Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΟΥΡΤΗΣ Η ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ


Recommended Posts

22 hours ago, Ελισάβετ καπ 2 said:

Καλημέρα ναι ναι το έχω ακούσει αλλά εδώ στην Ελλάδα μας το λένε δωρεά. Αλλά όχι δανεικά ρε φίλε και ιδικά από γιατρό. Αν και δυστυχώς και από κοπέλες το έχω δει να το γράφουν και φουντωνω αλλά είπα να μην το σχολιάζω κάθε φορά γιατί θα γίνω κακιά. Άκου δανεικά. Φούντωσα πάλι τώρα. Χα χα χα χα χα χα χα χα 

Καλημέρα κορίτσι και καλό μήνα. Για όλους τους γιατρούς θα ακούσεις τα καλύτερα και τα χειρότερα να το ξέρεις. Το θέμα είναι να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό που θα επιλέξεις εσύ. Να μην σκέφτεσαι τι είπε στην μια και τι στην άλλη. 

Καλημέρα,Σίγουρα πρέπει να μ εμπνέει εμπιστοσύνη ο γιατρός αλλά παίζει σημαντικό ρόλο κ οι εμπειρίες γυναικών θετικών η αρνητικών,κυριως των αρνητικών....κάτι δείχνουν αυτες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , DIMIFEB είπε:

Καλημέρα,Σίγουρα πρέπει να μ εμπνέει εμπιστοσύνη ο γιατρός αλλά παίζει σημαντικό ρόλο κ οι εμπειρίες γυναικών θετικών η αρνητικών,κυριως των αρνητικών....κάτι δείχνουν αυτες

Σημασία, αγαπητή, έχει το ποσοστό επιτυχίας κάθε γιατρού.Αυτο να αναζητήσεις.Αποτυχίες έχουν όλοι.Και οι αρνητικές εμπειρίες χτυπάνε πιο πολύ!!Ποιος θεωρείς ότι θα αναζητήσει βοήθεια και θα ρωτήσει;Αυτός που του πήγαν όλα καλά κι είναι χαρούμενος ή αυτός που έχει δυσκολίες;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMIFEB είπε:

Καλημέρα,Σίγουρα πρέπει να μ εμπνέει εμπιστοσύνη ο γιατρός αλλά παίζει σημαντικό ρόλο κ οι εμπειρίες γυναικών θετικών η αρνητικών,κυριως των αρνητικών....κάτι δείχνουν αυτες

Θα σου πω ότι μετά από 4 ετ (σε 2 διαφορετικά κέντρα) , 2 σπερματεγχυσεις,,, μια φυσιολογική σύλληψη και άπειρες προσπάθειες με φυσικούς τρόπους παραμένω στο 2ο κέντρο και πάω πλέον με 3η δοτρια. Στο ίδιο κέντρο φίλες μου πέτυχαν με την 1η, με τη 2η και με την 8η. Αυτό τί σημαίνει λοιπόν? Ότι κάθε μία μας είμαστε μοναδικές περιπτώσεις οργανισμών και θεμάτων που έπρεπε να αντιμετωπίσουμε. Εγώ στο εν λόγω κέντρο είμαι για τις γνώσεις του γιατρού,για το χέρι του για την καθοδήγηση του,,και τελικώς για το να καταφέρει να με κάνει μανούλα κάποια στιγμή. Είμαι στον Τσιρ..

Δεν είναι ο πιο εύκολος άνθρωπος του κόσμου αλλά δε με ενδιαφέρει καθόλου. Είναι ο πιο σωστός για μένα στην προσέγγιση του την ιατρική,την ανθρώπινη και τέλος το πεισμα του. Δε νομίζω ότι η δουλειά τους είναι εύκολη. Σκέψου τι βλέπουν και τι ακούν κάθε μέρα και αυτοί με τόσες γυναίκες. Δεν είναι όλα ρόδινα αλλά αν ο οργανισμός σου είναι οκ και ο γιατρός σε καλύψει σε πολλά επίπεδα εξετάσεων και προσέγγισης όλα θα πάνε με περισσότερες πιθανότητες καλά. Εμένα με ξεσκονισε και παλι έφταιγε κάτι άλλο. Εκλεισα χρόνο εκεί και 3 πριν? Και? Σημασία έχει να κάνω τα σωστά βήματα και όχι ανεξέλεγκτες εμβρυομεταφορες και έξοδα και πόνο σωματικό και ψυχικό. 

Ευελπιστώ ότι διορθώσαμε και το τελικό μέγιστο πρόβλημα όλων ,,,την ενδομητριωση,,,,αφαίρεσα ωοθήκες και σάλπιγγες. Έχω όμως μήτρα να φιλοξενήσω τ@ μωρ@ μου και αν είναι θέλημα Θεού να τ@ γεννήσω και να γίνω επιτέλους μανούλα και εγώ. 

Γιατροί υπάρχουν άπειροι. Σωστοί γιατροί επαγγελματίες λίγοι. Σίγουρα και ο δικός σου είναι εκεί έξω,,, εύχομαι σύντομα να οδηγηθεί στον καλύτερο που θα νιώσεις εμπιστοσύνη και θα αφαιθεις. Η Παναγία μαζί σας!!!!

3 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Σημασία, αγαπητή, έχει το ποσοστό επιτυχίας κάθε γιατρού.Αυτο να αναζητήσεις.Αποτυχίες έχουν όλοι.Και οι αρνητικές εμπειρίες χτυπάνε πιο πολύ!!Ποιος θεωρείς ότι θα αναζητήσει βοήθεια και θα ρωτήσει;Αυτός που του πήγαν όλα καλά κι είναι χαρούμενος ή αυτός που έχει δυσκολίες;

Πλάνη όλα,,,,τα ποσοστά επιτυχίας είναι όλα μεγάλα. Μερικές φορές οι αριθμοί είναι παραπλανητικοι. Εγώ πάντα ήθελα να ξέρω την αλήθεια. Είμαι ρεαλιστρια , θέλω να γίνω μαμά,,,αλλά ρώτησα το γιατρό "αν πιστεύεις ότι δε θα τα καταφέρω να σταματήσω να ταλαιπωρεί το σώμα μου και να ζήσω μια ζωή υπέροχη με τον σύζυγό μου και αν είναι κάποια στιγμή αφού μαζέψω χρήματα να καταφέρω να υιοθετήσω,,,,αλλα αν μπορώ είμαι εδώ και θα το παλέψουμε μαζί"

Δεν είναι Θεοί,,, είναι όμως άνθρωποι με γνώσεις. Δεν έψαχνα γλυκολογα και υποσχέσεις άλλα έργα που θα με φτάσουν πιο κοντά στο όνειρο,αυτό της μητρότητας. 

Πάμε δυνατά κορίτσια,,, γίνεται,,για όλες έχει ο Θεός!!!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Condios είπε:

Θα σου πω ότι μετά από 4 ετ (σε 2 διαφορετικά κέντρα) , 2 σπερματεγχυσεις,,, μια φυσιολογική σύλληψη και άπειρες προσπάθειες με φυσικούς τρόπους παραμένω στο 2ο κέντρο και πάω πλέον με 3η δοτρια. Στο ίδιο κέντρο φίλες μου πέτυχαν με την 1η, με τη 2η και με την 8η. Αυτό τί σημαίνει λοιπόν? Ότι κάθε μία μας είμαστε μοναδικές περιπτώσεις οργανισμών και θεμάτων που έπρεπε να αντιμετωπίσουμε. Εγώ στο εν λόγω κέντρο είμαι για τις γνώσεις του γιατρού,για το χέρι του για την καθοδήγηση του,,και τελικώς για το να καταφέρει να με κάνει μανούλα κάποια στιγμή. Είμαι στον Τσιρ..

Δεν είναι ο πιο εύκολος άνθρωπος του κόσμου αλλά δε με ενδιαφέρει καθόλου. Είναι ο πιο σωστός για μένα στην προσέγγιση του την ιατρική,την ανθρώπινη και τέλος το πεισμα του. Δε νομίζω ότι η δουλειά τους είναι εύκολη. Σκέψου τι βλέπουν και τι ακούν κάθε μέρα και αυτοί με τόσες γυναίκες. Δεν είναι όλα ρόδινα αλλά αν ο οργανισμός σου είναι οκ και ο γιατρός σε καλύψει σε πολλά επίπεδα εξετάσεων και προσέγγισης όλα θα πάνε με περισσότερες πιθανότητες καλά. Εμένα με ξεσκονισε και παλι έφταιγε κάτι άλλο. Εκλεισα χρόνο εκεί και 3 πριν? Και? Σημασία έχει να κάνω τα σωστά βήματα και όχι ανεξέλεγκτες εμβρυομεταφορες και έξοδα και πόνο σωματικό και ψυχικό. 

Ευελπιστώ ότι διορθώσαμε και το τελικό μέγιστο πρόβλημα όλων ,,,την ενδομητριωση,,,,αφαίρεσα ωοθήκες και σάλπιγγες. Έχω όμως μήτρα να φιλοξενήσω τ@ μωρ@ μου και αν είναι θέλημα Θεού να τ@ γεννήσω και να γίνω επιτέλους μανούλα και εγώ. 

Γιατροί υπάρχουν άπειροι. Σωστοί γιατροί επαγγελματίες λίγοι. Σίγουρα και ο δικός σου είναι εκεί έξω,,, εύχομαι σύντομα να οδηγηθεί στον καλύτερο που θα νιώσεις εμπιστοσύνη και θα αφαιθεις. Η Παναγία μαζί σας!!!!

Πλάνη όλα,,,,τα ποσοστά επιτυχίας είναι όλα μεγάλα. Μερικές φορές οι αριθμοί είναι παραπλανητικοι. Εγώ πάντα ήθελα να ξέρω την αλήθεια. Είμαι ρεαλιστρια , θέλω να γίνω μαμά,,,αλλά ρώτησα το γιατρό "αν πιστεύεις ότι δε θα τα καταφέρω να σταματήσω να ταλαιπωρεί το σώμα μου και να ζήσω μια ζωή υπέροχη με τον σύζυγό μου και αν είναι κάποια στιγμή αφού μαζέψω χρήματα να καταφέρω να υιοθετήσω,,,,αλλα αν μπορώ είμαι εδώ και θα το παλέψουμε μαζί"

Δεν είναι Θεοί,,, είναι όμως άνθρωποι με γνώσεις. Δεν έψαχνα γλυκολογα και υποσχέσεις άλλα έργα που θα με φτάσουν πιο κοντά στο όνειρο,αυτό της μητρότητας. 

Πάμε δυνατά κορίτσια,,, γίνεται,,για όλες έχει ο Θεός!!!!! 

Αχχχ κορίτσι μου πόσο ωραία τα λες!!! Μαρη εσύ βιβλία έπρεπε να γράφεις να κλαίμε όλη μέρα!!!! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Condios said:

Θα σου πω ότι μετά από 4 ετ (σε 2 διαφορετικά κέντρα) , 2 σπερματεγχυσεις,,, μια φυσιολογική σύλληψη και άπειρες προσπάθειες με φυσικούς τρόπους παραμένω στο 2ο κέντρο και πάω πλέον με 3η δοτρια. Στο ίδιο κέντρο φίλες μου πέτυχαν με την 1η, με τη 2η και με την 8η. Αυτό τί σημαίνει λοιπόν? Ότι κάθε μία μας είμαστε μοναδικές περιπτώσεις οργανισμών και θεμάτων που έπρεπε να αντιμετωπίσουμε. Εγώ στο εν λόγω κέντρο είμαι για τις γνώσεις του γιατρού,για το χέρι του για την καθοδήγηση του,,και τελικώς για το να καταφέρει να με κάνει μανούλα κάποια στιγμή. Είμαι στον Τσιρ..

Δεν είναι ο πιο εύκολος άνθρωπος του κόσμου αλλά δε με ενδιαφέρει καθόλου. Είναι ο πιο σωστός για μένα στην προσέγγιση του την ιατρική,την ανθρώπινη και τέλος το πεισμα του. Δε νομίζω ότι η δουλειά τους είναι εύκολη. Σκέψου τι βλέπουν και τι ακούν κάθε μέρα και αυτοί με τόσες γυναίκες. Δεν είναι όλα ρόδινα αλλά αν ο οργανισμός σου είναι οκ και ο γιατρός σε καλύψει σε πολλά επίπεδα εξετάσεων και προσέγγισης όλα θα πάνε με περισσότερες πιθανότητες καλά. Εμένα με ξεσκονισε και παλι έφταιγε κάτι άλλο. Εκλεισα χρόνο εκεί και 3 πριν? Και? Σημασία έχει να κάνω τα σωστά βήματα και όχι ανεξέλεγκτες εμβρυομεταφορες και έξοδα και πόνο σωματικό και ψυχικό. 

Ευελπιστώ ότι διορθώσαμε και το τελικό μέγιστο πρόβλημα όλων ,,,την ενδομητριωση,,,,αφαίρεσα ωοθήκες και σάλπιγγες. Έχω όμως μήτρα να φιλοξενήσω τ@ μωρ@ μου και αν είναι θέλημα Θεού να τ@ γεννήσω και να γίνω επιτέλους μανούλα και εγώ. 

Γιατροί υπάρχουν άπειροι. Σωστοί γιατροί επαγγελματίες λίγοι. Σίγουρα και ο δικός σου είναι εκεί έξω,,, εύχομαι σύντομα να οδηγηθεί στον καλύτερο που θα νιώσεις εμπιστοσύνη και θα αφαιθεις. Η Παναγία μαζί σας!!!!

Πλάνη όλα,,,,τα ποσοστά επιτυχίας είναι όλα μεγάλα. Μερικές φορές οι αριθμοί είναι παραπλανητικοι. Εγώ πάντα ήθελα να ξέρω την αλήθεια. Είμαι ρεαλιστρια , θέλω να γίνω μαμά,,,αλλά ρώτησα το γιατρό "αν πιστεύεις ότι δε θα τα καταφέρω να σταματήσω να ταλαιπωρεί το σώμα μου και να ζήσω μια ζωή υπέροχη με τον σύζυγό μου και αν είναι κάποια στιγμή αφού μαζέψω χρήματα να καταφέρω να υιοθετήσω,,,,αλλα αν μπορώ είμαι εδώ και θα το παλέψουμε μαζί"

Δεν είναι Θεοί,,, είναι όμως άνθρωποι με γνώσεις. Δεν έψαχνα γλυκολογα και υποσχέσεις άλλα έργα που θα με φτάσουν πιο κοντά στο όνειρο,αυτό της μητρότητας. 

Πάμε δυνατά κορίτσια,,, γίνεται,,για όλες έχει ο Θεός!!!!! 

Τα είπες όλα αγαπημένη!!  Φιλί γλυκό ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 25/6/2022 at 9:13 ΠΜ, DIMIFEB είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, θα σας πω εν ολίγοις την ιστορία μου και θα ήθεαα  αν κάποια από εσάς έχεινα μοιραστείτε την ιστορία σας μαζί μου με τους ανωτέρω γιατρούς.

Ετών 41 με ΑΜΗ σχεδόν μηδενική 0,01.

Η επι σειρά ετών γυναικολόγος μ μου απέκλεισε εντελώς την πιθανότητα του να μείνω έγκυος φυσιολογικά καθώς επίσης και με την διαδικασία της εξωσωματικής θα είχα  ελάχιστες πιθανότητες επιτυχίας. Μου έκανε λόγο για την δωρεά και ξεκίνησα να συζητώ με κοπέλες στο φορουμ δωρεα ωαρίων όπου κ μ σύστησαν τους 2 γιατρούς ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ και ΚΟΥΡΤΗ.

Ο πρώτος που επισκέφτηκα ήταν ο Τσιριγώτης, πολυ αναλυτικός μ έδωσε ενα μεγάλο πακέτο εξετάσεων να κάνω εγω και ο συντροφός μου. Εκεινος δεν μ εκανε καμια κουβεντα για εξωσωματική με τα δικά μου ωαρια και μπήκε κατευθειαν στην κουβέντα περι δανεικών. Δεν λεω μας κράτησε πολύ ωρα μ πηρε κ αιμα για να επαναλάβει ξανά την ΑΜΗ λέγοντάς μου δεν θα με χρεώσει γιαυτο αλλα το κόστος της συνολικής επίσκεψης έφτασε τα 150ευρω (όχι και λίγα). Τελος πάντων μην σας τα πολυλογώ φεύγοντας μείναμε ευχαριστημένοι από την άποψη οτι ηταν πολυ αναλυτικός και διαβασμένος, γνώστης του κλάδου του και μείναμε στο να κάνω τις εξετάσεις και να μας ξαναδεί.Συνολικό κόστος δωρεας στα 5000 εκτος απο ολα τα υπόλοιπα φαρμακα κτλ.

Την επόμενη μέρα επισκεφτήκαμε τον ΚΟΥΡΤΗ. Τι να πω βρε κορίτσια έχω μπερδευτεί. Μας είπε να προσπαθήσουμε με τα δικά μου και σε καμία περίπτωση με δανεικά, μ είπε επι λέξη σε αυτην την ηλικία δεν θα έπρεπε να σκέφτεσαι τα δανεικά, ιδιαίτερα αν δεν έχεις κάνει καμία προσπάθεια με τα δικά σου.Και ένα ωάριο μ λεεί να βγάλεις σε κάθε ωοληψια είναι ΚΑΤΙ.Μου έδωσε και εκείνος κάποιες εξετάσεις κ θα με ξαναδει να μ κάνει κ έναν υπέρηχο στην ωορηξία. Συνολικό κοστος στα 3000 για 3 ωοληψιες.

Αυτό π με μπέρδεψε ειναι ότι άκουσα 2 εντελώς διαφορετικα πράγματα ο δε Τσιριγώτης κατευθείαν ΔΑΝΕΙΚΑ κ ο δε Κούρτης ανένδοτος στο να μην παώ με  ΔΑΝΕΙΚΑ.

έχει καμιά σας εμπειρια σε εξωσωματικη με τους συγκεκριμενους γιατρούς γιατι εχουμε πελαγώσει και όπως καταλαβαίνετε δεν υπαρχει χρόνος ούτε και χρήματα για χάσιμο!!

 

Καλησπέρα. Στον Κούρτη ακόμα δεν έχω πάει αλλά έχω κανονίσει να πάω. Ο τσιργ δεν δίνει ευκαιρία στα δικά σου. Έχω πάει και  φυσικά δε σου τον προτείνω για αμέτρητους λόγους. Ότι διαβάζεις να το διασταυρωνεις. Όταν βλέπεις για τον τσργ ολόκληρα κατεβατά που λένε πόσο τέλειος είναι κράτα μικρό καλάθι για το αν είναι αληθινό review. 

On 1/7/2022 at 11:38 ΠΜ, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό όλοι οι γιατροί δουλεύουν για το χρήμα και το ξέρουμε δεν είναι κάτι κρυφό. Όμως πιστεύω ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Εγώ το έχω ξανά γράψει ποτέ ο Τσιριγώτης δεν μου είπε για δωρεά . Είχα βάλει δύο φορές έμβρυα 3 ημερών και όταν του είπα εγώ για δωρεά γιατί ήμουν 43 μου είπε ότι αν δεν δούμε και με βλαστοκυστες γιατί να πας τώρα; η δωρεά εδώ είναι δεν φεύγει. Άρα δεν νομίζω ότι πιέζει για δωρεά. Τώρα αν βλέπει σε μια γυναίκα ότι το προφίλ της δεν την βοηθάει να μην το πει από την αρχή; είναι καλύτερα να της φάει τα λεφτά για να της ανεβάσει την ψυχολογία και μετά να της πει για την δωρεά; 

43 και δε σου είπε ποτέ  για δωρεά!!! Ας ανοίξει τότε το βιβλίο της βιολογίας της Β Λυκείου. Σοβαρά μιλάμε,!!!. Ας μιλήσουμε με γεγονότα όμως. Εμένα πάντως αμέσως είπε δωρεά στα 41 μου,  πάντα με την κακή του συμπεριφορά. Στο τέλος που δεν τα κατάφερα σχεδόν τα άκουσα κι όλες. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pocm είπε:

Καλησπέρα. Στον Κούρτη ακόμα δεν έχω πάει αλλά έχω κανονίσει να πάω. Ο τσιργ δεν δίνει ευκαιρία στα δικά σου. Έχω πάει και  φυσικά δε σου τον προτείνω για αμέτρητους λόγους. Ότι διαβάζεις να το διασταυρωνεις. Όταν βλέπεις για τον τσργ ολόκληρα κατεβατά που λένε πόσο τέλειος είναι κράτα μικρό καλάθι για το αν είναι αληθινό review. 

43 και δε σου είπε ποτέ  για δωρεά!!! Ας ανοίξει τότε το βιβλίο της βιολογίας της Β Λυκείου. Σοβαρά μιλάμε,!!!. Ας μιλήσουμε με γεγονότα όμως. Εμένα πάντως αμέσως είπε δωρεά στα 41 μου,  πάντα με την κακή του συμπεριφορά. Στο τέλος που δεν τα κατάφερα σχεδόν τα άκουσα κι όλες. 

Καλησπέρα δεν ξέρω γιατί βγάζεις τέτοια κακία αλήθεια. Ναι δεν μου είπε ποτέ για δωρεά αν και εγώ του είπα μήπως πάμε. Από αυτό το φόρουμ με ξέρουν πολλές κοπέλες με το πρόσωπο μου πια είμαι πως είμαι πιο είναι το παιδί μου. Δεν σου επιτρέπω λοιπόν να με αμφισβητείς χωρίς να με ξέρεις. Οποία κοπέλα διαβάσει το ιστορικό σου θα καταλάβει ότι την μία στιγμή κάνεις θεό έναν γιατρό και μετά τον βρίζεις μέρα νύχτα. Τι έγινε ούτε στο ιασω τα κατάφερες;; λυπάμαι πραγματικά. Εγώ σε αντίθεση με σένα δεν θα βγάλω χολή. Όμως την επόμενη φορά που το κάνεις θα σου κάνω αναφορά. Νόμιζα ότι σου είχαν κάνει και είχε ηρεμήσει το φόρουμ αλλά μάλλον ήρθε η ώρα. Καληνύχτα σου και καλή τύχη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα δεν ξέρω γιατί βγάζεις τέτοια κακία αλήθεια. Ναι δεν μου είπε ποτέ για δωρεά αν και εγώ του είπα μήπως πάμε. Από αυτό το φόρουμ με ξέρουν πολλές κοπέλες με το πρόσωπο μου πια είμαι πως είμαι πιο είναι το παιδί μου. Δεν σου επιτρέπω λοιπόν να με αμφισβητείς χωρίς να με ξέρεις. Οποία κοπέλα διαβάσει το ιστορικό σου θα καταλάβει ότι την μία στιγμή κάνεις θεό έναν γιατρό και μετά τον βρίζεις μέρα νύχτα. Τι έγινε ούτε στο ιασω τα κατάφερες;; λυπάμαι πραγματικά. Εγώ σε αντίθεση με σένα δεν θα βγάλω χολή. Όμως την επόμενη φορά που το κάνεις θα σου κάνω αναφορά. Νόμιζα ότι σου είχαν κάνει και είχε ηρεμήσει το φόρουμ αλλά μάλλον ήρθε η ώρα. Καληνύχτα σου και καλή τύχη 

Χαλάς τη ζαχαρένια σου για κάποια που δεν την ξέρεις και δεν επηρεάζει τη ζωή σου...

Έκαστος με τις επιλογές του,,, λογαριασμό δε δίνουμε σε κανέναν πέρα απ'τον εαυτό μας και το Θεό!!!! 

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθά όχι να κατηγορεί. Ας κρατηθεί εκεί το επίπεδο και όποια θεωρεί ότι δεν είναι αληθινή η κατάθεση της κάθε μίας εδώ μέσα θα πω μόνο ... "get a life κουκλίτσα μου,,,,κανείς δε σου επέβαλλε κανέναν,,,δεν είσαι δέντρο,,, κουνήσου" και καλό καλοκαίρι!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Condios είπε:

Χαλάς τη ζαχαρένια σου για κάποια που δεν την ξέρεις και δεν επηρεάζει τη ζωή σου...

Έκαστος με τις επιλογές του,,, λογαριασμό δε δίνουμε σε κανέναν πέρα απ'τον εαυτό μας και το Θεό!!!! 

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθά όχι να κατηγορεί. Ας κρατηθεί εκεί το επίπεδο και όποια θεωρεί ότι δεν είναι αληθινή η κατάθεση της κάθε μίας εδώ μέσα θα πω μόνο ... "get a life κουκλίτσα μου,,,,κανείς δε σου επέβαλλε κανέναν,,,δεν είσαι δέντρο,,, κουνήσου" και καλό καλοκαίρι!!!!! 

Σαγαπω και το ξέρεις όμως ρε φιλενάδα όσο καιρό δεν με ενοχλούσε δεν με ένοιαζε τι έλεγε. Τώρα όμως απευθύνθηκε σε μένα και ούτε λίγο ούτε πολύ με είπε και ψεύτρα. Που έχει πει τα 1000 ψέματα σε αυτό το φόρουμ. Γιατί δεν μας λέει και για τον ψαρά ότι έφαγε φόλα;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα δεν ξέρω γιατί βγάζεις τέτοια κακία αλήθεια. Ναι δεν μου είπε ποτέ για δωρεά αν και εγώ του είπα μήπως πάμε. Από αυτό το φόρουμ με ξέρουν πολλές κοπέλες με το πρόσωπο μου πια είμαι πως είμαι πιο είναι το παιδί μου. Δεν σου επιτρέπω λοιπόν να με αμφισβητείς χωρίς να με ξέρεις. Οποία κοπέλα διαβάσει το ιστορικό σου θα καταλάβει ότι την μία στιγμή κάνεις θεό έναν γιατρό και μετά τον βρίζεις μέρα νύχτα. Τι έγινε ούτε στο ιασω τα κατάφερες;; λυπάμαι πραγματικά. Εγώ σε αντίθεση με σένα δεν θα βγάλω χολή. Όμως την επόμενη φορά που το κάνεις θα σου κάνω αναφορά. Νόμιζα ότι σου είχαν κάνει και είχε ηρεμήσει το φόρουμ αλλά μάλλον ήρθε η ώρα. Καληνύχτα σου και καλή τύχη 

Δεν νομίζω ότι αναφέρθηκα σε σένα. Μάλλον εσύ χρησιμοποιείς άσχημα λόγια. Όπως φαίνεται. Φυσικά μπορώ να έχω την άποψη μου. Δεν απαραίτητο να συμφωνούν οι απόψεις μας.  Και πραγματικά η έκρηξη σου είναι άκυρη. Αν εσύ είσαι ευχαριστημένη είναι δικαίωμα σου. Φυσικά και οι υπόλοιποι εχουμε Δικαίωμα. Φυσικά οποίος είναι αντικειμενικός αναγνώστης βγάζει τα συμπεράσματα του. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , pocm είπε:

Δεν νομίζω ότι αναφέρθηκα σε σένα. Μάλλον εσύ χρησιμοποιείς άσχημα λόγια. Όπως φαίνεται. Φυσικά μπορώ να έχω την άποψη μου. Δεν απαραίτητο να συμφωνούν οι απόψεις μας.  Και πραγματικά η έκρηξη σου είναι άκυρη. Αν εσύ είσαι ευχαριστημένη είναι δικαίωμα σου. Φυσικά και οι υπόλοιποι εχουμε Δικαίωμα. Φυσικά οποίος είναι αντικειμενικός αναγνώστης βγάζει τα συμπεράσματα του. 

Πλάκα μου κάνεις; εσύ έγραψες πρώτη σε μήνυμα μου. Αλλιώς σιγά μην ασχοληθώ μαζί σου. Έχω τα παιδάκια μου να ασχοληθώ τον άντρα μου τις φίλες μου. Αντε γειά λοιπόν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Πλάκα μου κάνεις; εσύ έγραψες πρώτη σε μήνυμα μου. Αλλιώς σιγά μην ασχοληθώ μαζί σου. Έχω τα παιδάκια μου να ασχοληθώ τον άντρα μου τις φίλες μου. Αντε γειά λοιπόν 

Εννοείς την απάντηση μάλλον,  γιατί σε μήνυμα δεν ενοχλώ ποτε. Πρωτα ρωτάω αν μπορω να στειλω μήνυμα. Αυτή είναι η γνώμη μου ομως. Δεν είναι υποχρεωτικό να ταυτίζονται οι απόψεις. Καταγραφή απόψεων είναι εδώ τα forum και έχουμε όλοι δικαίωμα να καταθέτουμε την εμπειρία μας. Μετά από την ταλαιπωρία που περάσαμε είναι τρομερό να μιλάμε έτσι. Επίσης να πω ότι επειδή είναι γραπτά και δεν έχεις τον άλλον απέναντι σου  να γινει διαλογος μπορεί  να δημιουργηθει παρεξήγηση χωρίς λόγο. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος επιθετικότητας.Δεν ξέρω τι σε ενόχλησε αλλα κανεις λάθος αν  παρεξηγήθηκες. Γνώμες λέμε και οτι ακουσαμε με τα αυτια μας. Εμενα μου ειπε άνοιξε τη βιολογία να δεις στα 41 τα ποσοστα.   οι απόψεις με την πάροδο του χρόνου μπορεί να αλλάξουν. Όταν περνάει ο χρόνος τα πράγματα τα βλέπεις πιο αντικειμενικά και κυρίως καθαρά. Κατέληξα στην αποψη ότι ο γιατρός πρέπει να είναι συνοδοιπόρος σε αυτό το Γολγοθά. 

1 ώρα πρίν, Condios είπε:

Χαλάς τη ζαχαρένια σου για κάποια που δεν την ξέρεις και δεν επηρεάζει τη ζωή σου...

Έκαστος με τις επιλογές του,,, λογαριασμό δε δίνουμε σε κανέναν πέρα απ'τον εαυτό μας και το Θεό!!!! 

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθά όχι να κατηγορεί. Ας κρατηθεί εκεί το επίπεδο και όποια θεωρεί ότι δεν είναι αληθινή η κατάθεση της κάθε μίας εδώ μέσα θα πω μόνο ... "get a life κουκλίτσα μου,,,,κανείς δε σου επέβαλλε κανέναν,,,δεν είσαι δέντρο,,, κουνήσου" και καλό καλοκαίρι!!!!! 

Η χρήση των λέξεων και του λόγου νομίζω λέει πολλά. Και όποιος διαβάζει όλο το διάλογο από την αρχή είναι εύκολο να αντιληφθεί ποιος επιτίθεται. Παρολαυτά ο καθένας ας κοιτάει τη δική του ζωή καλύτερα,  άλλωστε εδώ δεν γίνεταιδιαγωνισμός. Σχεδόν είναι αστείο να υπάρχει τσακωμός σε forum καταγραφής απόψεων. Δηλαδή δεν υπάρχει λόγος. πως να το πω απλά. Αν δεν συμφωνείς με τη γνώμη  μου αυτό είναι δικαίωμα σου και δεν μπορεί κανείς να σου το στερήσει. 

On 1/7/2022 at 2:21 ΜΜ, Rafaelatarzan είπε:

εγω δεν καταλαβαίνω γιατί  κολλατε στις λεξεις δωρεά δανεικα μοσχευμα πως σκατα τα λετε.....δεν πα να τα λενε μπαρμπαμητσος η κουλα...ειναι απλώς  λέξεις....οποια θέλει  πορεύεται κ οποια δνε θέλει καθεται στα αυγα της.....δεν καταλαβαίνω το νόημα  ολης αυτης της συζήτησης....η κοπέλα ζητησε γνώμες  για τους γιατρους κ οχι πως λένε τα αυγα ....αλλο ρωταει για δείτε καλα....

κοπελα μ γλυκια εμενα μανουλα με έκανε ο Κούρτης με τα αυγα τ μπαρμπαμητσου ....ειναι καλος χαλαρος αστειος σοβαρος ξέρει τ7 κανει κ άνθρωπος επισης....σ ευχομαι οπου κ να καταληξεις να γινεις κ συ μια υπέροχη μανουλα..

Αυτα ειχα να πω εγω η ταρζαν....τα συμπεράσματα δικα σας

Πραγματικά  χωρίς λόγο κόλλημα οπως το είπες. Έχεις  απόλυτο δίκιο σε οτι γράφεις. Και μου έχεις γράψει και τόσο ωραία λόγια συμπαράστασης πιο παλιά που πράγματα με κράτησες όρθια  κι ας μην σε ξέρω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, pocm είπε:

Καλησπέρα. Στον Κούρτη ακόμα δεν έχω πάει αλλά έχω κανονίσει να πάω. Ο τσιργ δεν δίνει ευκαιρία στα δικά σου. Έχω πάει και  φυσικά δε σου τον προτείνω για αμέτρητους λόγους. Ότι διαβάζεις να το διασταυρωνεις. Όταν βλέπεις για τον τσργ ολόκληρα κατεβατά που λένε πόσο τέλειος είναι κράτα μικρό καλάθι για το αν είναι αληθινό review. 

43 και δε σου είπε ποτέ  για δωρεά που λέει αμεσως!!! Ας ανοίξει τότε το βιβλίο της βιολογίας της Β Λυκείου αυτο μου είπεμένα. Σοβαρά μιλάμε,!!!. Ας μιλήσουμε με γεγονότα όμως. Εμένα πάντως αμέσως είπε δωρεά στα 41 μου,  πάντα με την κακή του συμπεριφορά. Στο τέλος που δεν τα κατάφερα σχεδόν τα άκουσα κι όλες. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, pocm είπε:

Καλησπέρα. Στον Κούρτη ακόμα δεν έχω πάει αλλά έχω κανονίσει να πάω. Ο τσιργ δεν δίνει ευκαιρία στα δικά σου. Έχω πάει και  φυσικά δε σου τον προτείνω για αμέτρητους λόγους. Ότι διαβάζεις να το διασταυρωνεις. Όταν βλέπεις για τον τσργ ολόκληρα κατεβατά που λένε πόσο τέλειος είναι κράτα μικρό καλάθι για το αν είναι αληθινό review. 

43 και δε σου είπε ποτέ  για δωρεά!!! Ας ανοίξει τότε το βιβλίο της βιολογίας της Β Λυκείου αυτό μου ειπεμενα . Σοβαρά μιλάμε,!!!. Ας μιλήσουμε με γεγονότα όμως. Εμένα πάντως αμέσως είπε δωρεά στα 41 μου,  πάντα με την κακή του συμπεριφορά. Στο τέλος που δεν τα κατάφερα σχεδόν τα άκουσα κι όλες. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...