Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Λέϊζερ αποτρίχωσης και εγκυμοσύνη!


KateDim

Recommended Posts

Just now, solena73 είπε:

Μάλιστα, ζητάς συγγνώμη για να μην σου την πούμε και μόνο, εφόσον επιμένεις σε όλους τους χαρακτηρισμούς που μας έκανες. Επιπλέον, δεν ψάχνεις και για βοήθεια, κουβέντα να γίνεται. Σαφές. 

Κοπέλα μου δεν ζήτησα συγνώμη για να μην μου την "πείτε" ζήτησα συγνώμη για το αν θα είμαι λάθος σε αυτό που έγραψα! Δεν σας χαρακτήρισα καν, είπα ότι με ενοχλεί η συμπεριφορά της κοπέλας ο τρόπος δηλαδή ο οποίος απάντησε με ενόχλησε και το είπα και ανέφερα εσάς που συμφωνήσετε μαζί της, δεν μου άρεσε που συμφωνήσετε σε ένα σχόλιο το οποίο ΓΙΑ ΜΈΝΑ ήταν άκυρο σε ένα θέμα, είναι σαν να υπάρχει ένα θέμα το οποίο να γράφει πχ θέλω να πάρω ένα ποδήλατο ποιο να πάρω; και να έχω απαντήσεις τύπου "δεν μου αρέσει το ποδήλατο εμένα μην πάρεις" είναι απλά τα πράγματα δεν καταλαβαίνω γιατί τώρα να γίνεται αυτό. Τώρα πάνω στο κομμάτι βοήθεια, συζήτηση και απόψεις είναι για μένα το διαδίκτυο κ ο καθένας παίρνει διαφορετικά την λέξη "βοήθεια" αν σε πείραξε τόσο πολύ που σε ανάφερα κ θέλεις να σου ζητήσω ξανά, κανένα απολύτως πρόβλημα. Συγνώμη λοιπόν δεν είχα κακή πρόθεση για 100 φορά να ξανά γράφω τα ίδια. Ελπίζω να κατάλαβε έστω και μια τα όσα γράφω. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Αυτό το είδα εσάς δεν είδα τι γράφετε αγαπη μ....τα δικά σχόλια εννοώ...σορρυ σε μπέρδεψα....τι κάνεις???? φουσκώνει όμορφη φυσκιτσα μ????

"εγω λεω οτι με τοσα που εχω περασει για να κανω ενα παιδι και με την λαχταρα που εχω, το τελευταιο που θα με απασχολουσε ειναι το αν θα κανω λειζερ γι αυτους τους 9 μηνες." Πάνω σ αυτό που έγραψε η Άρτεμις γράφτηκαν τα παραπάνω και επειδή υπήρξαμε 3 που πατήσαμε λάικ στην Άρτεμη.

Καλά είμαι, αλλά κλεισμένη σπίτι με τον καύσωνα. Μπορείς να κάνεις μπάνια τώρα που επιτρέπεται; Κάνε μπάνια, βόλτες !!! Σήμερα τελευταία μέρα που παίρνω ορμόνες, από αύριο κ αν δεν ξαναέχω αίμα, τέρμα, δεν προσφέρουν πλέον στήριξη στην κύηση. Τέρμα τα ουτροτζεστάν, τα σικλακούρ κ οι ενέσεις προλουτέξ, σαν ψέμα μου φαίνεται !

Εντάξει, KateDim, ευχαριστώ για την απάντηση, δεκτή. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, solena73 είπε:

"εγω λεω οτι με τοσα που εχω περασει για να κανω ενα παιδι και με την λαχταρα που εχω, το τελευταιο που θα με απασχολουσε ειναι το αν θα κανω λειζερ γι αυτους τους 9 μηνες." Πάνω σ αυτό που έγραψε η Άρτεμις γράφτηκαν τα παραπάνω και επειδή υπήρξαμε 3 που πατήσαμε λάικ στην Άρτεμη.

Καλά είμαι, αλλά κλεισμένη σπίτι με τον καύσωνα. Μπορείς να κάνεις μπάνια τώρα που επιτρέπεται; Κάνε !!! Σήμερα τελευταία μέρα που παίρνω ορμόνες, από αύριο κ αν δεν ξαναέχω αίμα, τέρμα, δεν προσφέρουν πλέον στήριξη στην κύηση. Τέρμα τα ουτροτζεστάν, τα σικλακούρ κ οι ενέσεις προλουτέξ, σαν ψέμα μου φαίνεται !

Εντάξει, KateDim, ευχαριστώ για την απάντηση, δεκτή. 

Αφού το δικαστήριο με κήρυξε αθώα, πάλι καλά... 

Προφανώς και αστειεύομαι να σπάσει ο πάγος... Καλή συνέχεια... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Αφού το δικαστήριο με κήρυξε αθώα, πάλι καλά... 

Προφανώς και αστειεύομαι να σπάσει ο πάγος... Καλή συνέχεια... 

Με πρόλαβες, όντως έτσι ακούγομαι και δεν είμαι κ δικαστικός... έχεις δίκιο. Καλό απόγευμα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, solena73 είπε:

Με πρόλαβες, όντως έτσι ακούγομαι και δεν είμαι κ δικαστικός... έχεις δίκιο. Καλό μεσημέρι.

Έλα βρε για πλάκα το είπα... Ζυγός; χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, solena73 είπε:

"εγω λεω οτι με τοσα που εχω περασει για να κανω ενα παιδι και με την λαχταρα που εχω, το τελευταιο που θα με απασχολουσε ειναι το αν θα κανω λειζερ γι αυτους τους 9 μηνες." Πάνω σ αυτό που έγραψε η Άρτεμις γράφτηκαν τα παραπάνω και επειδή υπήρξαμε 3 που πατήσαμε λάικ στην Άρτεμη.

Καλά είμαι, αλλά κλεισμένη σπίτι με τον καύσωνα. Μπορείς να κάνεις μπάνια τώρα που επιτρέπεται; Κάνε μπάνια, βόλτες !!! Σήμερα τελευταία μέρα που παίρνω ορμόνες, από αύριο κ αν δεν ξαναέχω αίμα, τέρμα, δεν προσφέρουν πλέον στήριξη στην κύηση. Τέρμα τα ουτροτζεστάν, τα σικλακούρ κ οι ενέσεις προλουτέξ, σαν ψέμα μου φαίνεται !

Εντάξει, KateDim, ευχαριστώ για την απάντηση, δεκτή. 

καλο και ανεφελο υπολοιπο εγκυμοσυνης κοριτσι μου.τελος τα φαρμακα...τι ωραιο. χαιρομαι πολυ με τα νεα σου.και να προσεχεις που κανεις λαικ...:Pφιλια στην κοιλιτσα σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, solena73 είπε:

"εγω λεω οτι με τοσα που εχω περασει για να κανω ενα παιδι και με την λαχταρα που εχω, το τελευταιο που θα με απασχολουσε ειναι το αν θα κανω λειζερ γι αυτους τους 9 μηνες." Πάνω σ αυτό που έγραψε η Άρτεμις γράφτηκαν τα παραπάνω και επειδή υπήρξαμε 3 που πατήσαμε λάικ στην Άρτεμη.

Καλά είμαι, αλλά κλεισμένη σπίτι με τον καύσωνα. Μπορείς να κάνεις μπάνια τώρα που επιτρέπεται; Κάνε μπάνια, βόλτες !!! Σήμερα τελευταία μέρα που παίρνω ορμόνες, από αύριο κ αν δεν ξαναέχω αίμα, τέρμα, δεν προσφέρουν πλέον στήριξη στην κύηση. Τέρμα τα ουτροτζεστάν, τα σικλακούρ κ οι ενέσεις προλουτέξ, σαν ψέμα μου φαίνεται !

Εντάξει, KateDim, ευχαριστώ για την απάντηση, δεκτή. 

μπάνια δεν κάνω δουλεύω πολλές....Από 9 πρωί έως 12 βράδυ με μια ώρα κενό κάθε μέρα....γάλα ειμαι ακόμη....χαχαχαχαχα παναγια μ γλιτώνεις απ όλα....μπράβο κούκλα μ γλυκιά.....Όλα τέλεια από δω κ πέρα...το όνειρο σ έγινε αληθινό....κ σε λίγους μήνες θα έχει ποδαράκια χεράκια κ θα σ γελάει για πάντα....Φιλάκια....τα λέμε κ στο θέμα μας 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...