Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γέννηση διδύμων


Twinaki

Recommended Posts

Just now, gmnth03 είπε:

Ο γεννηθεις χριστουλης σας εκανε το ωραιοτερο δωρο!! Να σας ζησουνε! Καλη ανατροφη! Σου ευχομαι γρηγορη αναρρωση κ χρονια πολλα κ καλα. Καθε ευλογια στο σπιτικο σας!! 

Όντως το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων από τον Χριστουλη μας!!  Ευχαριστώ πολύ! Ότι καλύτερο και σε σένα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Twinaki είπε:

Τελικά η ευτυχία του να φέρνεις μια (δύο στην περίπτωση μου) ζωή στον κόσμο δε περιγράφεται αν δε την ζήσεις!!!! Είμαι τρισευτυχισμενη κορίτσια... Όλα πήγαν τέλεια... Οι άντρες μου όχι μόνο θερμοκοιτίδα δεν χρειάστηκαν αλλά γεννήθηκαν 2670 και 2890... Οι συσπάσεις δε θα μας επέτρεπαν να το πάμε παραπάνω!!! Όλα τέλεια!!!:):)

Να σου ζήσουν κορίτσι μου. Μπράβο πολύ χαρούμενο γεγονός . Και τα αγόρια άψογα.

με το καλό να πάτε σπίτι σας. Να είστε πάντα γέροι όλοι να τα καμαρώνετε.

χρονια πολλά !!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Twinaki είπε:

Τελικά η ευτυχία του να φέρνεις μια (δύο στην περίπτωση μου) ζωή στον κόσμο δε περιγράφεται αν δε την ζήσεις!!!! Είμαι τρισευτυχισμενη κορίτσια... Όλα πήγαν τέλεια... Οι άντρες μου όχι μόνο θερμοκοιτίδα δεν χρειάστηκαν αλλά γεννήθηκαν 2670 και 2890... Οι συσπάσεις δε θα μας επέτρεπαν να το πάμε παραπάνω!!! Όλα τέλεια!!!:):)

Να σας ζησουν.να είναι γεροί και ευτυχισμένοι μια ζωή κ πάντα ενωμένοι!!!χρόνια πολλά!!καλή πρωτοχρονιά στο σπίτι σας όλοι μαζί!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...