Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Κολεοσπασμος....


Λιάνθη

Recommended Posts

Καλησπέρα υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει η να είχε κολεοσπασμο?

Είμαι 24 ετών !! Τα τελευταία 2 χρόνια δεν μπορώ να έρθω σε επαφή!! Γενικά είμαι πολύ αγχώδης σαν ανθωπως εχω περάσει κ ακόμα περνάω πολλές κρίσεις!! Εχω πάει σε γυναικολόγος αλλά δεν υπάρχει παθολογικό πρόβλημα εχ ετε περάσει κάτι παρόμοιο δεν ξέρω πώς να το αντιμετωπίσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δ εχω προσωπική εμπειρια

Αλλα από την στιγμή που δ ειναι σωματικο-γυναικολογικο κ ξέρεις ότι φταίει το αγχος κ χρειάζεσαι βοήθεια για να το διαχειριστεις, δ ειναι κακο να απευθυνθείς σε ψυχολογο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Λιάνθη είπε:

Καλησπέρα υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει η να είχε κολεοσπασμο?

Είμαι 24 ετών !! Τα τελευταία 2 χρόνια δεν μπορώ να έρθω σε επαφή!! Γενικά είμαι πολύ αγχώδης σαν ανθωπως εχω περάσει κ ακόμα περνάω πολλές κρίσεις!! Εχω πάει σε γυναικολόγος αλλά δεν υπάρχει παθολογικό πρόβλημα εχ ετε περάσει κάτι παρόμοιο δεν ξέρω πώς να το αντιμετωπίσω!

Έχει συμβεί σε φίλη μου όχι σε εμένα αλλά ο γιατρός που πρέπει να επισκεφτείς είναι σεξολόγος!! Σε πρώτη φάση θα  σε ενημερώσει λεπτομερως για θέματα ανατομίας του κορμιού σου και της σεξουαλικής λειτουργίας, μετά θα σου πει κάποιες ασκήσεις της οποίες θα της κάνεις μόνη σου στο σπίτι και δεν χρειάζεται να έχεις τη παρουσία του συντρόφου σου αν υπάρχει!!! Πάντως στη φίλη μου το προβλημα της λύθηκε σε 1-2 συνεδρίες!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι με αγχώνει πολύ η ιδέα να πάω αλλά εχω κουραστεί με αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι δεν θα γίνω καλά!! Ευτυχώς εχω ενα πολύ καλό σύντροφο που με στηρίζει αλλά νομίζω πως πρέπει να το κάνω μόνη μ αυτό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Λιάνθη είπε:

Η αλήθεια είναι ότι με αγχώνει πολύ η ιδέα να πάω αλλά εχω κουραστεί με αυτό το θέμα και φοβάμαι ότι δεν θα γίνω καλά!! Ευτυχώς εχω ενα πολύ καλό σύντροφο που με στηρίζει αλλά νομίζω πως πρέπει να το κάνω μόνη μ αυτό!

Σκέψου ότι αυτή η επίσκεψη θα σε βοηθήσει πολύ και ψυχολογικά, όλα λύνονται και θα γίνεις καλά εννοείται!!! Έτσι κι αλλιώς θα σου ζητήσουν να πας μόνη σου, και οι "ασκήσεις" που θα σου πει να κάνεις πρέπει να της κάνεις μόνη σου  και στο τελευταίο στάδιο της "θεραπείας" θα μπορεί να συμμετέχει και ο σύντροφός σου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...