Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θετικο τεστ και λαθος;


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ κύησης που το πήρα από την hometest.Το έβαλα στο δοχείο με τα ουρα και πριν προλάβω να μετρήσω τα 10 δευτερόλεπτα που λέει οι γραμμουλες έγιναν κι οι δυο έντονες. Είναι θετικό ή είναι λαθος; Να χαρώ ή οχι; Το απόγευμα θα πάω για χοριακή άλλα θα σκάσω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα αύριο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xristina86 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ κύησης που το πήρα από την hometest.Το έβαλα στο δοχείο με τα ουρα και πριν προλάβω να μετρήσω τα 10 δευτερόλεπτα που λέει οι γραμμουλες έγιναν κι οι δυο έντονες. Είναι θετικό ή είναι λαθος; Να χαρώ ή οχι; Το απόγευμα θα πάω για χοριακή άλλα θα σκάσω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα αύριο.. 

Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη .......

Καταλαβαίνεις έτσι;;;

Link to comment
Share on other sites

2 τεστ εχω κανει στη ζωη μου που βγηκαν ετσι οπως το δικο σου. Θες να σου πω τα αποτελέσματα; το ενα καθεται διπλα μου κ το αλλο ειναι στην κοιλιτσα μου. :) καλη κ ονειρεμενη εγκυμοσύνη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xristina86 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ κύησης που το πήρα από την hometest.Το έβαλα στο δοχείο με τα ουρα και πριν προλάβω να μετρήσω τα 10 δευτερόλεπτα που λέει οι γραμμουλες έγιναν κι οι δυο έντονες. Είναι θετικό ή είναι λαθος; Να χαρώ ή οχι; Το απόγευμα θα πάω για χοριακή άλλα θα σκάσω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα αύριο.. 

Ναι είσαι έγκυος και για να είναι και έντονο το hometest έχεις και καλό νούμερο. Καλή εγκυμοσύνη! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Αχ,σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια μου..μακάρι να έχετε δίκιο παλεύαμε αρκετά χρόνια για το δεύτερο.. εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο και σε εσάς και στις οικογένειές σας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xristina86 είπε:

Αχ,σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια μου..μακάρι να έχετε δίκιο παλεύαμε αρκετά χρόνια για το δεύτερο.. εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο και σε εσάς και στις οικογένειές σας..

Θετικότατο.αντε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου ευχομαι

Just now, xristina86 είπε:

Αχ,σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια μου..μακάρι να έχετε δίκιο παλεύαμε αρκετά χρόνια για το δεύτερο.. εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο και σε εσάς και στις οικογένειές σας..

Πόσα χρόνια προσπαθούσατε να πάρω κ εγώ κουράγιο.εγω δυόμιση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θετικότατο.αντε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου ευχομαι

Πόσα χρόνια προσπαθούσατε να πάρω κ εγώ κουράγιο.εγω δυόμιση.

Ελεύθερες επαφές 7 χρόνια συστηματικά 2 χρόνια με προβλήματα θυρεοειδή και σύνδρομο πολυκυστικων..πήρα 2 μήνες ινοφερτ φακελάκια και πλας (Μάιο-Ιουνιο) 6 Ιουλίου αδιαθετησα και τώρα έχω 2 γραμμουλες..σου εύχομαι γρήγορα και καλά αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xristina86 είπε:

Ελεύθερες επαφές 7 χρόνια συστηματικά 2 χρόνια με προβλήματα θυρεοειδή και σύνδρομο πολυκυστικων..πήρα 2 μήνες ινοφερτ φακελάκια και πλας (Μάιο-Ιουνιο) 6 Ιουλίου αδιαθετησα και τώρα έχω 2 γραμμουλες..σου εύχομαι γρήγορα και καλά αποτελεσματα

Ευχαριστώ πολύ.ινοφερτ τι είναι;;;;το βλέπω συχνά.βιταμινες;;;;αλλά εγώ παίρνω ήδη φολικό d3  b12 και σιδηρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ πολύ.ινοφερτ τι είναι;;;;το βλέπω συχνά.βιταμινες;;;;αλλά εγώ παίρνω ήδη φολικό d3  b12 και σιδηρο

Λόγω έλλειψης έπαιρνα κι εγώ μαγνήσιο,φυλλικο και Β12 για 1 μήνα όμως και παράλληλα τα ινοφερτ..Είναι συμπληρώματα φυτικά που ενισχύουν τα ωάρια,ρυθμίζουν τις ωοθήκες και βοηθούν και τον μεταβολισμό.. ρώτα τον γιατρό σου αν και δεν χρειάζονται συνταγή..εμένα με βοήθησαν πολύ κυρίως στον μεταβολισμό που δεν λειτουργούσε εδώ και χρόνια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xristina86 είπε:

Λόγω έλλειψης έπαιρνα κι εγώ μαγνήσιο,φυλλικο και Β12 για 1 μήνα όμως και παράλληλα τα ινοφερτ..Είναι συμπληρώματα φυτικά που ενισχύουν τα ωάρια,ρυθμίζουν τις ωοθήκες και βοηθούν και τον μεταβολισμό.. ρώτα τον γιατρό σου αν και δεν χρειάζονται συνταγή..εμένα με βοήθησαν πολύ κυρίως στον μεταβολισμό που δεν λειτουργούσε εδώ και χρόνια..

Εμένα υπερλειτουργει ο μεταβολισμος.ειμαι 50 κιλά μάξιμουμ.εκανα τα παντα  από εξετασεις μεχρι κοιλιοκακη.δεν εχω τιποτα ειναι ιδιοπαθες.μηπως με λιωσουν;;;χαχα.εννοω προάγουν την αύξηση του μεταβολισμού αυτά τα χάπια;;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Εμένα υπερλειτουργει ο μεταβολισμος.ειμαι 50 κιλά μάξιμουμ.εκανα τα παντα  από εξετασεις μεχρι κοιλιοκακη.δεν εχω τιποτα ειναι ιδιοπαθες.μηπως με λιωσουν;;;χαχα.εννοω προάγουν την αύξηση του μεταβολισμού αυτά τα χάπια;;;

Οχι, βοηθούν να λειτουργεί σωστά απλά.. Ρώτα και τον γιατρό σου πάντως για να σου πει.. Εύχομαι σύντομα να έχεις τα καλύτερα νέα.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xristina86 είπε:

Βγήκε επιτέλους η χοριακη, 6.795..ειμαι πολύ χαρούμενη.. Από καρδιά σας εύχομαι να έχετε ό,τι επιθυμείτε κορίτσια μου και σας ευχαριστώ... 

Ποπό φτου φτου.αντε με το καλο να το φέρεις εις πέρας.γερο μωράκι εύχομαι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...