Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αποκόλληση χωρίς αιμα


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας. Είμαι 6,5 εβδομάδων έγκυος στο τρίτο μου παιδακι. Η γιατρός όταν μου έκανε κολπικο υπέρηχο μου λέει ότι έχω μια αποκόλληση. Αλλά εγώ δεν έχω αίμα. Μου συστησε να ειμαι ξαπλα κ μου εδωσε 4 ουτροτζεσταν των 200 κ ενα των 100. Από το στόμα σε καθημερινή βάση. Το ερωτημα μου είναι πως γίνεται να υπάρχει αποκόλληση χωρίς αίμα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dpilo είπε:

Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω... Έχει συμβεί ξανά σε γνωστή μου που είχε δύο αποκολλήσεις και δεν είχε πάρει χαμπάρι...

Είναι πιο επικίνδυνο λόγω του ότι δεν έχεις αίμα;

 

Just now, dpilo είπε:

Δεν είναι η πρώτη φορά που το ακούω... Έχει συμβεί ξανά σε γνωστή μου που είχε δύο αποκολλήσεις και δεν είχε πάρει χαμπάρι...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Κι εγώ το έπαθα. Για την ακρίβεια είχα για 3 μέρες καφέ. Μετά τίποτα. Δέκα μέρες μετά πήγα στη γιατρό για υπέρηχο και είχα μια μεγάλη αποκόλληση χωρίς ίχνος αίματος. Γίνεται συνήθως όταν η αποκόλληση είναι στο κέντρο. Επικίνδυνο είναι μόνο επειδή όταν δεν έχεις αίμα είσαι πιο ανέμελος και δεν του δίνεις την απαραίτητη προσοχή και ξεκούραση. Ειδικά όταν έχεις και μεγαλυτερα παιδάκια. Μην ανησυχείς. Πρόσεχε λίγο παραπάνω και την επόμενη φορά θα έχει κολλήσει. Με το καλό! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...