Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Θετικό τεστ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Θα ήθελα να μάθω κατά ποσο ένα τεστ εγκυμοσύνης θετικό μπορεί να είναι λανθασμένο! Το έκανα το πρωί όπως πρέπει, έχοντας καθυστέρηση και κάποια λίγα συμπτώματα εγκυμοσύνης! 
ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Θα ήθελα να μάθω κατά ποσο ένα τεστ εγκυμοσύνης θετικό μπορεί να είναι λανθασμένο! Το έκανα το πρωί όπως πρέπει, έχοντας καθυστέρηση και κάποια λίγα συμπτώματα εγκυμοσύνης! 
ευχαριστώ πολύ!!!

Καλημέρα! Τεστ εγκυμοσύνης λανθασμένο δεν υπάρχει! Είσαι έγκυος!!! :)

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Ele@n είπε:

Καλημέρα! Τεστ εγκυμοσύνης λανθασμένο δεν υπάρχει! Είσαι έγκυος!!! :)

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Δυσκολεύομαι λιγάκι να το πιστέψω η αλήθεια είναι για αυτό και ρώτησα! Είναι η πρώτη μου φορά  και νιώθω περίεργα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Hlianaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Θα ήθελα να μάθω κατά ποσο ένα τεστ εγκυμοσύνης θετικό μπορεί να είναι λανθασμένο! Το έκανα το πρωί όπως πρέπει, έχοντας καθυστέρηση και κάποια λίγα συμπτώματα εγκυμοσύνης! 
ευχαριστώ πολύ!!!

το πιο σημαντικο για μενα ειναι η καθυστερηση.οποτε με θετικο τεστ,σπανιο να ειναι λαθος

κανε μια χοριακη κ επικοινωνησε με το γιατρο σου

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vikib είπε:

το πιο σημαντικο για μενα ειναι η καθυστερηση.οποτε με θετικο τεστ,σπανιο να ειναι λαθος

κανε μια χοριακη κ επικοινωνησε με το γιατρο σου

Τελικά έχω αίμα  ξαφνικά οπότε μάλλον δεν είμαι πια ή δεν ήμουν ποτε; Δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Hlianaa είπε:

Έχει τύχει σε κάποια να έχει αίμα κόκκινο αλλά να πήγαν όλα καλά τελικά;;;

Εγώ είχα υγρά ροζ, αλλά έχω ακούσει και για κάποιες που είχαν κόκκινο αίμα. Εσένα είναι πολύ; Γεμίζει σερβιέτα; 
Επισης, ποιο τεστ έκανες; Γιατί έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ ότι τα κλιαρμπλου βγαίνουν συχνά ψευδως θετικά 
 

οπως και να έχει καλύτερα να επικοινωνήσεις με τον γυναικολόγο σου για να σε καθοδηγήσει ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Sisii είπε:

Εγώ είχα υγρά ροζ, αλλά έχω ακούσει και για κάποιες που είχαν κόκκινο αίμα. Εσένα είναι πολύ; Γεμίζει σερβιέτα; 
Επισης, ποιο τεστ έκανες; Γιατί έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ ότι τα κλιαρμπλου βγαίνουν συχνά ψευδως θετικά 
 

οπως και να έχει καλύτερα να επικοινωνήσεις με τον γυναικολόγο σου για να σε καθοδηγήσει ❤️

Είχα κόκκινο το μεσημέρι το οποίο έτρεξε όταν ήμουν στη δουλειά! Δεν γέμιζε σερβιέτα οχι, και μετά είχα μόνο στο σκούπισμα! Τώρα καθώς ξεκουράζομαι από τότε  έχω ελάχιστο έως καθόλου καφέ! 
Έκανα εξέταση χοριακης και αύριο θα έχω το αποτέλεσμα!

ευχαριστω για την απάντηση σου!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...