Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

EΔΩ ΒΟΛΟΣ


zymaraki40

Recommended Posts

καλησπερα ξανα κι απο μενα!

Τουλιπα σε βρισκω πολυ ενημερωμενη, σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. Λοιπον, τους δυο παιδοτοπους που ανεφερες τους ξερω (Ανθιμου Γαζη και στο Old City), ο πρωτος μας πεφτει λιγο μακρια με το καροτσακι (αυτοκινητο δεν παιρνω στο κεντρο) και ο δευτερος στο εμπορικο μου εχει φανει καπως "σκοτεινος", επισης δεν μου αρεσει το γεγονος οτι μαλλον λειτουργει και σαν καφε περαν του παιδοτοπου (σ' αυτο ισως και να κανω λαθος). Τον πρωτο που ανεφερες δεν τον εχω καν σαν τοποθεσια στο μυαλο μου, θα πρεπει να παω προς τα εκει να ψαξω, παντως σιγουρα θα τον επισκεφθω (αν και τωρα ανοιξε πια καπως ο καιρος)

Βικυ γεια και σε σενα, να σου ζησουν τα μικρα σου! Αν και η Ν. Ιωνια μου πεφτει κομματακι μακρια (προς το παρον γιατι λεμε να μετακομισουμε προς τα εκει το καλοκαιρι), αξιζει να παμε. Ο μικρος μου ειναι 17 μηνων, εσυ απ'ο,τι βλεπω την πηρες την αποφαση για δευτερο και πολυ καλα εκανες. Κι εμεις το θελουμε αλλα να σου πω την αληθεια δισταζω καπως γιατι δεν εχουμε καθολου βοηθεια και φυσικα ειναι και το οικονομικο αφου εγω αναγκαστικα δεν μπορω να δουλεψω... Τελοσπαντων, υγεια και ολα τα αλλα ερχονται :)


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ellain μου γειά σου,επιτέλους να μπαίνουμε λίγο και οι συντοποίτησες εδώ να τα λέμε λίγο.Και γω στην ίδια φάση με σένα βρίσκομαι.Δεν εχουμε κανέναν δικό μας (παππού,γιαγιά)στον Βόλο.Εμενα οι γονεις μου ειναι στην Πατρα και η πεθερά μου σε ενα χωριο κοντα στα Φάρσαλα.Οποτε τα μικρα τα μεγαλωνουμε αποκλειστικά μονοι μας,η μάλλον μόνη μου γιατι εγω εχω σταματήσει να δουλεύω προς το παρόν και του άντρα μου είναι αγροτικες οι δουλειές του και τον περισότερο χρόνο δουλεύει πολλές ώρες.Είναι όντως δύσκολο με δυο μικρα με μικρή διαφορα ηλικίας οπως εχουν εμένα αλλα η μπεμπούλα ήταν ένα δωρο που που δεν το περιμέναμε καθως το πρωτο μας παιδάκι ήρθε μετα απο εξωσωματική.Η μικρή εκανε την εκπληξη.Εκει που δεν σκεφτόμουν καν για δευτερο τοσο νωρίς... τσουπ να σου η εγκυμοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...Και εγω ειμαι απο Βολο, κοντα στις Αλυκες συγκεκριμενα και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι...Χαρηκα πολυ που σας βρηκα...

natalaki καλώς όρισες! Και γω Αλυκες μένω.Με το καλό και το μωράκι σου.Σε ποιον μήνα βρίσκεσαι? Εγω εχω 2 παιδάκια,ένα αγοράκι 2,5 χρονων και μια μπεμπούλα 6 μηνων.

Link to comment
Share on other sites

natalaki καλώς όρισες! Και γω Αλυκες μένω.Με το καλό και το μωράκι σου.Σε ποιον μήνα βρίσκεσαι? Εγω εχω 2 παιδάκια,ένα αγοράκι 2,5 χρονων και μια μπεμπούλα 6 μηνων.

Κοντα μενουμε..Εγω μενω Νεες Παγασες για την ακριβεια...Ειναι το πρωτο μου παιδακι, κοριτσακι και ειμαι στην 24η βδομαδα!!! Να σου ζηζουν τα ζουζουνακια σου...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο μηνα κοριτσια!! μπηκε η ανοιξη για τα καλα και αρχισαν οι ωραιες βολτες στην παραλια του Βολου!!!

Ναταλια καλως ηρθες και με το καλο το κοριτσακι σου! Τι ωραια φαση περνας, να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!!

Βικυ εισαι κι εσυ στην ιδια κατηγορια με εμενα τελικα. Ειναι μεγαλος κοπος να μην εχεις κανεναν να τα αφησεις εστω και μιση ωρα αλλα και μεγαλυτερη ικανοποιηση οτι το παλευουμε μονοι μας. Μακαρι να παρουμε κι εμεις την αποφαση να μεγαλωσουμε την οικογενεια μας... Θα δουμε :)


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ, καλο μηνα...Η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη αλλα τωρα ολα οκ..Το κοριτσακι μου ειναι δυνατο...Μου ειπε ο γιατρος οτι φοηθησε και η ηλικια μου..Αληθεια Βολο γεννησατε?? Αν ναι, που??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κοριτσια!! μπηκε η ανοιξη για τα καλα και αρχισαν οι ωραιες βολτες στην παραλια του Βολου!!!

Ναταλια καλως ηρθες και με το καλο το κοριτσακι σου! Τι ωραια φαση περνας, να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!!

Βικυ εισαι κι εσυ στην ιδια κατηγορια με εμενα τελικα. Ειναι μεγαλος κοπος να μην εχεις κανεναν να τα αφησεις εστω και μιση ωρα αλλα και μεγαλυτερη ικανοποιηση οτι το παλευουμε μονοι μας. Μακαρι να παρουμε κι εμεις την αποφαση να μεγαλωσουμε την οικογενεια μας... Θα δουμε :)

Ετσι είναι οπως τα λες ellain...είναι δυσκολο να μην εχεις καποιον ανθρωπο να σε βοηθαει καποιες στιγμες με τα παιδιά αλλα απτην αλλη μαθαινεις και τα βγαζεις περα μονη σου.Ο μικρός μου φετος τον Αυγουστο κλείνει 3 ετων.οποτε ελπίζω οτι ισως καταφερω να τον βάλω σε καναν παιδικό σταθμό να ξεφευγει και αυτο λίγο μωρε γιατι του αρεσει να ειναι μαζι με αλλα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ, καλο μηνα...Η αληθεια ειναι οτι στην αρχη ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη αλλα τωρα ολα οκ..Το κοριτσακι μου ειναι δυνατο...Μου ειπε ο γιατρος οτι φοηθησε και η ηλικια μου..Αληθεια Βολο γεννησατε?? Αν ναι, που??

natalaki το πρωτο μου παιδάκι το γεννησα στον Βόλο στην κλινική Κωσταντινόπουλου.Την μπεμπα τωρα την γεννησα στον Πανεπιστημιακό Λάρισας.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αν και μενω Λαμια (λογω δουλειας συζηγου)Βολο γεννησα στην κλινικη του Κωνσταντινοπουλου...
natalaki το πρωτο μου παιδάκι το γεννησα στον Βόλο στην κλινική Κωσταντινόπουλου.Την μπεμπα τωρα την γεννησα στον Πανεπιστημιακό Λάρισας.

Η κλινικη πως σας φανηκε..??Και εγω εκει θα γεννησω και εχω γιατρο τον Στρακα...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

natalaki απτο προσωπικό της κλινικής είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη.Η μαία που ειχε μαζί ο γιατρός πολυ ευγενική και με βοηθούσε αρκετα όσο ήμουν στο δωμάτιο των ωδινών.Εγω ειχα επιλέξει δίκλινο δωμάτιο αλλα στάθηκα τυχερή γιατι δεν ειχε αλλη κοπέλα δίπλα,οποτε το βραδυ ξαπλωνε λίγο εκει και ο αντρας μου η η μητέρα μου.Μπάνιο μεσα στο δωμάτιο πολυ καθαρό.Βέβαια τόσα λεφτά τους σκας να μην σου παρέχουν και κάτι..... Τωρα στην δευτερη γέννα δεν επαιζε με τιποτα να δώσω πάλι τοσα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Viki μαλλον εχουμε τον ιδιο γιατρο?και μενα εχει ο γιατρος μου μαια στον Πολυζο αναφερεσε?Ολα ηταν πολυ καλα στην κλινικη, τα κοριτσια πολυ καλα, το φαγητο καλο και πολυ καθαρα.να επιλεξεις δωματιο που εχει δικο του μπανιο.


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...