Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρόβλημα με την σελιδα


Recommended Posts

Δεν μπορω άλλο Κουράστηκα να Στέλνω μυνήματα στον coffemaker απο οτι κατάλαβα έχουν και αλλά μέλη το ίδιο πρόβλημα με μένα @Vasoth.και @Nicol_απο οτι είδα αντιμετωπίζονται το ίδιο πρόβλημα με μένα οποία Άλλη κοπελα αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ας κανει εδώ Ταγκ να τα δει ο coffemaker μου λέει οτι κανένα άλλο μέλος δεν έχει πρόβλημα κουραστικά

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Δεν μπορω άλλο Κουράστηκα να Στέλνω μυνήματα στον coffemaker απο οτι κατάλαβα έχουν και αλλά μέλη το ίδιο πρόβλημα με μένα @Vasoth.και @Nicol_απο οτι είδα αντιμετωπίζονται το ίδιο πρόβλημα με μένα οποία Άλλη κοπελα αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ας κανει εδώ Ταγκ να τα δει ο coffemaker μου λέει οτι κανένα άλλο μέλος δεν έχει πρόβλημα κουραστικά

Τι πρόβλημα έχεις γιωτιτσα;εμένα αυτό που μου εμφανίζει είναι ότι σε όλα τα θέματα αντί να γράφει απο κατω το όνομα της κοπέλας που απαντησε γράφει topic απάντησε στο τάδε θέμα.σαν να εχουν μπερδευτει τα ονοματα.δεν ξέρω αν το βλέπετε όλες αυτό.

Κι επίσης ότι καμία φορά δεν μπαίνει στη σελίδα και κάνω ανανέωση 3 4 φορές για να μπω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Τι πρόβλημα έχεις γιωτιτσα;εμένα αυτό που μου εμφανίζει είναι ότι σε όλα τα θέματα αντί να γράφει απο κατω το όνομα της κοπέλας που απαντησε γράφει topic απάντησε στο τάδε θέμα.σαν να εχουν μπερδευτει τα ονοματα.δεν ξέρω αν το βλέπετε όλες αυτό.

Κι επίσης ότι καμία φορά δεν μπαίνει στη σελίδα και κάνω ανανέωση 3 4 φορές για να μπω

Εμένα μου εμφανίζει δημοσιεύσεις απο τρεις μέρες τις καινούργιες δεν μπορω να τις δω αν δεν περάσει μισαωρο τοσο κολλάει επισης τα συνδεδεμενα μέλη δεν μπορω να τα δω και βλέπω μόνο τις πωλήσεις Οχι της δημοσιεύσεις και παλι αν θα τις δω θα είναι πριν απο τρεις ημερες Κουράστηκα πφφφφ @Nansy29


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Τι πρόβλημα έχεις γιωτιτσα;εμένα αυτό που μου εμφανίζει είναι ότι σε όλα τα θέματα αντί να γράφει απο κατω το όνομα της κοπέλας που απαντησε γράφει topic απάντησε στο τάδε θέμα.σαν να εχουν μπερδευτει τα ονοματα.δεν ξέρω αν το βλέπετε όλες αυτό.

Κι επίσης ότι καμία φορά δεν μπαίνει στη σελίδα και κάνω ανανέωση 3 4 φορές για να μπω

Κ εμενα topic λεει κ απλα καποιες φορες δεν κανει ανανεωση κ μ βγαζει ενα μνμ οτι η σελιδα κανει συντηρηση αλλα μετα απο 5λεπτα μπαινει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εμενα topic λεει κ απλα καποιες φορες δεν κανει ανανεωση κ μ βγαζει ενα μνμ οτι η σελιδα κανει συντηρηση αλλα μετα απο 5λεπτα μπαινει!!!

Ωχ λέω εγώ εμενα το κανει για ενα μισαωρο αυτό ενω γράφουν καποιες κοπέλες εγώ δεν μπορω να δω τις δημοσιεύσεις βλέπω προ 3 ημερών


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Ωχ λέω εγώ εμενα το κανει για ενα μισαωρο αυτό ενω γράφουν καποιες κοπέλες εγώ δεν μπορω να δω τις δημοσιεύσεις βλέπω προ 3 ημερών

Νομιζω πως με την συντηρηση εγιναν χειροτερα τα πραγματα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Νομιζω πως με την συντηρηση εγιναν χειροτερα τα πραγματα!!!

Αχα αχα ναι σύμφωνω φιλη μου ναι εχεις δίκιο δεν ξέρω τι έκαναν άλλα η σελιδα δεν λειτουργεί σωστα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@alina80και εσύ εχεις το ίδιο πρόβλημα μπες εδώ κορίτσια το ξανά τονίζω οποία αντιμετωπίζει προβλημα με την σελιδα π.χ βγάζει μονο πωλήσεις και οχι τις δημοσιεύσεις Οχι ας μπει εδώ να τα δει ο coffeemaker

Επεξεργάστηκαν by Giotitsa

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω θέμα τις τελευταίες μέρες, όλα όσα ειπατε και καποιες φορες μου τα εμφανίζει όπως να ναι! Όπως παλιά που δεν είχαμε καλό ίντερνετ και δεν φόρτωνε σωστα η σελίδα!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδώ μου λέει ότι είμαι η μόνη που αντιμετώπιζω το συγκεκριμένο προβλήμα Εχω απο χθες λες και είναι η σελιδα δικιά μου να ψάχνω μέλη με το ίδιο πρόβλημα ηδη είναι αρκετά και μου λέει οτι δεν υπάρχει άλλο μέλος με αυτό το πρόβλημα κουραστικά @alina80


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εδώ μου λέει ότι είμαι η μόνη που αντιμετώπιζω το συγκεκριμένο προβλήμα Εχω απο χθες λες και είναι η σελιδα δικιά μου να ψάχνω μέλη με το ίδιο πρόβλημα ηδη είναι αρκετά και μου λέει οτι δεν υπάρχει άλλο μέλος με αυτό το πρόβλημα κουραστικά @alina80

Τι να πω. Είδαμε και εμείς που τόσες γράφουμε ότι βγαίνουν μόνο πωλήσεις στις τελευταίες απαντήσεις πάλι δεν βλέπω ενδιαφέρον. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@Vasoth.και @Nicol_μπειτε και εσείς εδώ να πείτε οτι Εχετε ακριβως το ίδιο πρόβλημα

Εστειλα μνμ κ μου απαντησαν οτι πρεπει να κανω hard refresh κ κατι αλλο αλλα δεν εχω ιδεα πως γινεται οτι να ναι!επισης εμενα στο ταμπλετ μου βγαζει ενα εικονιδιο διπλα στις ειδοποιησεις που ειναι οι τελευταιες απαντησεις απο τα θεματα που παρακολουθουσα. Οτι εγινε χειροτερο εγινε τεσπα!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...