Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Τιμές χοριακής


Angel__

Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια  ! Τελευταία φορά είχα περίοδο 06/08 και 28η μέρα του κύκλου έκανα χοριακη η οποία βγήκε 65.28 mIu/mL. Την 31η μέρα ξαναέκανα και βγήκε 252. Ο γυναικολογος μου είπε να επαναλάβω μετά από 2 μέρες. Με έχει ανησυχήσει πολύ καθώς είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μετά την αποξεση. Είχε καμια παρόμοια νούμερα και να πήγε καλά η εγκυμοσύνη της ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angel__ είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια  ! Τελευταία φορά είχα περίοδο 06/08 και 28η μέρα του κύκλου έκανα χοριακη η οποία βγήκε 65.28 mIu/mL. Την 31η μέρα ξαναέκανα και βγήκε 252. Ο γυναικολογος μου είπε να επαναλάβω μετά από 2 μέρες. Με έχει ανησυχήσει πολύ καθώς είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μετά την αποξεση. Είχε καμια παρόμοια νούμερα και να πήγε καλά η εγκυμοσύνη της ; 

Μια χαρά είναι η χοριακη σου 

Να μην ανησυχείς για τίποτα 

Απόλαυσε το 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel__ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Απλά έτσι που μου το είπε υποπτεύθηκα εξωμήτρια εξού και το άγχος! 

Δυστυχώς επειδή διαβάζουμε πολλά , το άγχος μας κατακλύζει 

Αλλά να ξέρεις ότι το εξωμήτριο δεν είναι ο κανόνας ,είναι η εξαίρεση αυτού 

Οπότε μη το σκέφτεσαι καθόλου θέλει αισιοδοξία και χάδια στη κοιλίτσα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρα χοριακες, κ μαλιστα σχεδόν τετραπλασιαστηκε σε 3μερες.

Προσωπικα με αγχώνουν οι πολλές χοριακες, οποτε θα άφηνα μια βδομαδα κ θα πήγαινα για υπερηχο

Ο σάκος φαίνεται από 1500σιγουρα,δ ειναι τπτ να υπολογίσεις ποτέ περίπου να πας. Κ μετα τις 20000ακους καρδια(στα περίπου) 

Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...