Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

β επιπεδου


Myrtw18

Recommended Posts

Just now, Stelloudia είπε:

Επιτρέπεται να μπει ο σύζυγος μαζί σε κάθε υπέρηχο αυτό που δεν επιτρέπεται είναι να έχεις παιδάκι μαζί σου. Αν θυμάμαι σωστά  110 ντοπλερ, 120 β επιπέδου και 120 αυχενική και Κυστική ινωση πληρώνεις αν θες να κάνεις παραπάνω μεταλλάξεις εγώ πλήρωσα κοντα στα 80-90€ γιατί έκανα για καθε μετάλλαξη κι οχι μονο τις βασικές που σου καλύπτει η ασφάλεια. Γενικά μου αφησε πολύ καλή εντύπωση.

οκ σε ευχαριστω κυστικη ινωση εκανα σ βιοατρικη μ 3 ευρω :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κορίτσι μου καλημέρα...εγώ εδώ Σαντορίνη έκανα αυχενική  δεν εκανα ακόμα β επιπεδου με τον κυριο φωτεινοπουλο τν έκανα ο οποίος έρχεται από Αθήνα εδω..προσωπικά έμεινα ευχαριστημένη πάρα πολύ ΓΤ ήταν πολύ ήρεμος κ φιλικός κ είδα ότι ήξερε καλά τι έκανε...φαινόταν ο άνθρωπος με είχε μισή ώρα μπορεί κ παραπάνω κ βλέπαμε το μπομπιρακι πως ήταν πως έκανε το απόλαυσα το ζουζουνακι...κ μάλιστα μόλις τ είπα αν είναι εντάξει τράχηλος κ πλακουντας ΓΤ είχα θέμα στν τρίτη κύηση μου είπε όλα καλά είμαι εκεί που πρέπει στις μετρήσεις μου να μην ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ αλλά για να σε κοιτάξω μια ακόμα φορά κ μάλιστα επειδή είδε ποσο ανχωμενη ήμουν κ καθόταν ο άνθρωπος κ Μ τα εξηγούσε το κάθε τι που εβλεπε ένα παραπάνω...Μ τα έλεγε όλα αναλυτικοτατα ....έμεινα πολύ ευχαριστημένη...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...