Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτωματα εγκυμοσυνης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Val.19 είπε:

Οχι Τιποτα. Συνεχίζω μέσα στη μέρα να έχω κάποια πονακια περιοδου όμως.

Έχεις πάει τώρα κοντά στον γυναικολογο; 

Γτ αν δ σου έχει έρθει περίοδος λογικο να μην ξέρεις πότε είναι οι γονιμες, ποσο θα είναι ο κύκλος. 

Μηπως είδε κτ στον υπερηχο; ότι έκανες ωορρηξία; η οτι θα αδιαθετησεις συντομα

Έτσι χωρίς κάποια ιδέα στο περίπου για τον κύκλο, δ ξερω αν εχει νόημα να κανεις χοριακη. Πότε; 

Τα πονακια που έχεις μπορεί να είναι επειδή θα αδιαθετησεις

Link to comment
Share on other sites

Η περίοδος μου έχει έρθει από τον 5ο μήνα μετά τη γέννα αλλά δεν είχα σταθερο κύκλο λόγω θηλασμού.  Τους προηγούμενους μήνες δεν πονούσα πριν μου έρθει η περίοδος.μονο την 1η μερα. Οχι δεν έχω πάει πρόσφατα στον γυναικολόγο.  Λες να μου έρθει τελικά η περίοδος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Val.19 είπε:

Η περίοδος μου έχει έρθει από τον 5ο μήνα μετά τη γέννα αλλά δεν είχα σταθερο κύκλο λόγω θηλασμού.  Τους προηγούμενους μήνες δεν πονούσα πριν μου έρθει η περίοδος.μονο την 1η μερα. Οχι δεν έχω πάει πρόσφατα στον γυναικολόγο.  Λες να μου έρθει τελικά η περίοδος?

Οκ τώρα γίνεται πιο αντιληπτό. Κ εγω ετσι νωρις αδιαθετουσα, αλλαζε ο κύκλος αλλα ηταν σταθερος

Τι κύκλο είχες αυτόν τον χρονο; η αναλυτικά η στο περίπου. Πχ μου ειχε έρθει στις 24 αλλα κ στις 35

Η επαφή σου νομιζω ηταν λιγο αργά, αλλά ποτέ δ ξερεις

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε επαφές συχνα όλο το μήνα. Απλώς στις 28 ήταν η τελευταία.  Κ μένα μου έχει έρθει κ στις 35 και στις 28 και στις 32. Την τελευταία φορά μου ήρθε στις 30 μερες.

Απλά σκεφτομαι οτι αν ήμουν έγκυος από προηγούμενες ημερομηνίες. Δλδ πριν την τελευταία επαφη. Δε θα έδειχνε κάτι η χοριακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Val.19 είπε:

Είχαμε επαφές συχνα όλο το μήνα. Απλώς στις 28 ήταν η τελευταία.  Κ μένα μου έχει έρθει κ στις 35 και στις 28 και στις 32. Την τελευταία φορά μου ήρθε στις 30 μερες.

Απλά σκεφτομαι οτι αν ήμουν έγκυος από προηγούμενες ημερομηνίες. Δλδ πριν την τελευταία επαφη. Δε θα έδειχνε κάτι η χοριακη?

Απλα καλό θα ήταν να περιμένεις ως τις 35για σιγουριά 

Η χοριακη θα έδειχνε αν είχες μείνει μέχρι 21του μηνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Val.19 είπε:

Τελικά ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 εβδομαδων...

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη κυηση! Με το καλο κ το δευτερο παιδακι σου! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...