Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Recommended Posts

Just now, P.L.L. είπε:

Εφόσον δεν έκανες απόξεση μπορείς να ξεκινήσεις άμεσα τις νέες προσπάθειες. Θα σου πω ότι μου είχαν πει κι εμενα μετά την πρώτη αποβολή: δεν φαντάζεσαι ποσο κοινό είναι!!! Πάρε τα πάνω σου και ξεκινα όταν νιώσεις έτοιμη! 

Λες να είναι πιο εύκολο αυτή την φορά; 
 
εντωμεταξύ είστε τόσο καλές όλες σας μέσα σε αυτή την ομάδα που μου δίνετε πολύ θάρρος !

Just now, linaa είπε:

εισαι μικρουλα μηv αvχωvεσε κ εγω με παλλιvδρομη ξεκιvησα στις 6 εβδομαδες κ μετα με τηv πρωτη προσπαθεια ξαvαεμειvα εγκυος κ πηγαv ολα καλα . Οπως βλεπεις οι περισσοτερες το εχουv περασει . 

Ισχύει , απλά το θέλαμε πολύ και εγώ και ο αρραβωνιαστικός μου και δεν περίμεναμε αυτή την εξέλιξη αλλά οκ όλα για κάποιο λόγο γίνονται  ..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Euakiii είπε:

Λες να είναι πιο εύκολο αυτή την φορά; 
 
εντωμεταξύ είστε τόσο καλές όλες σας μέσα σε αυτή την ομάδα που μου δίνετε πολύ θάρρος !

Έχουμε βρεθεί στη θέση σου και καταλαβαίνουμε :-) 

Πιο εύκολο θα είναι τώρα. Κι ας μην έκανες απόξεση (η οποία βοηθάει) μετά την αποβολή έχεις καλύτερες πιθανότητες για επίτευξη εγκυμοσύνης! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! Εγώ μια είχα παλινδρομη και έκανα απόξεση στις 10 εβδομαδες. Ο γιατρος είπε να αφήσω τρεις μηνες να περάσουν οποτε και πρόσεχα. Όμως η κόρη μου ήρθε θεόσταλτη ενώ φυλαγομασταν ένα μήνα μετά  την απόξεση. Είναι ένα αριστούργημα. Αφού έγινε 10 μηνών έμεινα ξανά έγκυος και είχα πάλι παλινδρομη και απόξεση. Δεν άφησα όμως καιρό να περάσει. Μετά από έναν μήνα έμεινα πάλι στον γιο μου ( αυτή τη φορά το προσπαθήσαμε). Σε λίγες μέρες πάμε για β επιπέδου. Έχω μπει στον 6ο μήνα κι εύχομαι να πάνε όλα καλα. Καινουριες έρευνες λένε πως είναι καλυτερα να μην περιμένεις πολύ μετά την απόξεση. Πάντα υπάρχει ένα ποσοστό αποβολης βέβαια έτσι κι αλλιώς. Πάντα ευχόμαστε και προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά όπως και να έχει και οποτε κι αν έρθει ένα παιδί!

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο ! 

Να είστε όλη η οικογένεια γέροι , δυνατοί και ευλογημένοι και με το καλό να σας έρθει το αγοράκι σας ❤️
 

αν μ αφήσει ο γιατρός μου να κάνω σύντομα προσπάθεια θα ξεκινήσω από ΧΘΕΣ .. χαχαχ 

Just now, P.L.L. είπε:

Έχουμε βρεθεί στη θέση σου και καταλαβαίνουμε :-) 

Πιο εύκολο θα είναι τώρα. Κι ας μην έκανες απόξεση (η οποία βοηθάει) μετά την αποβολή έχεις καλύτερες πιθανότητες για επίτευξη εγκυμοσύνης! 

Για να δούμε .. 

ελπίζω σε λίγο καιρό να σας πω τα καλά μου νέα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Euakiii είπε:

Ποσό άσχημο συναίσθημα .. Εμένα ο γιατρός μου έδωσε χάπια για να γλυτωσω την απόξεση .. τα ξεκίνησα χθες και σήμερα μου ηρθε κανονικά περίοδος και από βδομάδα θα πάω από εκεί να με δει για να βεβαιωθούμε πως είμαι καθαρή ... 

Δεν έχω αλλά παιδακια και είμαι 24 χρονων .. 

εσυ ; ❤️

Εγώ είμαι 41 και έχω δύο παιδακια 6 και 10 ετών! Αλλά θέλουμε τρίτο !

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...