Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Recommended Posts

Με χλαμύδια που βρέθηκε σε λαπαροσκόπηση στη μήτρα μου (αν δεις φωτογραφίες είναι κλασική η μορφή που παίρνουν στη μήτρα και κάνουν συμφήσεις δλδ όντως είχα θέμα συγκρίναμε και το βίντεο) η θεραπεία ήταν μετά τον καθαρισμό 21 μέρες vibramicyn και flagyl και εγώ και ο σύζυγος με συγκεκριμένο σχήμα ώρες ποσότητα κλπ. Ούτε εγχύσεις ούτε 15.000€ (!!!) :blink:  Ακολούθησε εγκυμοσύνη. Κάνε τα αντισώματα όπως σου λένε και ψαξ'το με γιατρούς υπογονιμότητας στην Αθήνα! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει πως γίνετε να βγαίνει στην εξεταση κυτταρομετριας πως εχω χλαμυδια και στο σπερμοδιαγραμμα του συζύγου να βγαίνει αρνητικό σε χλαμύδια? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria2015 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει πως γίνετε να βγαίνει στην εξεταση κυτταρομετριας πως εχω χλαμυδια και στο σπερμοδιαγραμμα του συζύγου να βγαίνει αρνητικό σε χλαμύδια? 

Και ο σύζυγος έκανε κυτταρομετρία; Η απλό σπερμοδιάγραμμα και καλλιέργεια; 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...