Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Γεννα στο Ελενα


Athena Agg

Recommended Posts


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Dianiki είπε:

Καλησπέρα και εγώ με τον Κολιόπουλος θα ήθελα να γεννήσω αλλά έχω ακούσει ότι αναλαμβάνει μόνο εγκύους που πάνε συστημένες από κάποια άλλη έγκυο που είχε αναλάβει..γνωρίζετε κάτι για αυτό; Πρωινά ραντεβού κάνει;

Ναι και γω έτσι είχα ακουσει. Και κάπως έτσι οηγα κ γω πριν 2 χρονια στο 1ο μου παιδάκι. Και τώρα με έχει αναλάβει και στο 2ο. Κανει κ πρωινά ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

δεν περνει συνταξη εχει 2 χρονια ακομα μου το πε ο ιδιος

Α! Οκ κορίτσια,λάθος πληροφόρηση λοιπόν!! Εκτός αν το άλλαξε ο ίδιος λόγω των μετρων για τις συντάξεις..

Πάντως γενικώς έχει πολλούς καλούς ιατρούς στο Έλενα οπότε μην αγχώνεστε..το θέμα είναι να ταιριάξετε κ σε απόψεις κ σαν άνθρωποι με τον ιατρό σας κ όλα θα πάνε καλά :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 5/10/2019 at 8:11 ΜΜ, Anna_90 είπε:

Είναι πολύ καλός ιατρός θα απογοητευτω εάν ακούσω ότι θα έχουμε ζητήματα οικονομικά ..

Καλησπέρα, γεννησες τελικά με τον κ. Φούντα;;; Πως ήταν η εμπειρία σου ;; Ζήτησε χρήματα εν τέλη;;; Ρωτάω γιατί με παρακολουθεί και μένα ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
On 3/27/2020 at 12:50 PM, Renez said:

Θα πάρει σύνταξη φέτος..

πήρα μια σύσταση για τον γιατρό αυτό (Δεσύπρη) το καλοκαιρι/φθινοπωρο του 2020 - μέχρι τότε δεν είχε συνταξιοδοτηθεί... που μακάρι δηλαδή γιατί είναι απ' αυτούς που σε παίρνουν στο γραφείο του σου ζητάνε το 50ευρω και ούτε λόγος για απόδειξη... όλα αυτά στο Μητέρα (πλέον). Προσωπικά μου φαίνεται λίγο ξεδιάντροπο. Στο μεταξύ δεν ξέρω τi arrangement έχει με το Μητέρα αλλα δεν του δίνουν πρόσβαση ούτε να εκτυπωσει τους υπερήχους. Οπότε πας, σου κάνει τον υπέρηχο χωρίς να σου εξηγήσει πολλά πολλά ή να σου δώσει αντίγραφο του υπερήχου, σου ζητάει μάυρα λεφτά κάτω απ το τραπέζι και φεύγεις....ούτε καν σε στέλνει στη γραμματεία. Δεν ξέρω πως το Μητέρα του το επιτρέπει αυτό... αλλα τι να πεις Ελλάδα είμαστε. Καλή τύχη σε όσους τον επιλέξουν - εγώ είχα πολύ κακή εμπειρία γενικώς (επίσης από ιατρικής απόψεως). Σε βλέπει σαν ευρώ και τίποτα άλλο - νομίζω εν έτη 2021 η ελληνική κοινωνία δεν χρειάζεται άλλους τέτοιους γιατρούς.... υπάρχουν πολύ καλύτεροι επαγγελματίες εκεί έξω θέλω να πιστεύω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...