Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Άδειο ωοθυλάκιο


Recommended Posts

4 hours ago, Rafaelatarzan said:

πρωορι εμμηνόπαυση με γερασμένες ωοθηκες...η μία βασικά  λείπει  απο χειρουργείο που έχω κάνει .... η αλλη  όταν έκανα διεργεση κ εχασα το πρώτο μ μωρακι μέσα σε ουτε 6 μήνες συρρικνώθηκε  κ εχει μείνει μεσα μ σαν ένα όργανο " άχρηστο" ας μ επιτραπεί  η λέξη μιας κ δεν προσφέρει τίποτα ποια...ετσι μονόδρομος η δοτρια για μενα.....εγω προσπαθούσα  για μωρο από τα 29 σχεδόν..τωρα ειμαι  ειδη  40....μεσα σε αυτά τα χρόνια εχασα μωρα όργανα είχα βιοχημικες παλλινδρομες κ ότι άλλο θες εσύ με είχε βρει..συνέπεια όλων αυτόν ήταν τα μη ποιότητικα αυγα μ κ μετα τα κλουβιά μ αυγα ..7 φυσικούς  κύκλους ολα κενά 2 διεργεσεις ολα χαλια....ο ντοκ μ μ ειπε πτι το πρόβλημα μ ξεκινησε  απο την ηλικια σ περίπου...εγω το ανακάλυψα στα 37 σχεδον( βλεπεις πι προηγούμενη γιατροί  ήταν κοσμαρα) ολα καλα τα βρήσκαν) τέλος πάντως...μέσες άκρες αυτή είναι η ιστορία μ...τωρα εχω μια κόρη από δωρεά 2.5 χρόνων...

Ψάξουμε καλα πριν μπεις στην δωρεά....εκει θα είναι  τα "χρυσά αυγα" ετσι τα λεω εγω ....ο ντοκ μ λέγεται παπαθανακος ξενωφων κ ειναι Ιασώ...αν μπορεσεις καντου μια επίσκεψη.. φιλακια πολλα...

Λυπάμαι πάρα πολύ για όσα περάσατε ... να χαίρεστε το παιδάκι σας :) Θα ειμαι Αθήνα σε λίγες μέρες, να πάρω τηλ να δω αν μπορεί να με δει. Φιλάκια πολλά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, AE90 είπε:

Λυπάμαι πάρα πολύ για όσα περάσατε ... να χαίρεστε το παιδάκι σας :) Θα ειμαι Αθήνα σε λίγες μέρες, να πάρω τηλ να δω αν μπορεί να με δει. Φιλάκια πολλά

Η αλήθεια  ειναι οτι ποτε  μ δεν στεναχωρηθηκα για ολα  αυτα....ήξερα  ότι θα γινω μανα κ εγινα...οποία πραγματικα το θέλει κ το θέλει  με την ψυχή της μπορεί να κάνει τα πάντα....τα πάντα όμως...τι δωρεά ...

τι αναδοχή.... τι δικας της αυγα ....τι τ γείτονα... τι παρένθετη κτλ....μια χαρα γίνεσαι  μανα.

Υγ.κ θα πω κ το κλεισε::::: ότι μανα δεν είναι  μόνο αυτή που γεννάει αλλά κ ολες οι αλλες...

τα φιλιά καλή σ επυτιχια σε ολα

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Rafaelatarzan said:

Η αλήθεια  ειναι οτι ποτε  μ δεν στεναχωρηθηκα για ολα  αυτα....ήξερα  ότι θα γινω μανα κ εγινα...οποία πραγματικα το θέλει κ το θέλει  με την ψυχή της μπορεί να κάνει τα πάντα....τα πάντα όμως...τι δωρεά ...

τι αναδοχή.... τι δικας της αυγα ....τι τ γείτονα... τι παρένθετη κτλ....μια χαρα γίνεσαι  μανα.

Υγ.κ θα πω κ το κλεισε::::: ότι μανα δεν είναι  μόνο αυτή που γεννάει αλλά κ ολες οι αλλες...

τα φιλιά καλή σ επυτιχια σε ολα

 

 

Ούτε εγώ στεναχωριέμαι για τον εαυτό μου όμως όταν γράψατε όσα περάσατε ένιωσα μια στεναχώρια.. συμφωνώ απόλυτα σε όλα...και τα ωάρια από δότρια σκέτα κύτταρα είναι στο κατω κάτω και τους δίνει ζωή η γυναίκα που φέρνει στον κόσμο τα μωρά της...σίγουρα μάνα είναι και όποια γυναίκα προσπαθεί με χίλια βάσανα να κάνει ένα μωράκι...πάντα έλεγα  θα υιοθετήσω ένα μωράκι από Αφρική και όμως εκεί είναι όλες οι πόρτες κλειστές..... όμως θα τα καταφέρω με τον ένα τρόπο ή τον άλλο..όπως είπατε όταν το θέλουμε με τη ψυχή μας, υπάρχουν τρόποι πολλοί...

ευχαριστώ πολύ...να είστε πάντα καλά με υγεία και να χαίρεστε την οικογένειά σας..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, AE90 είπε:

Ούτε εγώ στεναχωριέμαι για τον εαυτό μου όμως όταν γράψατε όσα περάσατε ένιωσα μια στεναχώρια.. συμφωνώ απόλυτα σε όλα...και τα ωάρια από δότρια σκέτα κύτταρα είναι στο κατω κάτω και τους δίνει ζωή η γυναίκα που φέρνει στον κόσμο τα μωρά της...σίγουρα μάνα είναι και όποια γυναίκα προσπαθεί με χίλια βάσανα να κάνει ένα μωράκι...πάντα έλεγα  θα υιοθετήσω ένα μωράκι από Αφρική και όμως εκεί είναι όλες οι πόρτες κλειστές..... όμως θα τα καταφέρω με τον ένα τρόπο ή τον άλλο..όπως είπατε όταν το θέλουμε με τη ψυχή μας, υπάρχουν τρόποι πολλοί...

ευχαριστώ πολύ...να είστε πάντα καλά με υγεία και να χαίρεστε την οικογένειά σας..

 

μπράβο  σ κοπελα μ.....ετσι να σκεφτεσαι κ θα δεις ότι σύντομα θα τα καταφέρεις....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...