Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

      ευχαριστώ κορίτσι  μ! ελπιζω να είσαι καλα! κοντοζυγώνει η μέρα μ και μένα! 

      @linaa θα μπυ κάνουν πάλι ντοπλερ αύριο, γιατί;  ο όρος πέφτει συνεχώς στο maximum 120 σταγόνες! χθες μ το κόψανε για 10 λεπτα και άρχισε να πονάει πολύ η μέση! μου το έβαλαν στις 80 που το ειχα αλλά δεν με έπιασε και μ το αύξησαν ! ο γιατρός πάλι δεν μ λέει τι σκοπό έχει! 

      Υπομονή Κ να μην σκέφτεσε διάφορα . Ο γιατρός σίγουρα θα έχει σκοπό να σε κρατήσει όσο πάει. Όσο σε κρατάνε οι όροι Κ δεν σπάνε τα νερά θα μείνεις εκεί να φτάσεις όσο πιο μακριά γίνετε . 

      Το ντομπλερ θα στο κάνουν προφανώς για να δουν τις τροφοδοσίες των αρτηριών  την γήρανση του πλακούντα  Κ την καρδιά του μωρού εάν ζοριζετε . 

Future gossips και όχι μόνο!!!!


Future

Recommended Posts

ουφ! δεν ξερω αν το κλεισαμε ομως εγω πλεον δεν μπορω καν να μπαινω μεσα στη μερα και τα βραδια ή θα κανω καμια δουλεια ή θα κοιμαμαι ορθια:roll: Ποσο αλλαξε η ζωη μας τα τελευταια 2 χρονια ε?? ωραια μεν αλλά πολυυυυ διαφορετικα!

απο υγεια ευτυχως καλα! εσεις?


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ (παντα ελπίζω οτι οι παλιές μας διαβάζουν). ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ.


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου Χρόνια πολλά και να έχετε όλες μια πολύ πολύ καλή χρονιά με υγεία, ευτυχία, αγάπη, ηρεμία, ειρήνη και λεφτά! σας γράφω απ το κινητό μου και είναι λίγο δύσκολο αυτό..τα Χριστούγεννα μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μου ευτυχώς δεν κάναν πολύ μεγάλη χρηματική ζημιά γιατί ο συναγερμός έκανε καλή δουλειά, αλλά φεύγοντας μου πήραν το λάπτοπ και μαζί μ αυτό και ότι φωτογραφία είχα των παιδιών μου απ όταν γεννήθηκαν..πολύ λίγες έχω πλέον που ειχαν μείνει σε φωτογραφική μηχανή και σε κάποια στικάκια..αυτά σας είπα τον πόνο μου! θα σας διαβάζω μέχρι να πάρω λάπτον και να μπορώ να γράψω πιο άνετα

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!


ty11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια να εχουμε κοριτσια και να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!

εμενα οι δικοι μου εχουν ξεσαλωσει τωρα στις διακοπες, να δω πως θα τους επαναφερω στο προγραμμα που δε θα υπαρχουν πλεον τοσα ατομα να ασχολουνται μαζι τους:mad:

Ιωαννα τι να πω...λυπαμαι!

παω γιατι ηδη εχω ξενυχτησει

φιλιααααααα


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου καλά ελπίζω να είστε καλά από υγεία.

Ιωάννα μου τώρα τα διάβασα τα δικά σου...πολύ κρίμα για τις φωτό...κρίμα ρε γμτ το χειρότερο δεν ειναι οτι σου παίρνουν υλικά...σου παίρνουν και τόσα κομμάτια ηθικής και συναισθηματικής αξίας. Τι να πω....και μη χειρότερα!

Είμαστε καλά, η μικρή μεγαλώνει μέρα με την μέρα και κάθε μέρα λέει και δικά της...μιλάει δηλαδή ακατάπαυστα πλέον. Η δουλειά καλούτσικα...τι να κάνουμε όσο υπάρχει κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε.

Κατά τα άλλα μια γαστρεντερίτιδα πέρασα και με ψιλοτσάκισε αλλά κράτησε μόνο 2 ημέρες. Δεν έχω αλλα νέα.

Σας φιλώ


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παλμομακι μιλατε ε??? πω πω εμεις τιποτα ακομα....μαμα μπαμπα γιαγια και ηχους απο ζωα!! δε βαριεστε!

κατα τα αλλα κ εμεις τα ιδια...ζορικα αλλά τα ιδια....ωρες ωρεςα απλα σκεφτομαι πως θελω να μεγαλωσουν λιγο να κοιμαμαι πιο ανθρωπινα και γενικως να ηρεμησει λιγο το κε:rolleyes:φαλι μου


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το σκέφτομαι οτι θέλω να μεγαλώσει...αλλά ξέρω οτι θα μου λείπουν πολλές φάσεις που ζω καθημερινά. Τώρα πια ναι συννενοούμαστε....καλά μην φανταστείτε...κατά βάση εγώ την καταλαβαίνω κυρίως επειδή την ακούω συνέχεια και ξέρω πως προφέρει όλες τις λέξεις...όσες ξέρει.

Η πρώτη 3συλλαβη που ειπε καθαρότατα ήταν "αγκαλιά"...και την χρησιμοποιεί συνέχεια ...τώρα τελευταία χειρότερα και από μωρό.

Ειμαστε και οι 2 άρρωστες...εγώ έχω βρογχύτιδα....αφου πέρασα από γαστρεντερίτιδα...και κάνω πλέον 20 ημέρες άρρωστη. Η μικρή έκανε 3 εμετούς χθες και σήμερα δεν έχει πιει καθόλου γάλα....ούτε και χθες από το πρωί και μετά....και περιμένουμε να δουμε πως θα εξελιχθεί. Αδιαθέτησα κι ολας...και είμαι...τι να πω...βήχας, καταρροή, κλεισμένος λαιμός (φωνή δεν βγαίνει), η μικρή κολλημένη κυριολεκτικά πάνω μου και άρρωστη...με ότι αυτό σημαίνει...γκρίνια, και ακόμα περισσότερο κόλλημα...Ευτυχώς μαγειρεύει η μαμά μου γιατί ούτε φαγητό δεν θα είχαμε...

Θα'θελα να μεινω στο κρεβάτι όλο το ΣΚ...αλλά αυτό πια...είναι ανάμνηση παλιά!


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

το νεο σας το ειπα?? ειμαι εγκυος:eek: 7 εβδομαδων σημερα!! εχω αναμιεκτα συναισθηματα γιατι δεν το ειχαμε προγραμματισει οπως καταλαβαινετε....νομιζω ομως οτι κατα βαθος ειμαι περισσοτερο χαρουμενη!

αυτα!

ελιπζω να ειστε κ εσεις καλα!

σας φιλω!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε Gemini τι νέο ηταν αυτό μωρεεεεεεεεεε...με συγκίνησες ταμάλα!!! μπράβο βρε κορίτσι με το καλό..μου ξύπνησες παλιές αναμνήσεις στο διάβασμα της λέξης έγκυος!! για πες νέα..πως αισθάνεσαι? εγώ ούτε θέλω να το σκέφτομαι..έκλεισε το μαγαζί και δεν ξαναανοίγει

χθες πήρα επιτέλους λάπτοπ και είμαι πάλι on line καλά όχι ότι εχω και πολύ χρόνο για ιντερνετ αλλα λέμε τωρα

palmoma ταλαιπωρήθηκες ε? είσαι καλύτερα τώρα? η μικρή?


ty11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μουυυυυυ :P

Geminaki μου γλυκόοοοο με το καλό κοριτσάκι μου με το καλό μέσα από την καρδιά μου. Όλα να πάνε καλά....τι όμορφα! Αντε λες να ήρθε η ώρα της κουκλίτσας; Ενα γερό μωρό (ένα ε;) να'ναι και να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσούδι μου. Πολύ χάρηκα...πολύ πολύ πολύ.

Ioanna μου ...είσαι σίγουρη οτι το λουκέτο στο κατ/μα είναι καλά βαλμένο; :tongue:

Ό,τι είναι τυχερό και ό,τι στείλει Ο καλός Θεούλης.

Και εγώ θέλω βρε κορίτσια...και δεν με παίρνει και ηλικιακά να το τρενάρω...αλλά δεν...και ο άντρας μου αρνείται να πάμε σε 2η εξωσωματική...λεει "αν είναι θα έρθει φυσικά...τώρα που μας έφυγε το άγχος'.....μήπως έρθει και με τον πελαργό δεν ξέρω.:rolleyes:

Καλώς την bagia. Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας. Πες μας για σένα.

Είμαστε καλύτερα όλοι, εγώ έχω τραχειοβρογχίτιδα αλλά την παλεύω. Στην δουλειά τα ίδια...ευτυχώς που την έχουμε και αυτήν και δεν παραπονιέμαι...θα ξεκινήσω πιλάτες (άλλο κουλό) και διαιτα...γιατί τα ρούχα μου προ εγκυμοσύνης δεν μου ξαναμπήκαν...

Αυτά τα νέα μας.

Αντε μην χάνεστε.....


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουυυυυυ :P

Geminaki μου γλυκόοοοο με το καλό κοριτσάκι μου με το καλό μέσα από την καρδιά μου. Όλα να πάνε καλά....τι όμορφα! Αντε λες να ήρθε η ώρα της κουκλίτσας; Ενα γερό μωρό (ένα ε;) να'ναι και να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσούδι μου. Πολύ χάρηκα...πολύ πολύ πολύ.

Ioanna μου ...είσαι σίγουρη οτι το λουκέτο στο κατ/μα είναι καλά βαλμένο; :tongue:

Ό,τι είναι τυχερό και ό,τι στείλει Ο καλός Θεούλης.

Και εγώ θέλω βρε κορίτσια...και δεν με παίρνει και ηλικιακά να το τρενάρω...αλλά δεν...και ο άντρας μου αρνείται να πάμε σε 2η εξωσωματική...λεει "αν είναι θα έρθει φυσικά...τώρα που μας έφυγε το άγχος'.....μήπως έρθει και με τον πελαργό δεν ξέρω.:rolleyes:

Καλώς την bagia. Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας. Πες μας για σένα.

Είμαστε καλύτερα όλοι, εγώ έχω τραχειοβρογχίτιδα αλλά την παλεύω. Στην δουλειά τα ίδια...ευτυχώς που την έχουμε και αυτήν και δεν παραπονιέμαι...θα ξεκινήσω πιλάτες (άλλο κουλό) και διαιτα...γιατί τα ρούχα μου προ εγκυμοσύνης δεν μου ξαναμπήκαν...

Αυτά τα νέα μας.

Αντε μην χάνεστε.....

καλως σας βρηκα! Ειμαι απο χαλκιδικη, ειμαι 24 χρονων κομμωτρια κ εχω διδυμα αγορακια κοντα 9 μηνων. Εσεις κοπελες???:-)
Link to comment
Share on other sites

Bagia να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου.

Εμείς εδώ ειμαστε μια πολύ παλιά παρέα...γνωριστήκαμε στο φόρουμ στην Υποβοηθούμενη αναπαραγωγη, σε σπερματεγχύσεις και εξωσωματικές, και μεταφερθήκαμε εδώ γιατί μιλούσαμε και για άλλα θέματα εκτός της εξωσωματικής...

Εχουμε και εδώ διδυμομάνες, εγώ όχι, έχω ένα κοριτσάκι μόνο.

Καλώς ήρθες λοιπόν...


A5K6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαγια ξέχασα να σε καλωσορίσω κ εγω!! Με κάλυψε η παλμομα!

Ευχαριστω για τις ευχές σας. !

Παλμόμα συμφωνώ να το ψάξεις λιγο για την εγκυμοσύνη ή τουλαχιστον να κανετε εντατικές προσπάθειες με τον αντρουλη σου. Κ οχι τόσο για σένα όσο για τη μικρή. Θα ειναι ειναι ενα δώρο ζωής. Εντάξει αν δε γίνει τελικά δεν πείραζει αλλά αλλιώς θα ειναι να ξερεις κ να νιώθεις πως έχεις προσπαθήσει αρκετά. Sorry που παίρνω κ το θάρρος κ στο λέω... Το λέω με αγάπη ε;!

Δε γραφω άλλα γιατι ειναι απο κίν κ μου σπάει τα νεύρα!! Ξεκινήσαμε σταθμό κ όπως δείχνουν περνάνε πολυ ωραία!!

Πολλα φιλια!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...