Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Mε το καλό όλα! Γιατί δε μπορεί να πάρει άδεια; Με μια βεβαίωση από το γυναικολόγο ότι έχει αιμορραγία παίρνει μια ωραιότατη άδεια για όλο το μήνα! Ούτε από επιτροπή δε θα περάσει . Βέβαια και να χρειαστεί να πάει, μην αγχώνεσαι. Θα προσέχει η ίδια, καθιστή στην έδρα, ας πει και στους συναδέλφους τι συμβαίνει να μην κάνει εφημερίες και όλα καλά θα πάνε! 

      *Τώρα είδα ότι είναι αναπληρώτρια :-).. μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα είναι, και 5 μέρες που θα κάτσει, σχεδόν βγήκε ο μήνας, τι έμεινε μετά; 

Σπερματέγχυση


Recommended Posts

Γειααα σας τι κάνετε ??? Πρώτη φορά σε αυτό το forum !!

ήθελα τη γνώμη σας . Εγώ και ο άντρας μου θελουμε τη βοήθεια σας . Δυστυχώς λόγω προβλήματος στυσης  δεν μπορούμε να έχουμε ολοκληρωμένη επαφή . Τι γνώμη έχετε για σπερματέγχυση ?? Το έχει περάσει άλλο ζευγάρι αυτό ;; Ευχαριστωω πολυυυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Tsampi είπε:

Γειααα σας τι κάνετε ??? Πρώτη φορά σε αυτό το forum !!

ήθελα τη γνώμη σας . Εγώ και ο άντρας μου θελουμε τη βοήθεια σας . Δυστυχώς λόγω προβλήματος στυσης  δεν μπορούμε να έχουμε ολοκληρωμένη επαφή . Τι γνώμη έχετε για σπερματέγχυση ?? Το έχει περάσει άλλο ζευγάρι αυτό ;; Ευχαριστωω πολυυυυυ

Τι εννοείς πρόβλημα στύσης;;

Δηλαδή δεν εκσπερματιζει πότε ή απλά όταν πρέπει να γίνει λόγω γόνιμων ημερών μπλοκάρει;

Οσο για τη σπερματεγχυση καλό θα είναι να ενημερωθείς από το γιατρό σου 

Να κάνετε και οι δύο κάποια σειρά εξετάσεων και μετά να προχωρήσετε Σε κάποια υποβοηθούμενη προσπάθειά 

Πάντως δεν έχει μεγάλα ποσοστά 

Αλλά αν δεν έχετε κάποιο θέμα είναι μια καλή προσέγγιση η σπερματεγχυση.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...