Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μωράκια από 3 μηνών


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

α ολες εχετε γαμοβαφτιση λοιπον!! χεχε! τιποτα κ εμεις εδω στη πολη θα τη βγαλουμε κανα σαβκο μονο χαλκιδικη στο εξοχικο αν κ με τη δουλεια δυσκολα... 

χαλαρα κ εμεις εδω στη πολη της θεσσαλονικης θα τη βγαλουμε μια χαρα ειναι κ αδεια τωρα την απολαμβανω!! χεχε!! 

Τελεια η θεσσαλονικη σας!!! Εμεις μενουμε Κατερινη ακομα πιο ηρεμα κ με πολυ ωραιες παραλιες!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 578
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τελεια η θεσσαλονικη σας!!! Εμεις μενουμε Κατερινη ακομα πιο ηρεμα κ με πολυ ωραιες παραλιες!!!

Καλα κ εμείς πάμε κάνα σκ στο χωριό κ κάνουμε κ κάνα μπάνιο, έχει κ την ηρεμία.. 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τελεια η θεσσαλονικη σας!!! Εμεις μενουμε Κατερινη ακομα πιο ηρεμα κ με πολυ ωραιες παραλιες!!!

Α Κατερίνη είστε! Δεν έχει τύχει να πάω ποτέ! Σχετικά κοντά, μια χαρά!! :D 

κορίτσια κι εσάς έχουν βαρεθεί λίγο τις κρέμες και προτιμάνε τα φαγητά? Η μικρή μου βλέπω τα τσακίζει αλλά όταν πάω να της δώσω κρέμα μουτρώνει!! χαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, athina_rain είπε:

Α Κατερίνη είστε! Δεν έχει τύχει να πάω ποτέ! Σχετικά κοντά, μια χαρά!! :D 

κορίτσια κι εσάς έχουν βαρεθεί λίγο τις κρέμες και προτιμάνε τα φαγητά? Η μικρή μου βλέπω τα τσακίζει αλλά όταν πάω να της δώσω κρέμα μουτρώνει!! χαχα!

Ναι ναι ευτυχως τρωει μονο για βραδυ κρεμα αρα δεν με νοιαζει οσο κ να φαει αρκει να μην κοιμηθει νηστικια...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, athina_rain είπε:

Α Κατερίνη είστε! Δεν έχει τύχει να πάω ποτέ! Σχετικά κοντά, μια χαρά!! :D 

κορίτσια κι εσάς έχουν βαρεθεί λίγο τις κρέμες και προτιμάνε τα φαγητά? Η μικρή μου βλέπω τα τσακίζει αλλά όταν πάω να της δώσω κρέμα μουτρώνει!! χαχα!

Εμενα πάλι όλα τα τρώει, δε βλέπω να έχει ιδιαίτερη προτίμηση σεε κάτι συγκεκριμένο τι να πω! Μέχρι κ γιαούρτι του έδωσα πρόβειο σκέτο κ πάλι έφαγε 6-7 κουταλιες


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Εμενα πάλι όλα τα τρώει, δε βλέπω να έχει ιδιαίτερη προτίμηση σεε κάτι συγκεκριμένο τι να πω! Μέχρι κ γιαούρτι του έδωσα πρόβειο σκέτο κ πάλι έφαγε 6-7 κουταλιες

χαχαα!!! εσενα οντως ολα τα τρωει πολυ καλο αυτο!!!!!

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι ευτυχως τρωει μονο για βραδυ κρεμα αρα δεν με νοιαζει οσο κ να φαει αρκει να μην κοιμηθει νηστικια...

ναι ε; εγω τη δινω πρωι με το ζορι τη τρωει αλλα τι να τη δωσω για πρωινο δε ξερω!τωρα παλι αρχισε να κανει ναζια στο γαλα κ δε πινει κατι την ενοχλει παλι μολις καταλαβαινει σταματα πφφφφφ ελεος με αυτες τις φασεις πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

χαχαα!!! εσενα οντως ολα τα τρωει πολυ καλο αυτο!!!!!

ναι ε; εγω τη δινω πρωι με το ζορι τη τρωει αλλα τι να τη δωσω για πρωινο δε ξερω!τωρα παλι αρχισε να κανει ναζια στο γαλα κ δε πινει κατι την ενοχλει παλι μολις καταλαβαινει σταματα πφφφφφ ελεος με αυτες τις φασεις πια!!!

Εγω πρωι δινω φρουτα μεσημερι κ απογευμα φαγητο μπορει να ειναι διαφορετικα μεταξυ τους ας πουμε  τ μεσημερι μπορει να εχει λαχανοσουπα κ για απογευμα να της κανω τραχανα ή φιδε οποτε αφηνω την κρεμα για βραδυ π δεν με νοιαζει οσο κ να φαει! Τρωει περιπου 180με το ζορι αλλα δεν με νοιαζει τοσο θα επινε κ γαλα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω πρωι δινω φρουτα μεσημερι κ απογευμα φαγητο μπορει να ειναι διαφορετικα μεταξυ τους ας πουμε  τ μεσημερι μπορει να εχει λαχανοσουπα κ για απογευμα να της κανω τραχανα ή φιδε οποτε αφηνω την κρεμα για βραδυ π δεν με νοιαζει οσο κ να φαει! Τρωει περιπου 180με το ζορι αλλα δεν με νοιαζει τοσο θα επινε κ γαλα!

ε ναι καλα ειναι εγω τη δινω το πρωι φρουτα αλλα της βαζω μεσα κ κρεμα για να δεσει αλλιως σαν κρεμα επισης τι να τη πιασει σκετο φρουτο εε της το κανω ετσι κ για θερμιδες παραπανω. αλλα αυτο με το γαλα ρε παιδι μου ελεος μια ετσι μια αλλιως χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

ε ναι καλα ειναι εγω τη δινω το πρωι φρουτα αλλα της βαζω μεσα κ κρεμα για να δεσει αλλιως σαν κρεμα επισης τι να τη πιασει σκετο φρουτο εε της το κανω ετσι κ για θερμιδες παραπανω. αλλα αυτο με το γαλα ρε παιδι μου ελεος μια ετσι μια αλλιως χαχα

Χαχα ποτε πάτε στο παιδίατρο; 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

ε ναι καλα ειναι εγω τη δινω το πρωι φρουτα αλλα της βαζω μεσα κ κρεμα για να δεσει αλλιως σαν κρεμα επισης τι να τη πιασει σκετο φρουτο εε της το κανω ετσι κ για θερμιδες παραπανω. αλλα αυτο με το γαλα ρε παιδι μου ελεος μια ετσι μια αλλιως χαχα

Εμενα τα φρουτα τα τρωει σκετα γινονται τελειως σαν κρεμα γιατι πρρνω οριμα μηλα και αχλαδια κ σφιχτες μπανανες π το κανει κρεμα τελειως! Ναι αυτο με το γαλα ειναι αστα να πανε εμενα μονο πρωι κοιμησμενη τρωει 180μλ και το βραδυ στην κρεμα της βαζω 6κουταλακια σκονη γαλα οσο ειναι τα μλ π τρωει κρεμα....επισης δοκιμασα της biobebe με μηλο σε αναμειξει φυσικα με μπισκοτοκρεμα γτ αλλιως δεν τρωγεται αυτο το πραγμα ενταξει ναι το κανει να μην ειναι τοσο γλυκο αλλα την σφιγγει την καημενη κ ετσι σε 200μλ κρεμα τις βαζω 3κουταλια απο αυτην κ τα υπολοιπα απο μπισκοτοκρεμα ή οτι εχω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Χαχα ποτε πάτε στο παιδίατρο; 

δεν εκλεισα ακομα ραντεβου αλλα ειναι να παμε γυρω στις 17 η 18 αυγουστου για τον μηνιαιο ελεγχο

8 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα τα φρουτα τα τρωει σκετα γινονται τελειως σαν κρεμα γιατι πρρνω οριμα μηλα και αχλαδια κ σφιχτες μπανανες π το κανει κρεμα τελειως! Ναι αυτο με το γαλα ειναι αστα να πανε εμενα μονο πρωι κοιμησμενη τρωει 180μλ και το βραδυ στην κρεμα της βαζω 6κουταλακια σκονη γαλα οσο ειναι τα μλ π τρωει κρεμα....επισης δοκιμασα της biobebe με μηλο σε αναμειξει φυσικα με μπισκοτοκρεμα γτ αλλιως δεν τρωγεται αυτο το πραγμα ενταξει ναι το κανει να μην ειναι τοσο γλυκο αλλα την σφιγγει την καημενη κ ετσι σε 200μλ κρεμα τις βαζω 3κουταλια απο αυτην κ τα υπολοιπα απο μπισκοτοκρεμα ή οτι εχω!

αληθεια;; εμενα σκετη τη τρωει τη κρεμα μηλο bio bebe τρελαινεται!!! κ σε μιξη προσπαθω να βαλω κατι που να μην ειναι τοσο γλυκο επισης δοκιμασε τη κρεμα της hipp μπισκοτο με γαλα χωρις ζαχαρη κ της αρεσε πολυ!!!!!! φρουτα σκετα δε με γινεται καλη κρεμα παντως δε ξερω. :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

δεν εκλεισα ακομα ραντεβου αλλα ειναι να παμε γυρω στις 17 η 18 αυγουστου για τον μηνιαιο ελεγχο

αληθεια;; εμενα σκετη τη τρωει τη κρεμα μηλο bio bebe τρελαινεται!!! κ σε μιξη προσπαθω να βαλω κατι που να μην ειναι τοσο γλυκο επισης δοκιμασε τη κρεμα της hipp μπισκοτο με γαλα χωρις ζαχαρη κ της αρεσε πολυ!!!!!! φρουτα σκετα δε με γινεται καλη κρεμα παντως δε ξερω. :(

Ουτε ανοστα τα θελει ουτε πολυ γλυκα!! Γιαυτο τα κανω μιξη! Με ταφρουτα εχει να κανει ποσο ωριμο ή αγουρο ειναι το καθε ενα αλλα κ κρεμα να βαζεις δεν εγινε κ τπτ! Απλα η δικια μ δεν θα το ετρωγε γτ ειναι απο μονα τοτς γλυκα τα φρουτα κ με την κρεμα γινεται ακομα πιο γλυκα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ουτε ανοστα τα θελει ουτε πολυ γλυκα!! Γιαυτο τα κανω μιξη! Με ταφρουτα εχει να κανει ποσο ωριμο ή αγουρο ειναι το καθε ενα αλλα κ κρεμα να βαζεις δεν εγινε κ τπτ! Απλα η δικια μ δεν θα το ετρωγε γτ ειναι απο μονα τοτς γλυκα τα φρουτα κ με την κρεμα γινεται ακομα πιο γλυκα

Η δική σου μέσα σε πόση ωρα τελειώνει ένα γεύμα? το κρατάει καμιά φορά και στο στόμα και δε το καταπίνει ή είναι εύκολη και τρώει γρήγορα? για να φάει της δίνεις διάφορα παιχνιδάκια? γιατί η δικιά μου τελευταία αν δεν εστιάσει κάπου το βλέμμα κουνιέται συνέχεια και δε μπορώ να βάλω το κουτάλι στο στόμα της!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...