Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Είμαι έγκυος ;;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα....να εκφράσω και εγώ τις δικές μου απορίες. Λοιπόν αρχικά έχω σταθερο κύκλο 29 ημερών και τελευταία περίοδο στις  29/5.... ήρθα σε επαφή την 14 ημέρα της ωορρηξία μου δλδ στις 11/6... τώρα περιμένω περίοδο σε 3 ημέρες και εδώ και μια εβδομάδα έχω δέκατα , απίστευτη υπνηλία και πολλά λευκά υγρά. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φυσικα κ υπαρχει εφοσον υπηρξε ελευθερη επαφη μεσα στις γονιμες μερες. Ευχομαι να εισαι αν αυτο επιθυμεις. Σε ολες μου τις εγκυμοσυνες το μονο κοινο συμπτωμα πριν την καθυστερηση ηταν η εντονη συχνοουρια :mrgreen:

  • Ευχαριστώ 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Eirini1998 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα....να εκφράσω και εγώ τις δικές μου απορίες. Λοιπόν αρχικά έχω σταθερο κύκλο 29 ημερών και τελευταία περίοδο στις  29/5.... ήρθα σε επαφή την 14 ημέρα της ωορρηξία μου δλδ στις 11/6... τώρα περιμένω περίοδο σε 3 ημέρες και εδώ και μια εβδομάδα έχω δέκατα , απίστευτη υπνηλία και πολλά λευκά υγρά. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;

Φυσικά και αν το θέλεις σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. Τα ίδια συμπτώματα είχα κι εγω μαζι με πονακια περιόδου συν το γεγονός ότι ήθελα συνέχεια τουαλέτα.Ειχα βέβαια και ένα έντονο προαίσθημα.Εκανα το τεστ την ημέρα που περιμενα  περίοδο και βγήκε θετικό.

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας κορίτσια! πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα τα φώτα σας!!! έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών και έχω ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου. η περίοδος μου θα ξεκινούσε κανονικά στις 20 ιουνίου. αδιαθέτησα εχτες το απόγευμα με πολύ λίγο αίμα (στο χαρτι έμενε). Σήμερα έχω λίγο περισσότερο (δεν είναι έντονο κόκκινο...) και πλέον δείχνει να τελειώνει.. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? σιγουρα δεν είναι η κανονική μου περίοδος, αλλά έχει νόημα ένα τεστ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, matinab1980 είπε:

καλησπέρα σας κορίτσια! πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα τα φώτα σας!!! έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών και έχω ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου. η περίοδος μου θα ξεκινούσε κανονικά στις 20 ιουνίου. αδιαθέτησα εχτες το απόγευμα με πολύ λίγο αίμα (στο χαρτι έμενε). Σήμερα έχω λίγο περισσότερο (δεν είναι έντονο κόκκινο...) και πλέον δείχνει να τελειώνει.. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? σιγουρα δεν είναι η κανονική μου περίοδος, αλλά έχει νόημα ένα τεστ?

Πήγαινε να κάνεις καλύτερα μια χοριακη να δεις τις τιμές αν όχι σήμερα το απόγευμα αύριο το πρωί!! Μπορεί να ειναι εγκυμοσύνη, μπορεί να είναι βιοχημική κύηση μπορεί απλά τίποτα και να είναι μια ανωμαλία του κύκλου σου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, matinab1980 είπε:

καλησπέρα σας κορίτσια! πρώτη φορά γράφω και θα ήθελα τα φώτα σας!!! έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών και έχω ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου. η περίοδος μου θα ξεκινούσε κανονικά στις 20 ιουνίου. αδιαθέτησα εχτες το απόγευμα με πολύ λίγο αίμα (στο χαρτι έμενε). Σήμερα έχω λίγο περισσότερο (δεν είναι έντονο κόκκινο...) και πλέον δείχνει να τελειώνει.. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? σιγουρα δεν είναι η κανονική μου περίοδος, αλλά έχει νόημα ένα τεστ?

Εγω στισ μερεσ που ηταν να αδιαθετησω ειχα λιγα καφε..ειχα 1 μηνα που σταματησα να θηλαζω( 16 μηνεσ θηλαζα) κ το πρωτο που σκεφτηκα ηταν πωσ ηταν απο την διακοπη του θηλασμου..

Βεβαια επειδη εχω περασει κ πολλα πηρα τηλ τον γυναικολογο μου..μου πε να περιμενω 3 με 4 μερεσ κ αν δεν αδιαθετησω κανονικα να κανω τεστ εγκυμοσυνησ..ο γιστροσ μου πε πωσ το 1ο που εξεταζουν αν υπαρχουν ελευεθερεσ επαφεσ ειναι εγκυμοσυνη κ μετα πανε σε αλλα..

Ε μαντεψε..εκανα κ βγηκε θετικο!!

Κ αφου το θεσ κ εσυ στο ευχομαι να παθαμε το ιδιο....εχεισ αρκετεσ μερεσ καθυστερηση..ενα τεστ θα δειξει...κ εγω στην 5ηνμερα καθυστερησησ το εκανα.

Ευχομαι καλη επιτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, matinab1980 είπε:

σ ευχαριστώ παρα πολύ owl -1!! μακάρι να είναι πιθανοτητα για μπεμπάκι!!! θα προτιμήσω την χοριακή να είμαι τουλάχιστον σίγουρη! :)

Το εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου!! Και εγώ χοριακη θα έλεγα για να είσαι σίγουρη!! Περιμένω νέα και να είναι και ευχαριστα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...