Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

Μωράκια από 3 μηνών


Recommended Posts

Just now, Evangeliaaa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; εμείς αυξήσαμε την ώρα ανάμεσα στα γεύματα στις 5 ώρες παρακαλώ, για να τρώει.. Σήμερα έσκασε το πρώτο μας δοντακι επιτέλους!! :grin:

Ημουν σιγουρη οτι θα εσκαγε!!! 5ωρες; ποσα γευματα κανετε;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 578
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ημουν σιγουρη οτι θα εσκαγε!!! 5ωρες; ποσα γευματα κανετε;

Ναιιι γάλα πρωί, φρούτο κρέμα κατά τις 12-1 μεσημεριανό κατά τις 5 κ μετά 9 κρέμα κ όταν ξυπνήσει γαλατακι πάλι.. Δε γινόταν αλλιως


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Ναιιι γάλα πρωί, φρούτο κρέμα κατά τις 12-1 μεσημεριανό κατά τις 5 κ μετά 9 κρέμα κ όταν ξυπνήσει γαλατακι πάλι.. Δε γινόταν αλλιως

Ναι ετσι βγαινουν κ εμενα τα γευματα αλλα το τελευταιο πεφτει αργοτερα! Γαλα στις 7 φρουτα στις 10 φαγητο μεσημεριανο στις 2 απογευματινο στις 6 βραδυνο κρεμα στις 10 δεν ξυπναει βραδυ ουτε για πλακα να πιει γαλα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ετσι βγαινουν κ εμενα τα γευματα αλλα το τελευταιο πεφτει αργοτερα! Γαλα στις 7 φρουτα στις 10 φαγητο μεσημεριανο στις 2 απογευματινο στις 6 βραδυνο κρεμα στις 10 δεν ξυπναει βραδυ ουτε για πλακα να πιει γαλα

Εμενα καμία βδομάδα ξυπνάει τώρα.. Μάλλον από τα δόντια 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Εμενα καμία βδομάδα ξυπνάει τώρα.. Μάλλον από τα δόντια 

Ναι ναι κ εμενα χθες ετσι ξεκινησε κ τα πρωινα λαγοκοιμαται κατι 10λεπτα τα βλεπω πρησμενα !


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/8/2019 at 12:49 ΠΜ, Evangeliaaa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; εμείς αυξήσαμε την ώρα ανάμεσα στα γεύματα στις 5 ώρες παρακαλώ, για να τρώει.. Σήμερα έσκασε το πρώτο μας δοντακι επιτέλους!! :grin:

συγχαρητηρια για το δοντακι!!!!!! ειδες το βγαλε!!! χεχε!! γιατι 5 ωρες? δεν ετρωγε νωριτερα? 

On 9/8/2019 at 12:26 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα ακομα μειωμενο τα φαγητο αλλα γαλα φουλ ολη μεραα!!!

δε πειραζει αφου πινει γαλατακι!!!!! συμπληρωνει!!! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

συγχαρητηρια για το δοντακι!!!!!! ειδες το βγαλε!!! χεχε!! γιατι 5 ωρες? δεν ετρωγε νωριτερα? 

δε πειραζει αφου πινει γαλατακι!!!!! συμπληρωνει!!! 

Καλημερα! Ναι ετσι λεω κ εγω! Γαλα πινει φουλ ολη μερα 5φορες απο 160μλ!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα! Ναι ετσι λεω κ εγω! Γαλα πινει φουλ ολη μερα 5φορες απο 160μλ!

τι εγινε το ριξαν στο γαλα παλι!!;;; αχ αυτα τα μικρα μας ολο αλλαζουν!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

τι εγινε το ριξαν στο γαλα παλι!!;;; αχ αυτα τα μικρα μας ολο αλλαζουν!!!

Καλε δεν μπορω να καταλαβω! Εγω παντως το πηρα αποφαση θα παω οπως παει αυτη σταματησα κ τον καραγκιοζη ας φαει οσο θελει δρν την πιεζω καθολου! Γερη να ειναι κ ας μην ειμαστε κ τσουπωτες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλε δεν μπορω να καταλαβω! Εγω παντως το πηρα αποφαση θα παω οπως παει αυτη σταματησα κ τον καραγκιοζη ας φαει οσο θελει δρν την πιεζω καθολου! Γερη να ειναι κ ας μην ειμαστε κ τσουπωτες!

XAXA! σταμάτησα και τον καραγκιόζη λέει! Άστα να πάνε! Κι εγώ επιμένω στο γάλα πολύ γιατί είναι σημαντικό να πίνει σε αυτή την ηλικία! μόλις βρω ευκαιρία της δίνω! Τώρα έχουμε τη Πέμπτη γιατρό!!! Προσπαθώ να μην έχω αγωνία για το βάρος!

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

XAXA! σταμάτησα και τον καραγκιόζη λέει! Άστα να πάνε! Κι εγώ επιμένω στο γάλα πολύ γιατί είναι σημαντικό να πίνει σε αυτή την ηλικία! μόλις βρω ευκαιρία της δίνω! Τώρα έχουμε τη Πέμπτη γιατρό!!! Προσπαθώ να μην έχω αγωνία για το βάρος!

Ε δεν γινεται αλλο! Στο γαλαα επιμενω κ εγω δινω ολη μερα αναμεσα στα γευματα εστω κ 50μλ αν πινει ειναι καλα! Ραντεβου εμεις τελοι αυγουστου θα περιμενω νεα σας!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; ναι τελικά σκασαμε κ εμείς το δοντάκι, πολύ γκρίνια συγκεκριμένες ώρες κ φαγητό κ γάλα λίγα πράγματα.. Τουλάχιστον πάλι καλά τα δικά σας πίνουν κ γάλα, κάτι είναι κ αυτό, το γαλα είναι πολύ βασικό!! 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2019 at 4:18 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ε δεν γινεται αλλο! Στο γαλαα επιμενω κ εγω δινω ολη μερα αναμεσα στα γευματα εστω κ 50μλ αν πινει ειναι καλα! Ραντεβου εμεις τελοι αυγουστου θα περιμενω νεα σας!

ναι ναι!! ουπς λαθος, παρασκευη εχουμε γιατρο οχι πεμπτη. Θα στειλω να σε πω!!!! ουφφφφφφ!!!! αγχοςςςς

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2019 at 5:30 ΜΜ, Evangeliaaa είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; ναι τελικά σκασαμε κ εμείς το δοντάκι, πολύ γκρίνια συγκεκριμένες ώρες κ φαγητό κ γάλα λίγα πράγματα.. Τουλάχιστον πάλι καλά τα δικά σας πίνουν κ γάλα, κάτι είναι κ αυτό, το γαλα είναι πολύ βασικό!! 

καλημερα!!! καλα ειμαστε!! ε καιρος ηταν απο στιγμη σε στιγμη επρεπε να το περιμενεις!! τρωει ακομα 500 μλ εσενα;; ε κοιτα γενικα οταν εχουν να κανουν με πονους παντα τα γευματα μειωνονται. εσυ δινε οσο θελει κ πιο τακτικα εμεις ειμαστε ολο με ενα κουταλι στο στομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...