Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Υστεροσκόπηση


Maraki2891

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Kobra1402 είπε:

Καλησπέρα. Παρακαλώ μπορεί να μου δωσει κάποια λεπτομέρειες σχετικα με αυτήν την εξέταση και κυρίως το κόστος και που την κανατε; ευχαριστώ πολύ! 

Μπορεις να τη κανεις και σε νοσοκομειο δωρεαν. ειναι απλη επεμβαση με μεθη γινεται ,ξυπνησα κ ολα καλα , πολυ λιγο αιμα ειχα για καμια βδομαδα..αφαιρεσα 2 πολυποδες κ εγινε κ βιοψια γιατι δεν με προχωραγε σε εξωσωματικη.στο γενεσις αθηνων το εκανα κ  πληρωσα 1500€ αλλα μου εγραψε ενα χαρτι ο γιατρος και τα πηρα πισω απο την ιδιωτικη ασφαλιστική μου.μην ανησυχεις δεν ειναι κατι να φοβασαι παντως ..καποιοι γιατροι  χρεωνουν κ πολυ λιγοτερα απο αυτα που πληρωσα εγω..εξαρταται απο τον γιατρο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nephele78 είπε:

Μπορεις να τη κανεις και σε νοσοκομειο δωρεαν. ειναι απλη επεμβαση με μεθη γινεται ,ξυπνησα κ ολα καλα , πολυ λιγο αιμα ειχα για καμια βδομαδα..αφαιρεσα 2 πολυποδες κ εγινε κ βιοψια γιατι δεν με προχωραγε σε εξωσωματικη.στο γενεσις αθηνων το εκανα κ  πληρωσα 1500€ αλλα μου εγραψε ενα χαρτι ο γιατρος και τα πηρα πισω απο την ιδιωτικη ασφαλιστική μου.μην ανησυχεις δεν ειναι κατι να φοβασαι παντως ..καποιοι γιατροι  χρεωνουν κ πολυ λιγοτερα απο αυτα που πληρωσα εγω..εξαρταται απο τον γιατρο..

Ευχαριστω πολύ! Στο Μητερα με εοπυυ μου είπε γυρω στο χιλιαρικο χωρις να αναφερθεί σε δική του αμοιβή. Οπότε κάπου εκεί κυμαίνονται οι τιμές ε; ευχαριστώ πολυ και παλι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Kobra1402 είπε:

Ευχαριστω πολύ! Στο Μητερα με εοπυυ μου είπε γυρω στο χιλιαρικο χωρις να αναφερθεί σε δική του αμοιβή. Οπότε κάπου εκεί κυμαίνονται οι τιμές ε; ευχαριστώ πολυ και παλι!

Ναι ναι !! Και ο δικος μου γιατρος κανει στο μητερα ναι! Απλα εγω προτιμησα στο γενεσις 

Καλη επιτυχια !

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kobra1402 είπε:

Ευχαριστω πολύ! Στο Μητερα με εοπυυ μου είπε γυρω στο χιλιαρικο χωρις να αναφερθεί σε δική του αμοιβή. Οπότε κάπου εκεί κυμαίνονται οι τιμές ε; ευχαριστώ πολυ και παλι!

Καλό είναι να το ξεκαθαρίσετε όσο είναι νωρίς...κ μπορείτε να πάρετε κ στην κλινική για να σασ ενημερώσουν ακριβώς για τισ τιμεσ τουσ..μην βρεθείτε προ εκπλήξεων..να ξέρετε τι είναι για την κλινική..αν συμπεριλαμβάνεται κ ο αναισθησιολογοσ στην τιμή κλπ..

Σαν επέμβαση παντωσ δεν είναι τίποτα..δεν θα καταλάβετε τίποτα..σαν να μην κάνατε ποτέ τίποτα..

Εύχομαι περαστικά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα κάνω σε λίγες ημέρες επεμβατική υστεροσκοπηση και μου ζήτησε 1200€ ο γιατρός όλα μέσα στην τιμή .Γνωρίζετε αν μπορώ να πάρω πίσω χρήματα από το ταμείο μου;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...