Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Γεννα στο Ελενα


Athena Agg

Recommended Posts

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,  εγώ είμαι στην 7ο εβδομάδα και σκέφτομαι να πάω στον φούντα,  γέννησε η κολλητή μου σε αυτόν τον Ιούλιο και δεν είχε και την πιο εύκολη εγκυμοσυνη,  γενικά έμεινε πολύ ευχαριστημένη και μου έχει πάρει τα αυτιά να πάω να τον δω. Γέννησε με καισαρική από επιλογή της απ ότι μου είπε.  Καλά και εγώ καισαρική θα κάνω οπότε δεν με νοιάζει αν είναι καισαρικακιας. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Καλησπέρα,  εγώ είμαι στην 7ο εβδομάδα και σκέφτομαι να πάω στον φούντα,  γέννησε η κολλητή μου σε αυτόν τον Ιούλιο και δεν είχε και την πιο εύκολη εγκυμοσυνη,  γενικά έμεινε πολύ ευχαριστημένη και μου έχει πάρει τα αυτιά να πάω να τον δω. Γέννησε με καισαρική από επιλογή της απ ότι μου είπε.  Καλά και εγώ καισαρική θα κάνω οπότε δεν με νοιάζει αν είναι καισαρικακιας. 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου,καθε γνωμη δεκτη για να με βοηθησει! Εγω δεν επιθυμω την καισαρικη για να πω την αλήθεια. Με το καλο το μωρακι σου κ να χεις μια ευκολη εγκυμοσύνη!!! :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2019 at 11:54 ΜΜ, Athena Agg είπε:

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Καλημέρα κορίτσι μου και εγώ είμαι απο νησί και είμαι Αθηνα για να γεννήσω λόγω ενός προβλήματος που έχω . Εγώ έχω τον κ. Κυριακόπουλο έχει γεννήσει φίλες μου , είναι ήταν όλες ευχαριστημένες  . Άσε τα πειράματα ο ένας να σε στέλνει στο άλλο και δες αυτόν να σωθείς !! Καλή συνέχεια 

Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2019 at 11:54 ΜΜ, Athena Agg είπε:

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Καλησπέρα. Κι εγώ θα γεννήσω στον Φούντα. Είχα τον κύριο Παπαδή αλλά επειδή γεννάω 1/1/2020  και θα λείπει με άδεια μου σύστησε τον κύριο Φούντα. Έχω πάει και τον έχω συμπαθήσει πολυ είναι ψειρας όσον αφορά τις εξετάσεις και εμενα προσωπικά  που έχω ζόρικη εγκυμοσύνη με αιμορραγίες υπερεμεση και άλλα πολλά μου εμπνέει πολύ εμπιστοσύνη. Το πιο σημαντικό οποτε τον έχω χρειαστεί βράδυ Κυριακή τον έχω βρει.

On 24/9/2019 at 1:43 ΠΜ, Ξένη είπε:

Καλησπέρα,  εγώ είμαι στην 7ο εβδομάδα και σκέφτομαι να πάω στον φούντα,  γέννησε η κολλητή μου σε αυτόν τον Ιούλιο και δεν είχε και την πιο εύκολη εγκυμοσυνη,  γενικά έμεινε πολύ ευχαριστημένη και μου έχει πάρει τα αυτιά να πάω να τον δω. Γέννησε με καισαρική από επιλογή της απ ότι μου είπε.  Καλά και εγώ καισαρική θα κάνω οπότε δεν με νοιάζει αν είναι καισαρικακιας. 

Είναι πολύ καλός εγώ που του είπα ότι θέλω φυσιολογικά μου είπε ναι αλλά θα δούμε κοντά στη γέννα τι θα κάνουμε αλλά λογω του οτι εγώ έχω μια προδιάθεση γαι προεκλαμψια και έχω και αρκετά συμπτώματα. Πάντως τον εχω βρει στο τηλεφωνο οποτε τον έχω χρειαστεί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
πρίν από 5 λεπτά , Anna_90 είπε:

Καλησπέρα σε όλες !! Από όλες τις κοπέλες που παρακολουθεί ο Φουντας έχει γίνει κάποια συζήτηση για το οικονομικό?? 

Η κολλητή μου τον είχε γιατρό και δεν της ζήτησε ποτέ λεφτά για τη γέννα,  αυτή έμεινε ευχαριστημένη και του έδωσε.

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Η κολλητή μου τον είχε γιατρό και δεν της ζήτησε ποτέ λεφτά για τη γέννα,  αυτή έμεινε ευχαριστημένη και του έδωσε.

Είναι πολύ καλός ιατρός θα απογοητευτω εάν ακούσω ότι θα έχουμε ζητήματα οικονομικά ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna_90 είπε:

Είναι πολύ καλός ιατρός θα απογοητευτω εάν ακούσω ότι θα έχουμε ζητήματα οικονομικά ..

Δε νομίζω να σου ζητήσει αλλά αν έχεις μείνει ευχαριστημένη δώστου κάτι,  ότι έχεις ευχαρίστηση. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
On 23/9/2019 at 11:54 ΜΜ, Athena Agg είπε:

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

δεσυπρης ιωαννης 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα,ειμαι κ εγώ έγκυος ,θελω να γεννήσω στο Έλενα κ ψάχνω καλό γυναικολόγο.Ειναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου....στο πρώτο γέννησα στο Ιασώ αλλά τώρα τα οικονομικά δεν το επιτρεπουν.Γραψτε μου σας παρακαλώ τις εμπειριες σας!Ακομα ειμαι στην αρχή αλλά ο χρόνος κυλά κ εχω ανγχωθει καθώς εχω ακούσει οτι πολλοί δεν ανάλαμβανουν σε προχωρημένες εγκυμοσύνες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 23/9/2019 at 11:54 ΜΜ, Athena Agg είπε:

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Καλησπέρα. Εγώ γέννησα με τον Κολιοπουλο. Εχει όντως πολύ δουλειά. Εγώ έχω ακούσει καλά λόγια και για τον παπαδη. 

Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2019 at 11:54 ΜΜ, Athena Agg είπε:

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να γεννησω στο Ελενα,ειμαι 13 βδομαδων κ τωρα ηρθα Αθηνα οποτε ψαχνω για γιατρο! Απο τα φόρουμ εχω δει μόνο καλα λογια για Λάσκαρη κ Κολιοπουλο αλλα φυσικα ο Κολιοπουλος δεν μπορει να με αναλαβει λόγω φόρτου εργασιας κ με παρεπεμψε εαν θελω να δω τον Φούντα. Εχει ξεγεννησει ή παρακολουθεί καμοια ενας απο τους δυο να μου πείτε την γνωμη σας σας παρακαλω.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

δεσυπρης ιωαννης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας, μπορεί να μου πει κάποια με ποιον τρόπο μπορώ να επικοινωνήσω με τον κ Φούντα;; Πήρα στα απογευματινά ραντεβού να κλείσω ραντεβού μαζί του και μου είπαν πως δεν υπάρχει τέτοιο όνομα!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 18/11/2019 at 2:42 ΠΜ, Mpimpikos είπε:

Καλησπέρα. Εγώ γέννησα με τον Κολιοπουλο. Εχει όντως πολύ δουλειά. Εγώ έχω ακούσει καλά λόγια και για τον παπαδη. 

Καλησπέρα και εγώ με τον Κολιόπουλος θα ήθελα να γεννήσω αλλά έχω ακούσει ότι αναλαμβάνει μόνο εγκύους που πάνε συστημένες από κάποια άλλη έγκυο που είχε αναλάβει..γνωρίζετε κάτι για αυτό; Πρωινά ραντεβού κάνει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...