ κάνουμε από την πρώτη μέρα καθυστέρησης. Νωρίτερα μπορεί να βγει λάθος. Αν έχεις άγχος όπως λέει ο τίτλος σου ίσως σε βοηθήσει να ξεκινήσει να διαβάζεις περισσότερα σχετικά με το θέμα για να μην νιώθεις ότι πας στα τυφλά. Καλή επιτυχία σου εύχομαι! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Έχω την εφαρμογή στο κινητό μου. Λέει σε μια βδομάδα ότι θα έχω περίοδο. Θα δω πως θα πάει κ θα κάνω ένα τεστ όπως λες στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Θέλω να κάνω δεύτερο μωράκι γι αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Antianna είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Έχω την εφαρμογή στο κινητό μου. Λέει σε μια βδομάδα ότι θα έχω περίοδο. Θα δω πως θα πάει κ θα κάνω ένα τεστ όπως λες στην πρώτη μέρα καθυστέρησης. Θέλω να κάνω δεύτερο μωράκι γι αυτό. 

Το ότι το έχεις ήδη περάσει μία φορά είναι ένας σοβαρός λόγος να μην έχεις τόσο άγχος. Εύχομαι πάντως να μας πεις ευχάριστα και το παιδάκι σου να πάρει ένα πολύ όμορφο δώρο από τον Άγιο Βασίλη φέτος 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...