Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΚΟΥΡΤΗΣ Η ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ


Recommended Posts

On 9/26/2022 at 11:26 PM, Ms.magk said:

Καλησπέρα σας μου πρότεινε ο γυναικολογος μου για εξωσωματικη τον Κ.Κουρτη πείτε μου την γνώμη σας και κόστος αν γνωρίζεται.Ευχαριστω πολύ.

Καλημέρα μου φάνηκε πολύ καλός αν και λίγο βιαστικός στο να ξεκινήσουμε άμεσα και χτες αν γινόταν κάτι που με άγχωσε πολύ και αυτός ήταν ο λόγος που δεν τον επέλεξα τελικά, αλλά κατά τα άλλα πολυ προσιτός και απλός σαν άνθρωπος, τελικά αποφάσισα να συνεχίσω με τον Κελλάρη, ελπιζω να επραξα σωστά

Εσυ συναντήθηκες με τον Κούρτη?πως σ φανηκε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπερα όχι δεν πήγα ακόμη για αυτο ρώτησα την γνώμη σας.Ο Κελλαρης πολύ καλός είχα κάνει σαλπιγγογραφια παλαιότερα.Μαλλον θα καταλήξω στον Κ.Ψαθα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.

On 25/6/2022 at 10:33 ΠΜ, Georgia81 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου και καλή αρχή! Εγώ είμαι στον Κούρτη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Η γνώμη μου είναι αν δεν έχεις κάνει ποτέ προσπάθεια με δικά σου ωάρια να κανείς είναι κρίμα να μην δώσεις μια ευκαιρία στον εαυτό σου. Καταλαβαίνω αυτό που λες για το κόστος άλλα αξίζει να το προσπαθήσεις νομίζω. Είσαι όντως μικρή σε ηλικία και μην κοιτάς την aml αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχεις ωάρια καθόλου απλά δεν έχεις πολλά. Ένα και καλό θελουμε. Τώρα για γιατρό θα πας σε αυτόν που σου κάνει εσένα καλύτερα. Ο κουρτης είναι πολύ καλός γιατρός και πολύ καλός άνθρωπος και θα σε προσέξει έχει ξαι την μαία του την Στεφανια που βοηθάει παρά πολύ. Ότι θέλεις μας λες.

Καλησπέρα τι τιμουλα σας έχεις ενημερώσει για εξωσωματική;Μου πρότειναν τον Κ.Κουρτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Εγω τα κατάφερα στο τσιριγωτη με δανεικα γεννησα το παιδακι μου ολα καλα. Ηταν η 1 προσπαθεια με δανεικα . Δεν εκανα εκει προσπαθεια με δικα μου για να ξερω. Εχω να πω οτι σαν γιατρος ειναι φοβερος αλλα σαν χαρακτηρας δεν παλεύεται με τιποτα και αυτος και η ομαδα του. Πρεπει να εχεις τρομερη υπομονη και γερα νευρα να τους αντέξεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 6/26/2022 at 4:23 PM, Minnie7 said:

@DIMIFEB

Εγώ πέτυχα μαζί του στα 39 με μετριες ορμόνες και χαμηλή amh για την ηλικία μου (γύρω στο 0.7). Δε μου ανέφερε τα δανεικά. Γλυκουλη δεν τον λες, είναι λίγο ιδιαίτερος αλλά εμένα δε με απασχολεί τον θεωρώ πολύ αποτελεσματικό και ότι δεν αφήνει τίποτα στην τύχη, που το θεωρώ πολύ σημαντικό. 

Καλή συνέχεια! 

Με ποιον γιατρο ειπες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για εμένα δεν υπάρχει σύγκριση. Ο Τσιριγώτης και η ομάδα του μου χάρισαν την κόρη μου και θα τους ευγνωμονώ  αιώνια για αυτό το δώρο! Ελπίζω και σε δεύτερο θαύμα τώρα! 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , palmoira είπε:

Για εμένα δεν υπάρχει σύγκριση. Ο Τσιριγώτης και η ομάδα του μου χάρισαν την κόρη μου και θα τους ευγνωμονώ  αιώνια για αυτό το δώρο! Ελπίζω και σε δεύτερο θαύμα τώρα! 

Palmoira, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Ο άνθρωπος αυτός μου εμπνέει απόλυτη εμπιστοσύνη κι όχι τυχαία.Για μένα δεν υπάρχει τίποτα σπουδαιότερο από αυτό..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Έχω καιρό να μπω αλλά σήμερα επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο! Για μένα η απάντηση είναι μονόδρομος! Κούρτης δαγκωτο!! Μου χάρισε με την πρώτη προσπάθεια τα δύο μωράκια μου!! Υπέροχος άνθρωπος καταπληκτικός επιστήμονας! Θα του το χρωστάω μια ζωή! ( Και για οποία κοπέλα θυμάται την ιστορία μου, πέρασα πολλλλλλααααα κι εγώ!!)

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο κ. Τσιριγώτης είναι ο γιατρός μου. Να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω εμπειρία εξωσωματικής μαζί του γιατί ενώ θα προχωρούσαμε στη διέγερση έμεινα έγκυος φυσιολογικά μετά απο υστεροσκόπηση + σκρατσινγκ που μου έκανε. Θέλω να σας πω όμως για τον γιατρό. Αρχικά φαίνεται ότι γνωρίζει πάρα πολύ καλά την επιστήμη του. Βλεπει τις εξετάσεις σου και το μυαλό του τρέχει σε όλες τις πιθανές εξηγήσεις (καμιά φορά πολύ γρήγορα που δεν τον προλαβαίνεις). Σε εμένα έχει δείξει απεριόριστη υπομονη να μου εξηγήσει ο,τι χρειαστεί. Αγενής και «άξεστος» όπως χαρακτηρίστηκε δεν έχει υπάρξει ποτέ. Το χιούμορ του ίσως είναι λίγο ιδιαίτερο αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί. Τον συνήθισα και γελάω. Αυστηρό θα τον χαρακτήριζα σίγουρα. Γιατί επέμενε να κάνω περίδεσή και εγώ περίμενα οπότε την ημέρα της περίδεσης ήταν έξαλλος και γκρίνιαζε ότι μου τα έλεγε και στο τέλος θα χάσω την κύηση. Δεν με τρόμαξε. Είχε απόλυτο δίκιο γιατί πράγματι μου το είπε από την αρχή. Είναι πολύ προσεκτικός στους υπερήχους στα εξηγεί όλα και σε εμένα -τουλάχιστον- για όποια ενόχληση κι αν εχω διαμαρτυρηθεί έχει προσπαθήσει να βρει την αιτία και να μου τη λύσει. 

Η μαία του φαίνεται κι εκείνη πολύ αυστηρή αλλά δεν έχει υπάρξει ποτέ στιγμή που να την έχω αναζητήσει και να μην την έχω βρει σε μια ώρα. Ακόμη και Κυριακή ακόμη και στις καλοκαιρινές διακοπές. 
 

Επειδή έχω πάει σε γιατρούς χαμογελαστούς και ευγενικούς οι οποιοι -αυτοι και η ομάδα τους- έχουν δειξει αντιεπαγγελματική συμπεριφορά σε πολύ μικρότερο διάστημα συνεργσίας, θεωρώ άδικο τον χαρακτηρισμό «αξεστος» για τον συγκεκριμένο γιατί σαν επιστήμονας είναι πολύ καλός. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...