Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μωράκια από 3 μηνών


Recommended Posts

Just now, athina_rain είπε:

 αααα μαζί!!! και η δικιά μου τα κάτω 6 μηνών τα έβγαλε, και τώρα 8,5 μηνών έβγαλε τα πάνω!!! 

Έχετε παρατηρήσει @Evangeliaaa και @ΒαλεντιναΧρηστος ότι μόνο εμείς οι τρεις μιλάμε από δω??? χχαχα!! :D 

Χαχαχα ισχυειιιι :D8)


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 578
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, athina_rain είπε:

 αααα μαζί!!! και η δικιά μου τα κάτω 6 μηνών τα έβγαλε, και τώρα 8,5 μηνών έβγαλε τα πάνω!!! 

Έχετε παρατηρήσει @Evangeliaaa και @ΒαλεντιναΧρηστος ότι μόνο εμείς οι τρεις μιλάμε από δω??? χχαχα!! :D 

Ναι οντως μονο εμεις οι 3!!!:mrgreen:

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Αχ κορίτσια μας βλέπω στη βάφτιση που θα είναι ενός να ειμαστε χωρίς δόντιαα χαχα

Χαχχαχαχ ε καιιιι;;;; εμενα μ αρεσουν πολυ τα φαφουτικα μωρακια μαρεσει να φυλαω ουλαα!!! Ειμαι πολυ ερωτευμενη με την μικρη μου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχχαχαχ ε καιιιι;;;; εμενα μ αρεσουν πολυ τα φαφουτικα μωρακια μαρεσει να φυλαω ουλαα!!! Ειμαι πολυ ερωτευμενη με την μικρη μου!

Ναι το είπες πολύ σωστά, ερωταςςςςς!! 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaaa είπε:

Ναι το είπες πολύ σωστά, ερωταςςςςς!! 

Εσυ εχεις κ αγορι ειναι πιο λογικο! Εγω λεω καμια φορα στον αντρα μ οταν καθομαστε κ την χαζευουμε:αυτο το παιδι μπορει να με κανει κ λεσβια το τι κωλο και τι πουλακι εχω φυλισει 7μιση μηνες δεν λεγεταιιιιιι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εσυ εχεις κ αγορι ειναι πιο λογικο! Εγω λεω καμια φορα στον αντρα μ οταν καθομαστε κ την χαζευουμε:αυτο το παιδι μπορει να με κανει κ λεσβια το τι κωλο και τι πουλακι εχω φυλισει 7μιση μηνες δεν λεγεταιιιιιι!!!

Χαχαχα αστααα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2019 at 2:39 ΜΜ, Evangeliaaa είπε:

Αχ κορίτσια μας βλέπω στη βάφτιση που θα είναι ενός να ειμαστε χωρίς δόντιαα χαχα

χχαχα!!! ακόμα δε βγάλατε? ούτε κάτω??

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Τίποτα!! Ούτε κάτω, ούτε πάνω, πουθενά! 

και μιας φίλης μου άργησε να βγάλει πάνω στο χρόνο τα έβγαλε τα πρώτα δόντια κάτω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, athina_rain είπε:

και μιας φίλης μου άργησε να βγάλει πάνω στο χρόνο τα έβγαλε τα πρώτα δόντια κάτω!!

Εχουν οριο αν διαβασεις μεχρι 1ετους να βγουν τα πρωτα λογω επαγγελματος τα εχω διαβασει!!!

Εμεις πεσαμε πολυυυυ στις ποσοτητες του φαγητου σε ολα τα γευματα απο 350-400 πεσαμε στα 200....πινει ομως αρκετο γαλα εχθες ηπιε 600μλ ολη μερα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχουν οριο αν διαβασεις μεχρι 1ετους να βγουν τα πρωτα λογω επαγγελματος τα εχω διαβασει!!!

Εμεις πεσαμε πολυυυυ στις ποσοτητες του φαγητου σε ολα τα γευματα απο 350-400 πεσαμε στα 200....πινει ομως αρκετο γαλα εχθες ηπιε 600μλ ολη μερα!!!

Εντάξει τότε με το γάλα συμπληρώνει! Απο κει που δεν έπινε γάλα πως ξεκίνησε πάλι να πίνει τόσο? μάλλον επειδή μείωσε το φαγητό? Τι να πω περνάνε φάσεις?? είναι τα δοντάκια που τους ενοχλούν και αλλάζουν τα γεύματα?? Κι εμείς δε τα πάμε τόοοοσοο καλά αυτές τις 3 μέρες με τις στερεες αφηνει αρκετά και αναγκάζομαι και της ξαναδίνω στις δύο ώρες το άλλο μισό που άφησε γιατί αλλιώς θα έχουμε πρόβλημα με το βάρος. Δηλαδή στην ουσία την ταίζω πιο συχνά κ πιο μικρά γεύματα για να βγαίνει το πρόγραμμα. Τι επάγγελμα κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Εντάξει τότε με το γάλα συμπληρώνει! Απο κει που δεν έπινε γάλα πως ξεκίνησε πάλι να πίνει τόσο? μάλλον επειδή μείωσε το φαγητό? Τι να πω περνάνε φάσεις?? είναι τα δοντάκια που τους ενοχλούν και αλλάζουν τα γεύματα?? Κι εμείς δε τα πάμε τόοοοσοο καλά αυτές τις 3 μέρες με τις στερεες αφηνει αρκετά και αναγκάζομαι και της ξαναδίνω στις δύο ώρες το άλλο μισό που άφησε γιατί αλλιώς θα έχουμε πρόβλημα με το βάρος. Δηλαδή στην ουσία την ταίζω πιο συχνά κ πιο μικρά γεύματα για να βγαίνει το πρόγραμμα. Τι επάγγελμα κάνεις?

Της το βαζω στην καταψυξη 5λεπτα να γινει δροσερο κ τρελενεται! Βρεφονηπιοκομος! Καλα κανεις με τα γευματααα περνανε κ αυτα τις φασεις τους...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Της το βαζω στην καταψυξη 5λεπτα να γινει δροσερο κ τρελενεται! Βρεφονηπιοκομος! Καλα κανεις με τα γευματααα περνανε κ αυτα τις φασεις τους...

α καλη φαση! επειδή εχει και ζεστη της αρεσει φαινεται τη δροσιζει!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

α καλη φαση! επειδή εχει και ζεστη της αρεσει φαινεται τη δροσιζει!!!

Ναι ετσι φαινεται! Σημερα της εδωσα κ τυρακι τελευταια εισαγωγη για την ωρα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...