Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Μπέρδεμα...


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα... Μετά από πολύ καιρό ξαναγράφω... Ελπίζω να είστε όλες καλά... Εχω μπερδευτεί με την περίοδο μου σας έχει τύχει να έχετε καφέ υγρά στην ωορηξια κ να συνεχίζονται; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μενια027 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Μετά από πολύ καιρό ξαναγράφω... Ελπίζω να είστε όλες καλά... Εχω μπερδευτεί με την περίοδο μου σας έχει τύχει να έχετε καφέ υγρά στην ωορηξια κ να συνεχίζονται; 

αμα συνεχιζονται κατι συμβαινει για παρε τον γιατρο σου. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα τον ενοχλήσω ξανά γιατί είχα μιλήσει μαζί του κ μοθ είπε ότι είναι από ωορηξια .. Δν ξέρω τι μπορεί να ειναι αυτό.. Παρουσιαστιακαν μια μέρα μετά από επαφη... Να πω ότι χρησιμοποιώ την μέθοδος τραβήγματος.. Πόσες μέρες κρατάει η ωορηξια ρε κορίτσια; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μενια027 είπε:

Ναι θα τον ενοχλήσω ξανά γιατί είχα μιλήσει μαζί του κ μοθ είπε ότι είναι από ωορηξια .. Δν ξέρω τι μπορεί να ειναι αυτό.. Παρουσιαστιακαν μια μέρα μετά από επαφη... Να πω ότι χρησιμοποιώ την μέθοδος τραβήγματος.. Πόσες μέρες κρατάει η ωορηξια ρε κορίτσια; 

Μου έχει συμβεί εμένα κάτι αντίστοιχο, είχα καφέ λίγα υγρά από την ημέρα της ωορρηξίας κ για περίπου μία εβδομάδα. Είχα πάει για υπέρηχο κ μου είπε πως δεν είναι κάτι, απλά εμένα δε μου είχε έρθει περίοδος για εκείνο το μήνα, περίμενα τον επόμενο κύκλο. Μου το περιέγραψε κάπως σαν "λάθος" στη διαδικασία της ωορρηξίας, αλλά δε θυμάμαι κ λεπτομέρειες μιας κ πέρασαν 5 χρόνια από τότε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μενια027 είπε:

Ναι θα τον ενοχλήσω ξανά γιατί είχα μιλήσει μαζί του κ μοθ είπε ότι είναι από ωορηξια .. Δν ξέρω τι μπορεί να ειναι αυτό.. Παρουσιαστιακαν μια μέρα μετά από επαφη... Να πω ότι χρησιμοποιώ την μέθοδος τραβήγματος.. Πόσες μέρες κρατάει η ωορηξια ρε κορίτσια; 

Θα συμφωνησω με την λινα κ θα σου πω κ εγω πωσ κατι τρεχει..δεν νομιζω να ειναι απο ωορρηξια...

Εχεισ καιρο να δεισ τον γυναικολογο?? Πηγαινε για εναν υπερηχο..

Μπορει να ειναι κυστη πολυποδασ ινονυωματα...μην αγχωθεισ ...πραγματικα οι περισσοτςρςσ γυναικρσ τα εχουμε αυτα που σου περιγραφω..πχ τα ινονυωματα ξερω πωσ ειναι κ κληρονομικα..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει τυχει κ ελάχιστο αιμα, ουτε σερβιετακι, αλλα το είχα επί 3ημ.ηξερα ότι μπορεί να έχεις στην ωορρηξια, σκέφτηκα ότι το ωάριο ζει κ 24ωρες,οποτε δ ανησύχησα.δ έκανα κτ γι αυτό, κ συνέχισαν οι κύκλοι κανονικά μετά από αυτο

Φυσικα δ ειναι κακο να μιλήσεις ξανά με τον γιατρο σου αφού σε αγχώνει, ένας υπερηχος είναι κτ πολυ απλο

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Μενια027 είπε:

Κορίτσια η αλήθεια είναι ότι είχα μια κύστη... Θα κανονίσω να πάω γιατρό από Δευτέρα... 

Δν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ τι μπορεί να είναι... 

Μην φοβασαι...ολα αυτα συνηθισμενα ειναι...αν ειναι κ κυστη ακομη καλυτερα...με.αγωγη θα φυγει...

Στειλε μασ νεα σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν φοβαμε αν είναι κύστη η κάτι άλλο όσο φοβαμε αν είναι εγκυμοσύνη που δν νομίζω γιατί δν προσπαθώ... 

Μέτα από μια παλλινδρομηση κ ένα εξωμητριο που με ταλαιπώρησε θέλω λίγο τον χρόνο μου... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Δεν φοβαμε αν είναι κύστη η κάτι άλλο όσο φοβαμε αν είναι εγκυμοσύνη που δν νομίζω γιατί δν προσπαθώ... 

Μέτα από μια παλλινδρομηση κ ένα εξωμητριο που με ταλαιπώρησε θέλω λίγο τον χρόνο μου... 

 

Καλέ είναι καμιά εδώ; 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Μενια027 είπε:

Δεν φοβαμε αν είναι κύστη η κάτι άλλο όσο φοβαμε αν είναι εγκυμοσύνη που δν νομίζω γιατί δν προσπαθώ... 

Μέτα από μια παλλινδρομηση κ ένα εξωμητριο που με ταλαιπώρησε θέλω λίγο τον χρόνο μου... 

 

Καλέ είναι καμιά εδώ; 

Θα μαζευτουμε σιγα σιγα...

Τι εγινε,? Ολα καλα??

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...