Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Παιδικος σταθμος 2022


Recommended Posts

Κοριτσια θελω τη βοηθεια σας.. Φετος υα παει ο μικρος για πρωτη φορα σε παιδικο σταθμο. Εχω βρει θεση ηδη στο δημο καθως σε εμας γινοντε απο πιο νωρις οι αιτησεις. Εχω κανει και για εσπα. Ο μικρος τελη σεπτεμβριου θα ειναι ακριβως 2.5 και εχω μπερδευτει σε ποιο ακριβως τμημα θα παει στον παιδικο επειδη ειναι στο οριο και των δυο κατηγοριων και το ιδιο για το voucher για ποια κατηγορια θα παρει? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Marieta87 είπε:

Κοριτσια θελω τη βοηθεια σας.. Φετος υα παει ο μικρος για πρωτη φορα σε παιδικο σταθμο. Εχω βρει θεση ηδη στο δημο καθως σε εμας γινοντε απο πιο νωρις οι αιτησεις. Εχω κανει και για εσπα. Ο μικρος τελη σεπτεμβριου θα ειναι ακριβως 2.5 και εχω μπερδευτει σε ποιο ακριβως τμημα θα παει στον παιδικο επειδη ειναι στο οριο και των δυο κατηγοριων και το ιδιο για το voucher για ποια κατηγορια θα παρει? 

Τα πανε με την χρονια γεννησης όχι με τους μήνες.  Αυτοί θα τα χωρισουν όπως θέλουν τι σε αγχώνει? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

Τα πανε με την χρονια γεννησης όχι με τους μήνες.  Αυτοί θα τα χωρισουν όπως θέλουν τι σε αγχώνει? 

Αν θα παει δυο χρονιες παιδικο η αν του χρονου θα παει προνηπιο δεν εχω καταλαβει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Marieta87 είπε:

Αν θα παει δυο χρονιες παιδικο η αν του χρονου θα παει προνηπιο δεν εχω καταλαβει

προνήνπιο πηγαίνουν την χρονιά που κλείνουν τα 4.

Στην ανακοίνωση ενημερώνουν πως γίνεται η κατανομή ανάλογα με τις ηλικίες.


 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...