Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αίμα στην εγκυμοσύνη


Chrisanthi1990

Recommended Posts

Δυστυχώς βρίσκομαι στο Έλενα... δυο υπέρηχοι με χοριακη 3100 δεν βλεπουν τίποτα στη μήτρα... μου είπαν εξωμητριο μου έκαναν εισαγωγή και πρεπεινα διαλέξω ενέσεις η λαμπαροσκοπικη

Αλλα φοβάμαι... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Chrisanthi1990 είπε:

Δυστυχώς βρίσκομαι στο Έλενα... δυο υπέρηχοι με χοριακη 3100 δεν βλεπουν τίποτα στη μήτρα... μου είπαν εξωμητριο μου έκαναν εισαγωγή και πρεπεινα διαλέξω ενέσεις η λαμπαροσκοπικη

Αλλα φοβάμαι... 

Αχ κορίτσι μου μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλαααα θα δεις λυπάμαι για ότι έχει συμβεί δείξε δυναμη γιατί εχεις και δυο παιδια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Chrisanthi1990 είπε:

Δυστυχώς βρίσκομαι στο Έλενα... δυο υπέρηχοι με χοριακη 3100 δεν βλεπουν τίποτα στη μήτρα... μου είπαν εξωμητριο μου έκαναν εισαγωγή και πρεπεινα διαλέξω ενέσεις η λαμπαροσκοπικη

Αλλα φοβάμαι... 

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου. Τον ειδαν το εξωμητριο ή απλά το υποθέτουν? Μην φοβάσαι καλή μου.. Είσαι μανούλα και οι μανούλες είναι σούπερ ήρωες! 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπαν κατι στην δεξιά ωοθηκη αλλα δεν ηταν σίγουροι.... Τελικά μου έκαναν ένεση.. απο την στιγμη που με τοσες μοναδες δεν έβλεπαν κατι μου ειοαν και στην μητρα να είναι απο την στιγμη που δεν φενεται κατι δεν είναι σωστο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrisanthi1990 είπε:

Έβλεπαν κατι στην δεξιά ωοθηκη αλλα δεν ηταν σίγουροι.... Τελικά μου έκαναν ένεση.. απο την στιγμη που με τοσες μοναδες δεν έβλεπαν κατι μου ειοαν και στην μητρα να είναι απο την στιγμη που δεν φενεται κατι δεν είναι σωστο

Καταλαβα.. Συγνώμη που ρωτάω αλλά τι ένεση εννοείς? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Chrisanthi1990 είπε:

Ειμαι σπιτι μου... ψυχολογικά χάλια....

Κουράγιο καλή μου. Θέλει το χρόνο του.. Δεν ξέρω τι να σου πω.. Προσπάθησε να προσέχεις τον εαυτό σου 

  • Ευχαριστώ 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Chrisanthi1990 είπε:

Ειμαι σπιτι μου... ψυχολογικά χάλια....

συγνωμη που μπαίνω σφήνα στην κουβέντα σας....θα ήθελα να σ πω ότι είσαι ειδη δυνατη κ τυχερή που το πέρασες ετσι γρηγορα...σκληρό αυτό που λέω το ξέρω αλλά κοίτα το παιδάκι σ κ θα κάνεις κ άλλο κ πολύ γρήγορα μαλιστα....Μην μ στεναχωριεσε καθολου...σ μιλαω κ γω ως νεα μανουλα τωρα ποια ....Κ ως παθουσα από αυτο που επαθες....Δεν είσαι η μόνη ουτε μονη σ...Εγώ έχασα κ την ωοοθηκη κ την σαλπιγγα μ από το εξωμητριο..Κ εμένα παραλίγο να χάσω...Κ τώρα περιμένω ένα μωράκι....θα περάσει αγαπη μ ...κοίτα μπροστά κ όλα θα γίνουν όμορφα....να σκέφτεσαι αισιόδοξα πολυ...σε φιλώ κ πάλι συγνωμη για την σφήνα μ....να προσέχεις.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ για αυτό που πέρασες  πάρε τον χρόνο σου δεν είναι εύκολο το ξέρω.Όπως είπε  κάποια κοπέλα ποιο πάνω το γεγονός είναι πολύ λυπηρό αλλά το βρήκατε νωρίς κ γλίτωσες το χειρουργείο  και την σάλπιγγα σου.Εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...