Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερααα ναιιιι τα λεγαμε!! Απο εκεινη τη μερα σκεφτηκα πως λπορει να είσαι η @Bluee19 απο 2 πραγματα π ειπες! Χαχαχαχαχα!

      Ελα ρε μιση ωρα?? αυτα ειναι! Εμενα 11 μ ειπε και πηγα 7.10!! Μπορεί να σ φανει παραξενο αλλα εχω φουλ αγχος κ ας ξερω οτι ειναι θετικο! Φοβαμαι μη δεν είναι καλη η τιμη ή μετα οι αυξησεις..

      Χαχαχαχα με είχες καταλάβει !!!! Και εγώ τώρα κατάλαβα ποια είσαι !!!! Εσύ που είπες πήγαινε εσυ έχω μάθει να κρατιέμαι σωστά ;;; 
      μονη μου σε δικό μου πλανήτη μου χάλασαν το όνειρο εκείνες 😂 μου είπαν 12:30 τώρα πήγα εγώ αλλά τους είπα κάντε πιο γρήγορα και μου είπαν να τους πάρω στις 11 για να δούμε !!! Και εγώ έχω άγχος για τον ίδιο λόγοοοο!!!! Επίσης βλέπω στον ύπνο μου εδώ και δυο μέρες το 140 λες να είναι συμβολικό ;😂

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Millou είπε:

κορίτσια εμένα μου συμβαίνει το εξής παράλογο... Έχω κύκλο 30 ημερών, την Παρασκευή είδαμε με υπέρηχο ότι είχα ωορρηξία και μάλιστα 2 ωάρια ( δεν μπορώ να σας περιγράψω το τι έγινε το σκ για να πετύχουμε τον σκοπό μας :oops:

Άντε καλέ που δεν μπορείς να μας περιγράψεις... Για πες μεταξύ μας είμαστε... αχαχχααχαχαχαχ 

Εύχομαι διδυμακια τα αγαπωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κ εγω να μπω στο πινακακι....ειμαι 36 αγόρι 2 χρονών... Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Καλώς ήρθες κορίτσι μου... με το καλό να δεις ένα θετικό τεστ.... Αθήνα μένω κοριτσιααααα

κοριτσαρα μου Καλά αποτελέσματαααααα...

ευχαριστ'ω πολύ με το καλό κ η δική σου προσπάθεια να πάει υπέροχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenenia είπε:

Γεια σας κορίτσια!! 

Αχ να πω κι εγώ για το δεύτερο παιδάκι που περιμένω!! :)

Είμαι έγκυος μετά απο 9,5 χρόνια!! Ω ναι,και σήμερα έχω τον υχο β' επιπέδου.Δε μπορώ να πιστέψω το θαύμα που ζω.

Ένα χρόνο μετά τη γέννησης της κορούλας μου ξεκινήσαμε προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι.Δεν ερχόταν ποτέ..το είχα πλέον πάρει απόφαση ότι θα μείνουμε με ένα παιδάκι.Κατι μαγικό έγινε και τον Ιούλιο κράτησα στα χέρια μου ένα θετικό τεστ...

Αρχικά αγχώθηκα.Ελεγα τώρα στα 38???Ένιωθα τύψεις που δε μπορούσα να χαρώ αυτό που μου συμβαίνει.

Κάθε μέρα ευχαριστώ τον Θεό για το δώρο που μου έχει στείλει και κάνω την προσευχή μου να πάνε όλα καλά και να κρατήσω στα χέρια μου το παιδάκι μου.

Ευχομαι σε όλες ένα θετικό αποτέλεσμα και ένα γερό μωράκι:)

Καλή λευτεριά!!!!!!! Με το καλό να το χαρείς!!!  Ακούτε τσουπρες Έχει ο Θεος για Όλες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@enjoy ουιιιι ντρέπομαι :oops::oops: σαν 20 χρονα, αφού μου καθότανε και δεν με έβρισε πάλι καλά... Τι περνάνε κ αυτοί οι άντρες μας μ εμάς τις τρελές ( όχι ότι δεν τ άρεσε ) ...

Όσο για καταφαντασια συμπτώματα, ένα έχω να σας πω, κάθε μήνα όρκο έπαιρνα ότι είμαι έγκυος, τα τεστακια τα παίρνω κάθε φορά κ από άλλο φαρμακείο για να μην με μάθουν και με περνάνε για τρελή :-o

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , marillia είπε:

κορίτσια η χοριακή μου βγήκε 1094!!δν το περίμενα!!εχω πολυκυστικές δν έχω σταθερό κύκλο κ έτσι δν ξέρω πότε έγιμνε η ωορρηξία!!Την Τεταρτη πρωί έχω τον πρώτο υπέρηχο!!

Αναμένω κ σας διαβάζω με το καλό σε όλες!!μην στεναχωριέστε κάποιες που περάσατε την αποβολή!!η μήτρα δν ξεχνά θα τα ξανα καταφέρετε!!!

:shock:βρε με γελούν τα μάτια μου

Θα πέσω από τη  χαρά μου

Και άλλο μωράκι έρχεται

Φορτσαροντας καρδιά μου!!!

Συγχαρητήρια θα ευχηθώ 

Στην μάνα μα και στον πατέρα

Τέτοια χαρά να νοιώσει

κάθε γυναίκα εδώ πέρα!!! 

4ψηφια να ναι τα νούμερα

και πάντα έτσι να τρέχουν

σε όλες σας κορίτσια μου

Και δάκρυα χαράς να φέρνουν.. 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα...

Πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς, δεν είναι καλά...

Αυτη τη φορά, έχω και χαμηλή οιστραδιολη (μόλις 50)...καλά και η προγεστερόνη, παρόλο που παίρνω και χάπια δεν είναι και υψηλή (27).

Νιωθω απογοητευμένη.

Παιρνω αρκετά φάρμακα αλλά το σώμα μου δεν μπορεί να υποστηρίξει μια κύηση.

Θα παίρνω μάλλον και κάτι χάπια, μήπως καταφέρουμε να την αυξήσουμε...κρατάω ένα πολύ μικρό καλάθι κορίτσια.

Λυπάμαι αν στενοχωρω τις εγκυουλες...Θα πάνε όλα τέλεια, σε όλες σας!

Εγώ είμαι μια προβληματική περίπτωση. Η φύση ξέρει...Θα επανελθω με το κεφάλι ψηλά. Αυτή τη στιγμή είμαι στις κακές μου!

 

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι η @iwanna24??? Ανοιγω σαμπανια καλε...  καλέ το ταίρι σου γιορτάζει... καλέ χανιωτισσα.... τόση δα η Κρήτη που χάθηκες μα... αχαχχαχα

σε πειράζω θα τρέχεις για τις εξετάσεις σου... εύχομαι να χαρείς και εσύ όπως η marillia μας!!!!  Και ύστερα να έρθεις να μας χορέψεις κρητικά!!! Για σένα θα βάλω ρακί!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλησπέρα...

Πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς, δεν είναι καλά...

Αυτη τη φορά, έχω και χαμηλή οιστραδιολη (μόλις 50)...καλά και η προγεστερόνη, παρόλο που παίρνω και χάπια δεν είναι και υψηλή (27).

Νιωθω απογοητευμένη.

Παιρνω αρκετά φάρμακα αλλά το σώμα μου δεν μπορεί να υποστηρίξει μια κύηση.

Θα παίρνω μάλλον και κάτι χάπια, μήπως καταφέρουμε να την αυξήσουμε...κρατάω ένα πολύ μικρό καλάθι κορίτσια.

Λυπάμαι αν στενοχωρω τις εγκυουλες...Θα πάνε όλα τέλεια, σε όλες σας!

Εγώ είμαι μια προβληματική περίπτωση. Η φύση ξέρει...Θα επανελθω με το κεφάλι ψηλά. Αυτή τη στιγμή είμαι στις κακές μου!

 

 

 

 

κοριτσι μου εγω εδω εχω πιει στον γιο μου τοσα φαρμακα για να στηριξω την κυηση!!επινα κορτιζονες αντιπηκτικες καθε μερα ενεση προγεστερονης καθε Σαββατο εκανα 2 ενεσεις στον ποπο μου κ αυτες προσγεστερονη ειχα δει αιμα για 1 μηνα ξαπλα κ 1 μηνα αντιβιωση κ πηγαν όλα καλα!!

τωρα κανω ενεση προγεστερονης στην κοιλια ειναι πιο δυνατες τι κανουν τα υποθετα το ουτρο ειναι λιγη ποσοτηγτα ισως κ για σενα!!μιλα με τον γιατρο σου~!!θα βγου,ε δυνατες μεσα απ υτα

πρίν από 17 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλησπέρα...

Πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς, δεν είναι καλά...

Αυτη τη φορά, έχω και χαμηλή οιστραδιολη (μόλις 50)...καλά και η προγεστερόνη, παρόλο που παίρνω και χάπια δεν είναι και υψηλή (27).

Νιωθω απογοητευμένη.

Παιρνω αρκετά φάρμακα αλλά το σώμα μου δεν μπορεί να υποστηρίξει μια κύηση.

Θα παίρνω μάλλον και κάτι χάπια, μήπως καταφέρουμε να την αυξήσουμε...κρατάω ένα πολύ μικρό καλάθι κορίτσια.

Λυπάμαι αν στενοχωρω τις εγκυουλες...Θα πάνε όλα τέλεια, σε όλες σας!

Εγώ είμαι μια προβληματική περίπτωση. Η φύση ξέρει...Θα επανελθω με το κεφάλι ψηλά. Αυτή τη στιγμή είμαι στις κακές μου!

 

 

 

 

ρωτα για τις ενεσεις prolutex αυτες κάνω!!αφου κανεις αντιπηκτικες ξερεις πως τις κανουν δν πειράζει για ακόμα μια!!βεβαια ξερει ο γιατρος σου αλλά πραγματικά κάνε ενα κουραγιο γτ να μην πάνε όλα καλά?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , marillia είπε:

κοριτσι μου εγω εδω εχω πιει στον γιο μου τοσα φαρμακα για να στηριξω την κυηση!!επινα κορτιζονες αντιπηκτικες καθε μερα ενεση προγεστερονης καθε Σαββατο εκανα 2 ενεσεις στον ποπο μου κ αυτες προσγεστερονη ειχα δει αιμα για 1 μηνα ξαπλα κ 1 μηνα αντιβιωση κ πηγαν όλα καλα!!

τωρα κανω ενεση προγεστερονης στην κοιλια ειναι πιο δυνατες τι κανουν τα υποθετα το ουτρο ειναι λιγη ποσοτηγτα ισως κ για σενα!!μιλα με τον γιατρο σου~!!θα βγου,ε δυνατες μεσα απ υτα

Μαρίλια, νομίζω μπορείς να καταλάβεις την ψυχολογία μου.

Το δάκρυ κορόμηλο...ίσως φταίνε και οι ορμόνες...έκανα σήμερα και ενέσεις και από όλα.... αλλά πάλι νομίζω ότι απλά δεν θέλει το σώμα μου!

Θα πάω το απόγευμα από τον γιατρό. Δεν ελπίζω όμως. Δεν μπορώ να ελπίζω ότι συνεχώς βλέπω προβληματικές τιμές.

Είναι ακόμα και για μένα, υπερβολή :cry:

 

πρίν από 18 λεπτά , enjoy είπε:

Που ειναι η @iwanna24??? Ανοιγω σαμπανια καλε...  καλέ το ταίρι σου γιορτάζει... καλέ χανιωτισσα.... τόση δα η Κρήτη που χάθηκες μα... αχαχχαχα

σε πειράζω θα τρέχεις για τις εξετάσεις σου... εύχομαι να χαρείς και εσύ όπως η marillia μας!!!!  Και ύστερα να έρθεις να μας χορέψεις κρητικά!!! Για σένα θα βάλω ρακί!!!

Άστα φίλη μου και σήμερα ποτέ όρεξη για τσικουδια δεν έχω!

Από αύριο, θα σηκώσω μανίκια και θα είμαι καλα :)


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! 

Θα ηθελα πολύ να μπω στην παρέα σας αν θέλετε κι εσείς! 
Έίμαι 30 και έχω ενα αγοράκι 25 μηνών και είμαστε στον τρίτο μήνα προσπαθειών! 
Απο τη στιγμή που έμεινα έγκυος το γιο μου παρακολουθώ όλες τις αγωνίες και τις απορίες των κοριτσιών εδω  στο φόρουμ χωρίς να έχω λογαριασμό. Και απορώ γιατί! Τόσο καιρό όλες νιώθω σα να σας ξέρω και ανησυχώ με τις ανησυχίες σας. Όπως τότε με τις μανούλες Οκτωβρίου του 19 έτσι και τώρα βλέπω τα όσα γράφετε και νιωθω ότι ήρθε η ώρα να γίνω πιο ενεργή. 
Τον γιο μου τον έπιασα χωρίς να το καταλαβω σε μια περίοδο που με τον άντρα μου ούτε μαζί μέναμε ούτε το είχαμε στο μυαλό μας! 
τωρα που ήρθε η ώρα για το 2ο σκεφτόμουν τι ωραία να δω πως είναι να περιμένεις κάθε μήνα να δεις αν ήρθε. Να πάρω και τα τεστ ωορρηξιας και να το ζήσω τελείως διαφορετικά. Όλο αυτό βέβαια μόνο άγχος έφερε η αλήθεια είναι. 
Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας στις 8 του μήνα και περιμένω περίοδο στις 17! 
Επειδή δεν κρατιέμαι καθόλου έχω πάρει τα one step τεστακια και έκανα γενικά αυτούς του μήνες… και χθες για πρώτη φορά είδα μια

αχνή γραμμή. Το ίδιο και σήμερα… και αναρωτιέμαι αν κάνουν γραμμές τα μάτια μου γιατί πραγματικά ίσα που φαίνεται και αυτά τα τεστ λένε ανιχνεύουν 6 μέρες νωρίτερα κι εγώ είμαι 2 πριν την καθυστέρηση… δε θα έπρεπε να έχει βγει πιο έντονη; 
 

συγνωμη για το τεράστιο κείμενο.. χαίρομαι τόσο που είμαι εδώ και θα ήθελα πολύ να μπω στις μανούλες Ιούλιο και να χασω τις διακοπές μου <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλησπέρα...

Πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς, δεν είναι καλά...

Αυτη τη φορά, έχω και χαμηλή οιστραδιολη (μόλις 50)...καλά και η προγεστερόνη, παρόλο που παίρνω και χάπια δεν είναι και υψηλή (27).

Νιωθω απογοητευμένη.

Παιρνω αρκετά φάρμακα αλλά το σώμα μου δεν μπορεί να υποστηρίξει μια κύηση.

Θα παίρνω μάλλον και κάτι χάπια, μήπως καταφέρουμε να την αυξήσουμε...κρατάω ένα πολύ μικρό καλάθι κορίτσια.

Λυπάμαι αν στενοχωρω τις εγκυουλες...Θα πάνε όλα τέλεια, σε όλες σας!

Εγώ είμαι μια προβληματική περίπτωση. Η φύση ξέρει...Θα επανελθω με το κεφάλι ψηλά. Αυτή τη στιγμή είμαι στις κακές μου!

 

 

 

 

Φιλενάδα μου:unsure: σήκω μα και χόρεψε καρδιά μου τίποτα δεν τελείωσε όλα καλά θα έρθουν από καρδιάς στο εύχομαι... Δεν σε αφήνουμε εδώ α... μα τι είναι αυτά που λες... και έχω έχω μια κύστη που με έχει ρημάξει στον πόνο και μπορεί να μου καταστρέψει την κύηση βρε σήκωσε ανάστημα και πάλεψε το... να σε πω η γιατρός μου είναι ενάντια στα χάπια προγεστερόνη και στα χάπια γενικότερα γτ δεν έχουν καλή απορροφησιμοτητα.. μου είχε γράψει ενέσεις προγεστερόνη στο 2ο παιδάκι μου και με είχε προετοιμάσει για αποβολή... αμ δε όμως..  εκαναν θαύματα από το πρώτο λεπτό... Δεν ξέρω πώς να το φέρεις στην γιατρο σου... Αλλά πραγματικά κάνουν θαύματα... lentogest ενέσεις προγεστερόνη μια/5ημερες έκανα και έπιαναν φαντάσου..  και μου είχε πει θα στο βάλω ανα 3 αν δεν πιάσουν... Ενώ χάπια πίνουμε όλη μερα και σκατουλες.. Για οιστραδιολη δεν γνωρίζω... Αλλά ένα ξέρω θα έρθεις σηκωτη μαζί μας θες δεν θες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , enjoy είπε:

Φιλενάδα μου:unsure: σήκω μα και χόρεψε καρδιά μου τίποτα δεν τελείωσε όλα καλά θα έρθουν από καρδιάς στο εύχομαι... Δεν σε αφήνουμε εδώ α... μα τι είναι αυτά που λες... και έχω έχω μια κύστη που με έχει ρημάξει στον πόνο και μπορεί να μου καταστρέψει την κύηση βρε σήκωσε ανάστημα και πάλεψε το... να σε πω η γιατρός μου είναι ενάντια στα χάπια προγεστερόνη και στα χάπια γενικότερα γτ δεν έχουν καλή απορροφησιμοτητα.. μου είχε γράψει ενέσεις προγεστερόνη στο 2ο παιδάκι μου και με είχε προετοιμάσει για αποβολή... αμ δε όμως..  εκαναν θαύματα από το πρώτο λεπτό... Δεν ξέρω πώς να το φέρεις στην γιατρο σου... Αλλά πραγματικά κάνουν θαύματα... lentogest ενέσεις προγεστερόνη μια/5ημερες έκανα και έπιαναν φαντάσου..  και μου είχε πει θα στο βάλω ανα 3 αν δεν πιάσουν... Ενώ χάπια πίνουμε όλη μερα και σκατουλες.. Για οιστραδιολη δεν γνωρίζω... Αλλά ένα ξέρω θα έρθεις σηκωτη μαζί μας θες δεν θες 

Θα σηκωθώ αγαπούλα μου ναι.

Υπάρχουν πολλά σοβαρά προβλήματα στον κόσμο!

Θα τα καταφέρουμε. 

Και αν δεν τα καταφέρουμε, θα είμαστε ευτυχισμένες για ότι έχουμε ήδη.

Τίποτα δεν μας χαρίστηκε.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ιωάννα και εγώ εξετάσεις άμα κάνω μπορεί να είμαι στα σκατα μου.. Μπορεί και η κύηση να τερματισει και να μην ξέρω καν το λόγο... σίγουρα θα θέλαμε καλές τιμές Αλλά σκεφτόμαστε τι κάνουμε από εδω και πέρα Αφού ξέρουμε το θέμα θα βρεθεί και η λύση παρακάλεσα την γιατρό σου κλάψε και λίγο να βάλει τα δυνατά της να σ αλλάξει τπτ χάπια να δοκιμάσει τίποτα άλλο και έχει Ο Θεος... μαζί μας θα ρθεις... βρε πρεζάκι θα σε κάνω στις ενέσεις Αλλά θα έρθεις... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , iwanna24 είπε:

Μαρίλια, νομίζω μπορείς να καταλάβεις την ψυχολογία μου.

Το δάκρυ κορόμηλο...ίσως φταίνε και οι ορμόνες...έκανα σήμερα και ενέσεις και από όλα.... αλλά πάλι νομίζω ότι απλά δεν θέλει το σώμα μου!

Θα πάω το απόγευμα από τον γιατρό. Δεν ελπίζω όμως. Δεν μπορώ να ελπίζω ότι συνεχώς βλέπω προβληματικές τιμές.

Είναι ακόμα και για μένα, υπερβολή :cry:

 

Άστα φίλη μου και σήμερα ποτέ όρεξη για τσικουδια δεν έχω!

Από αύριο, θα σηκώσω μανίκια και θα είμαι καλα :)

σε καταλαβαίνω απόλυτα εμεινα εγκυος φυσιολογικα μετα απο 15 μηνες παλινδρομη πολύ άχημα δν θα πω λεπτομέρειες να μην γινουν γενικα συγκρίσεις!!προσπαθω αλλα 3 χρονια γιοκ παω εξωσωματικη πετυχαινω με πιανει τετοια αιμορραγια πριν ακουσω καρδια κ όλα πηγανε καλά!!

κατανοω τα βλ΄πειες ολα καπως αλλα πιστεω γτ οχι να μην κρατηθει τωρα!!δν εχει τελειωσει κατι!!κλάψε σφιξε δόντια κ η επιστημη ειναι εδω θα παρεις χαπια κ θα στηριχτει η κυηση!!

χοριακη έκανες?

πρίν από 21 λεπτά , enjoy είπε:

Φιλενάδα μου:unsure: σήκω μα και χόρεψε καρδιά μου τίποτα δεν τελείωσε όλα καλά θα έρθουν από καρδιάς στο εύχομαι... Δεν σε αφήνουμε εδώ α... μα τι είναι αυτά που λες... και έχω έχω μια κύστη που με έχει ρημάξει στον πόνο και μπορεί να μου καταστρέψει την κύηση βρε σήκωσε ανάστημα και πάλεψε το... να σε πω η γιατρός μου είναι ενάντια στα χάπια προγεστερόνη και στα χάπια γενικότερα γτ δεν έχουν καλή απορροφησιμοτητα.. μου είχε γράψει ενέσεις προγεστερόνη στο 2ο παιδάκι μου και με είχε προετοιμάσει για αποβολή... αμ δε όμως..  εκαναν θαύματα από το πρώτο λεπτό... Δεν ξέρω πώς να το φέρεις στην γιατρο σου... Αλλά πραγματικά κάνουν θαύματα... lentogest ενέσεις προγεστερόνη μια/5ημερες έκανα και έπιαναν φαντάσου..  και μου είχε πει θα στο βάλω ανα 3 αν δεν πιάσουν... Ενώ χάπια πίνουμε όλη μερα και σκατουλες.. Για οιστραδιολη δεν γνωρίζω... Αλλά ένα ξέρω θα έρθεις σηκωτη μαζί μας θες δεν θες 

αυτες εκανα κ γω 2 μαζι 1 φορα την βδομαδα!!πολυ καλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

Θα σηκωθώ αγαπούλα μου ναι.

Υπάρχουν πολλά σοβαρά προβλήματα στον κόσμο!

Θα τα καταφέρουμε. 

Και αν δεν τα καταφέρουμε, θα είμαστε ευτυχισμένες για ότι έχουμε ήδη.

Τίποτα δεν μας χαρίστηκε.

Θα τα καταφέρεις..  θες δεν θες...

Τωρα γίναμε φίλες.... Δεν πάω πουθενά χωρίς την φίλη μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...