Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Recommended Posts

 Καλησπέρα κορίτσια μου ήθελα να ρωτήσω κάτι να μου δώσετε τα "φώτα σας" πέρασα σήμερα επιτροπή για την 1η μας εξωσωματική Κ εγκρίθηκε Κ λέει '3600'μοναδες τι σημαίνει??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marinela86 είπε:

 Καλησπέρα κορίτσια μου ήθελα να ρωτήσω κάτι να μου δώσετε τα "φώτα σας" πέρασα σήμερα επιτροπή για την 1η μας εξωσωματική Κ εγκρίθηκε Κ λέει '3600'μοναδες τι σημαίνει??? 

Καλή αρχή κορίτσι μου.ειναι οι μέγιστες μονάδες που καλύπτονται από τον εοππυ για μια προσπάθεια.ο γιατρός σου θα σου δώσει πρωτόκολλο και θα σου πει πόσες μονάδες πρέπει να πάρεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου.ειναι οι μέγιστες μονάδες που καλύπτονται από τον εοππυ για μια προσπάθεια.ο γιατρός σου θα σου δώσει πρωτόκολλο και θα σου πει πόσες μονάδες πρέπει να πάρεις εσύ.

Είναι λίγες η πολλές??? Αυτό Δε μπορώ να καταλάβω?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marinela86 είπε:

Είναι λίγες η πολλές??? Αυτό Δε μπορώ να καταλάβω?? 

Είναι πολλές μην ανησυχείς.φτανουν για 1 προσπαθεια.

εμενα μου είπε ο γιατρός ότι θα πάρω αυτές τις 3600 μονάδες και μπορεί να χρειαστεί να πάρω και άλλες 1200 αλλα αυτό εξαρταται από την ανταπόκριση που θα έχω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marinela86 είπε:

Δηλαδή μέχρι 3600σε καλύπτει δωρεάν Κ αν χρειαστεί Κ άλλες δίνουμε την διαφορά εμείς!!! Καλη επιτυχία Κ σε εσένα λοιπόν... Πότε με το καλό ξεκινάς? 

Ακριβώς έτσι Αλλά νομίζω οι περισσότερες δεν ξεπερνάνε αυτες τις μοναδες..Εγώ μάλλον θα ξεκινήσω αυτές τις μέρες περιμένω περίοδο και ξεκιναω θα κάνω το βραχυ πρωτόκολλο. Εσύ; Καλή επιτυχία να έχουμε!

Έλα και στο θέμα καφέ εξωσωματικής είμαστε πολλές εκει!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...