Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καλησπέρα κορίτσια!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι νέα εδώ και συγχωρέστε με που ακόμη δεν γνωρίζω το φόρουμ!Λοιπόν..! τελευταία περίοδος 13-19 Γενάρη!1η Μαρτίου μου ήρθε ελάχιστα για 2 μέρες ένα αχνό καφέ με ροζ..έκανα ένα τεστ στα μέσα του Φεβρουαρίου και ήταν αρνητικό!Έχω τρομερή υπνηλία,τρώω συνέχεια (ελιές κυρίως με τα πάντα) πρωινές ζαλάδες είχα πολλές τέλος Γενάρη, ανακάτεμα και εμετό..!Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με ένα τεστ αρνητικό;Να πάω για χοριακη;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Μαίρη1212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι νέα εδώ και συγχωρέστε με που ακόμη δεν γνωρίζω το φόρουμ!Λοιπόν..! τελευταία περίοδος 13-19 Γενάρη!1η Μαρτίου μου ήρθε ελάχιστα για 2 μέρες ένα αχνό καφέ με ροζ..έκανα ένα τεστ στα μέσα του Φεβρουαρίου και ήταν αρνητικό!Έχω τρομερή υπνηλία,τρώω συνέχεια (ελιές κυρίως με τα πάντα) πρωινές ζαλάδες είχα πολλές τέλος Γενάρη, ανακάτεμα και εμετό..!Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με ένα τεστ αρνητικό;Να πάω για χοριακη;

Κορίτσι μ καλησπέρα πιο τεστ έκανες σε ρωτάω γτ εγώ π ήδη είμαι έγγυος είχα κάνει δύο κ το ένα ήταν σαν αρνητικό κ έκανα άλλο την επόμενη μέρα κ βγήκε θετικό ...... Για να μην έχεις αδιαθετησεις λογικά έγγυος είσαι κ με τα συμπτώματα π περιγράφεις και το ροζ π είδες μπορεί να ήταν η εμφύτευση π συνήθως αυτό το βλέπουν Πόλες γυναίκες τις ημέρες π ήταν να αδιαθετησουν .....φυσικά κ υπάρχει περίπτωση να είσαι έγγυος καλό θα ήταν να πας για χοριακη κ ητε είναι ανεβασμένη ητε όχι πρέπει να μηλησεις με τον γιατρός σου για ν σ πει τι πρέπει να κάνεις  ....αν κ πυστευω πως είσαι εγγυουλα με αυτά τα συμπτώματα δλδ το Φεβρουάριο δεν αδιαθετησες? Εκτός από το ροζ π είδες....έχεις σταθερό κύκλο ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κορίτσι μ καλησπέρα πιο τεστ έκανες σε ρωτάω γτ εγώ π ήδη είμαι έγγυος είχα κάνει δύο κ το ένα ήταν σαν αρνητικό κ έκανα άλλο την επόμενη μέρα κ βγήκε θετικό ...... Για να μην έχεις αδιαθετησεις λογικά έγγυος είσαι κ με τα συμπτώματα π περιγράφεις και το ροζ π είδες μπορεί να ήταν η εμφύτευση π συνήθως αυτό το βλέπουν Πόλες γυναίκες τις ημέρες π ήταν να αδιαθετησουν .....φυσικά κ υπάρχει περίπτωση να είσαι έγγυος καλό θα ήταν να πας για χοριακη κ ητε είναι ανεβασμένη ητε όχι πρέπει να μηλησεις με τον γιατρός σου για ν σ πει τι πρέπει να κάνεις  ....αν κ πυστευω πως είσαι εγγυουλα με αυτά τα συμπτώματα δλδ το Φεβρουάριο δεν αδιαθετησες? Εκτός από το ροζ π είδες....έχεις σταθερό κύκλο ?

Κλιαρ μπλου έκανα!Ναι τον Φεβρουάριο δεν μου ήρθε καθόλου!Όπως και να έχει θα πάω για χοριακη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μαίρη1212 είπε:

Κλιαρ μπλου έκανα!Ναι τον Φεβρουάριο δεν μου ήρθε καθόλου!Όπως και να έχει θα πάω για χοριακη!

Λοιπόν αυτό έκανα και εγώ και ήταν σαν αρνητικό είναι από τα χειρότερα π έχω δοκιμάσει με είχε απογοητεύσει φουλ γτ νόμιζα πως δεν ήμουνα έγγυος κ κοντευα να σκάσω μέχρι την επόμενη μέρα για να μάθω  και Μ είπανε τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ να κάνω την επόμενη μέρα predictor early  και το έκανα και βγήκε θετικό αμέσως είναι από τα καλύτερα π έχω δοκιμάσει  ενώ της clearblue  ήταν σαν  αρνητικό.....κοριτσάκι μ πυστευω ότι είσαι εγγυουλα γτ η τελευταία σου περίοδος ήταν πριν από. 51 ημέρες δλδ και σταθερό κύκλο να μην εχεις θα σου ερχόταν η περίοδος πυστευω ....κάνε μια χοριακη και εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα κ ν  είσαι εγγυουλα όσα συμπτώματα παντός έχεις τα είχα και εγώ όλα αυτά ....θα είμαστε τις ίδιες εβδομάδες και εγώ τελευταία περίοδος 13 Γενάρη ήταν ❤️.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Λοιπόν αυτό έκανα και εγώ και ήταν σαν αρνητικό είναι από τα χειρότερα π έχω δοκιμάσει με είχε απογοητεύσει φουλ γτ νόμιζα πως δεν ήμουνα έγγυος κ κοντευα να σκάσω μέχρι την επόμενη μέρα για να μάθω  και Μ είπανε τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ να κάνω την επόμενη μέρα predictor early  και το έκανα και βγήκε θετικό αμέσως είναι από τα καλύτερα π έχω δοκιμάσει  ενώ της clearblue  ήταν σαν  αρνητικό.....κοριτσάκι μ πυστευω ότι είσαι εγγυουλα γτ η τελευταία σου περίοδος ήταν πριν από. 51 ημέρες δλδ και σταθερό κύκλο να μην εχεις θα σου ερχόταν η περίοδος πυστευω ....κάνε μια χοριακη και εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα κ ν  είσαι εγγυουλα όσα συμπτώματα παντός έχεις τα είχα και εγώ όλα αυτά ....θα είμαστε τις ίδιες εβδομάδες και εγώ τελευταία περίοδος 13 Γενάρη ήταν ❤️....

Να είσαι καλά,θα πάω να πάρω να δω,το εύχομαι η αλήθεια είναι ❤️❤️❤️θα σου πω νέα λοιπόν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαίρη1212 είπε:

Να είσαι καλά,θα πάω να πάρω να δω,το εύχομαι η αλήθεια είναι ❤️❤️❤️θα σου πω νέα λοιπόν! 

Οκ κοριτσάκι μ αν κάνεις το τεστ μόνο πρωί  κάντο θα δίξει 100%  σίγουρα και διάβασε προσεκτικά τις οδηγίες γτ εγώ μια φορά είχα μπερδευτεί με τα δευτερόλεπτα θα περιμένω νέα σου  ❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Μαίρη1212 είπε:

Να είσαι καλά,θα πάω να πάρω να δω,το εύχομαι η αλήθεια είναι ❤️❤️❤️θα σου πω νέα λοιπόν! 

τι κυκλο εχεις;ποτε περιπου υπολογιζες ωορρηξια κ ειχες επαφες;

εγω θα προτιμουσα να κανω χοριακη απο δευτερα αν αντεχεις.αλλιως αλλο τεστ,αλλα αυριο πρωι,με τα πρωτα ουρα

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία περίοδο είχες μέσα Ιανουαρίου κ τεστ έκανες μέσα Φεβρουαρίου κ ήταν αρνητικό? Μετά δεν ξανά έκανες? Αν είναι έτσι υπάρχουν πολλές πιθανότητες να είσαι έγκυος. Αλλά καλύτερα να έκανες μια χοριακη.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Μαίρη1212 είπε:

Έκανα ξανά και βγήκε αρνητικό,ίσως αύριο πάω για μια χοριακη! 

Ναι πηγενε κάνε μια χοριακη και πάρε και τον γυναικολόγο τηλέφωνο τι να πω περίεργο μ φενετε π βγήκε αρνητικό ειδικά με τόσα συμπτώματα π έχεις και π δεν έχεις περιοδο σχεδόν δύο μήνες.....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...