Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Τέστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες καλή χρονιά με υγεία!! Κορίτσια θα τρελαθώ Μ αυτά τα τεστ.. είμαι στην 27η μέρα του κύκλου και μόλις έκανα ένα τεστ yes or no αλλά έβγαλε δύο ροζ γραμμές στο αποτέλεσμα.. Τώρα εγώ τί να πω.. θετικό ή αρνητικό??Το έχω φωτο προφίλ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα σε όλες καλή χρονιά με υγεία!! Κορίτσια θα τρελαθώ Μ αυτά τα τεστ.. είμαι στην 27η μέρα του κύκλου και μόλις έκανα ένα τεστ yes or no αλλά έβγαλε δύο ροζ γραμμές στο αποτέλεσμα.. Τώρα εγώ τί να πω.. θετικό ή αρνητικό??Το έχω φωτο προφίλ..

Καλησπέρα !θετικό φαίνεται!!βγήκε αμέσως η γραμμή 

πρίν από 3 λεπτά , Pepi88 είπε:

Καλησπέρα !θετικό φαίνεται!!βγήκε αμέσως η γραμμή 

Α εβγαλε 2 τώρα κατάλαβα ....δεν έχεις άλλο ένα να επαναλάβεις?


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Pepi88 είπε:

Καλησπέρα !θετικό φαίνεται!!βγήκε αμέσως η γραμμή 

Α εβγαλε 2 τώρα κατάλαβα ....δεν έχεις άλλο ένα να επαναλάβεις?

Ναι βγήκε στα τρία λεπτά η μία είναι πιο σκούρη από την άλλη αλλά είναι δύο. Όχι δυστυχώς δεν έχω άλλο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Ναι βγήκε στα τρία λεπτά η μία είναι πιο σκούρη από την άλλη αλλά είναι δύο. Όχι δυστυχώς δεν έχω άλλο..

Κοίτα λογικά για να έβγαλε γραμμή/ες κάτι γίνεται αλλά είναι λίγο μπέρδεμα η φάση ....εγώ θα πήγαινα να πάρω άλλο ένα τώρα η αύριο το πρωί για σιγουριά μην τυχόν και είναι ελαττωματικό.. ..πάντως για δύο γραμμές πρώτη φορά ακούω ..παράνοια αυτά τα τεστ πχια ...


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Pepi88 είπε:

Κοίτα λογικά για να έβγαλε γραμμή/ες κάτι γίνεται αλλά είναι λίγο μπέρδεμα η φάση ....εγώ θα πήγαινα να πάρω άλλο ένα τώρα η αύριο το πρωί για σιγουριά μην τυχόν και είναι ελαττωματικό.. ..πάντως για δύο γραμμές πρώτη φορά ακούω ..παράνοια αυτά τα τεστ πχια ...

Πραγματικά παράνοια..θα πάρω άλλο ένα το πρωί και εύχομαι να είναι θετικό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , vikib είπε:

για θετικο φαινεται,αλλα δ τα ξερω τα τεστ αν ειναι αξιοπιστα

δ κανεις καλυτερα χοριακη;

Αν δεν έρθει η ακατανομαστη θα κάνω το Σάββατο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα σε όλες καλή χρονιά με υγεία!! Κορίτσια θα τρελαθώ Μ αυτά τα τεστ.. είμαι στην 27η μέρα του κύκλου και μόλις έκανα ένα τεστ yes or no αλλά έβγαλε δύο ροζ γραμμές στο αποτέλεσμα.. Τώρα εγώ τί να πω.. θετικό ή αρνητικό??Το έχω φωτο προφίλ..

Καλησπέρα σου, μπορεί να είναι θετικό, ωστόσο οι γραμμές δεν φαίνονται αρκετά έντονες. Καλό είναι να το επαναλάβεις, ο κύκλος σου πόσες μέρες είναι συνήθως; Το έκανες ενώ είχες μια μέρα καθυστέρηση ή όχι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Καλησπέρα σου, μπορεί να είναι θετικό, ωστόσο οι γραμμές δεν φαίνονται αρκετά έντονες. Καλό είναι να το επαναλάβεις, ο κύκλος σου πόσες μέρες είναι συνήθως; Το έκανες ενώ είχες μια μέρα καθυστέρηση ή όχι; 

Ο κύκλος μου είναι 26-28 ημερών.Ειπα μήπως είναι αχνό επειδή είναι νωρίς ακόμη όπως ήταν και σε προηγούμενες εγκυμοσύνες, αλλά δύο γραμμές πρώτη φορά βλέπω!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα σε όλες καλή χρονιά με υγεία!! Κορίτσια θα τρελαθώ Μ αυτά τα τεστ.. είμαι στην 27η μέρα του κύκλου και μόλις έκανα ένα τεστ yes or no αλλά έβγαλε δύο ροζ γραμμές στο αποτέλεσμα.. Τώρα εγώ τί να πω.. θετικό ή αρνητικό??Το έχω φωτο προφίλ..

Διάβασε ξανά τις οδηγίες. Ένα is που εχω εγώ στο σπίτι γραφει με δύο γραμμές θετικό, με μια αρνητικό. Σου εύχομαι να είναι θετικό!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Ο κύκλος μου είναι 26-28 ημερών.Ειπα μήπως είναι αχνό επειδή είναι νωρίς ακόμη όπως ήταν και σε προηγούμενες εγκυμοσύνες, αλλά δύο γραμμές πρώτη φορά βλέπω!!

Μπήκα να δω το την φωτό κ γελάγα...όχι με το αποτελέσματα αλλά με τα τεστ...εγώ περνώ κ μου έχει πάνω ήδη την γραμμή άχνη(ελλατωματικη παρτιδα...έλεος) εσύ τώρα κανείς σου βγάζει 3 γραμμές σύνολο...χαχαχαχαχα...είναι για γέλια κ για κλάματα ..ήμασταν κ οι δύο θυμάμαι μαζί το καλοκαίρι ...αλλά κ τα δυο άτυχα πολυ κ το χάσαμε τοτε..εύχομαι κορίτσι μου από την καρδιά μου αύριο μια ξεκάθαρη θετική γραμμή για να χαρείς κ εσύ...από την καρδιά μου για ένα θετικό αποτέλεσμα...

Μα θα μας τρελάνουν τα τεστ...έλεος!!!!

Υ.γ...παντως ότι έβγαλε ακόμα κ 2 γραμμες..κάτι θα σημαίνει..αλλιώς δεν θα έβγαζε τίποτα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pagor είπε:

Μπήκα να δω το την φωτό κ γελάγα...όχι με το αποτελέσματα αλλά με τα τεστ...εγώ περνώ κ μου έχει πάνω ήδη την γραμμή άχνη(ελλατωματικη παρτιδα...έλεος) εσύ τώρα κανείς σου βγάζει 3 γραμμές σύνολο...χαχαχαχαχα...είναι για γέλια κ για κλάματα ..ήμασταν κ οι δύο θυμάμαι μαζί το καλοκαίρι ...αλλά κ τα δυο άτυχα πολυ κ το χάσαμε τοτε..εύχομαι κορίτσι μου από την καρδιά μου αύριο μια ξεκάθαρη θετική γραμμή για να χαρείς κ εσύ...από την καρδιά μου για ένα θετικό αποτέλεσμα...

Μα θα μας τρελάνουν τα τεστ...έλεος!!!!

Υ.γ...παντως ότι έβγαλε ακόμα κ 2 γραμμες..κάτι θα σημαίνει..αλλιώς δεν θα έβγαζε τίποτα...

 

 

Αχ κοριτσάκι μου αχ.. Πραγματικά είναι για να γελάς..Δεν πρόκειται να ξαναπάρω τεστ ειλικρινά.. τώρα πονάει η κοιλιά μου και ειμαι σίγουρη οτι θα έρθει περίοδος..δεν πιστεύω πλέον οτι θα ξαναμεινω έγκυος  έχω απογοητευτεί τόσο.. Εύχομαι κι εγώ σε σένα σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2023 at 10:33 ΜΜ, Μαίρη Μπ. είπε:

Αχ κοριτσάκι μου αχ.. Πραγματικά είναι για να γελάς..Δεν πρόκειται να ξαναπάρω τεστ ειλικρινά.. τώρα πονάει η κοιλιά μου και ειμαι σίγουρη οτι θα έρθει περίοδος..δεν πιστεύω πλέον οτι θα ξαναμεινω έγκυος  έχω απογοητευτεί τόσο.. Εύχομαι κι εγώ σε σένα σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου ♥️

Καλησπέρα κορίτσι μου..τελικά τι κάνεις?? Έκανες άλλο να δεις??? Θα ήταν καλύτερα χοριακη να είσαι κ σίγουρη...εύχομαι να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα ..κ να μην στεναχωριέσαι κ απογοητεύσαι ..όλα θα πάνε καλά κ όλα θα γίνουν θα δεις...στο εύχομαι πολύ σύντομα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...