Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Πόνος στην ωοθήκη


Maraaaaki

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι στην 7η εβδομάδα και σήμερα το πρωί ξύπνησα με πολύ πόνο στην αριστερή μου ωοθήκη.. ήθελα ν ρωτήσω αν κάποια κοπέλα ένιωθε τέτοιες ενοχλήσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης.Εκτός από τις γνωστές κράμπες της μήτρας. Έχω τρομάξει πολύ, περνάω δύσκολα και είμαι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Υπάρχει περίπτωση να έχει επίδραση αυτό στο μωρό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποία κοπέλα μπορέσει να απαντήσει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Maraaaaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Είμαι στην 7η εβδομάδα και σήμερα το πρωί ξύπνησα με πολύ πόνο στην αριστερή μου ωοθήκη.. ήθελα ν ρωτήσω αν κάποια κοπέλα ένιωθε τέτοιες ενοχλήσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης.Εκτός από τις γνωστές κράμπες της μήτρας. Έχω τρομάξει πολύ, περνάω δύσκολα και είμαι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Υπάρχει περίπτωση να έχει επίδραση αυτό στο μωρό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποία κοπέλα μπορέσει να απαντήσει. 

Καλησπέρα γλυκιά μου.

Εμενα μου είχε συμβεί αυτό τις πρώτες εβδομάδες ,πήγα στον γιατρό από την τρομάρα μου(είχα δύο παλινδρομες στο ιστορικό μου) και μου είπε ότι ήταν το ωχρό σωμάτιο και θα υποχωρήσει ο πόνος σιγά σιγά.ετσι κ έγινε. Πήγε μια χαρά η εγκυμοσύνη μου 

Με το καλό!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MumMaria είπε:

Καλησπέρα γλυκιά μου.

Εμενα μου είχε συμβεί αυτό τις πρώτες εβδομάδες ,πήγα στον γιατρό από την τρομάρα μου(είχα δύο παλινδρομες στο ιστορικό μου) και μου είπε ότι ήταν το ωχρό σωμάτιο και θα υποχωρήσει ο πόνος σιγά σιγά.ετσι κ έγινε. Πήγε μια χαρά η εγκυμοσύνη μου 

Με το καλό!!

Ευχαριστώ πάρα πολυ. Εγώ πήγα πριν δύο μέρες για τον προγραμματισμένο υπέροχο ήταν όλα καλά . Οπότε σκέφτομαι αν ήταν κάτι δεν θα το είχε δει ; ( Αν και όταν πήγα δν είχα πόνο , μετά έγινε αυτό ) .. τέλος πάντων γενικά βλέπω είμαστε πολλές που αγχώνονται τελικά

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maraaaaki είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολυ. Εγώ πήγα πριν δύο μέρες για τον προγραμματισμένο υπέροχο ήταν όλα καλά . Οπότε σκέφτομαι αν ήταν κάτι δεν θα το είχε δει ; ( Αν και όταν πήγα δν είχα πόνο , μετά έγινε αυτό ) .. τέλος πάντων γενικά βλέπω είμαστε πολλές που αγχώνονται τελικά

Γενικά να σου πω ότι και στις δύο εγκυμοσύνες μου,τις τελειομηνες,είχα πονακια ανά τακτά χρονικά διαστημα όλο το πρώτο τρίμηνο. 

Στις παλινδρομες από την άλλη,δεν είχα τίποτα,ούτε πόνο,ούτε αίμα.

Άρα,πάρτο για καλό.;) όλα καλά θα σου πάνε.:x 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MumMaria είπε:

Γενικά να σου πω ότι και στις δύο εγκυμοσύνες μου,τις τελειομηνες,είχα πονακια ανά τακτά χρονικά διαστημα όλο το πρώτο τρίμηνο. 

Στις παλινδρομες από την άλλη,δεν είχα τίποτα,ούτε πόνο,ούτε αίμα.

Άρα,πάρτο για καλό.;) όλα καλά θα σου πάνε.:x 

Ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι. Να είσαι καλά !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...