Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Καλησπέρα κ πάλι..

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Η αλήθεια είναι πως κ εγώ κάπως έτσι έχω διαμορφώσει την διατροφή μου απλά κάποιες φορές,ευτυχώς όχι πολύ συχνά,τρώω κ κανένα γλυκάκι..

Όσο για τα αλμυρά,έτρωγα ελιές κ έβαζα αλμυρό κεφαλοτύρι στις σαλάτες :shock::shock::shock:..Ευτυχώς το έχω κόψει εδώ κ 2-3 εβδομάδες ότι ελιά κ κεφαλοτύρι είχα το έστειλα στην μαμά μου,να μην μπαίνω σε πειρασμό..:)

Για μια εβδομάδα πρόσεχα πάρα πολύ κ πάλι ένα κιλό έβαλα.Δεν πειράζει,θα τα χάσουμε μετά,το τελευταίο είναι αυτό..Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου,που δυστυχώς δεν προχώρησε,μέχρι την 23η εβδομάδα είχα πάρει 8 κιλά:shock::shock::shock::shock::shock:.

θα προσπαθήσω πάντως να κάνω ένα διαιτολόγιο μιας εβδομάδας,πάνω στο δικό σου,άν έχω κάτι κ βλέπω νομίζω θα το ακουλουθώ πιο εύκολα!

Σ'ευχαριστώ κ πάλι,φιλιά.


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

N α σου πω τα κιλα ειναι το λιγοτερο που με αγχωνει.Το μονο που με νοιαζει ειναι να πανε ολα καλα με το μαρακι και να περασει γρηγορα ο καιρος για να το κρατησω αγκαλιτσα.Ειδα στα τικερακια σου οτι ειχες και εσυ ασχημες εμπειριες.

Το μωρακι το εχεις νιωσει?Εγω το πρωτο το ενιωσα περιπου τη 18 εβδομαδα.Δουλευεις?Εγω ακομη περιμενω να μας καλεσουν στα σχολεια οτοτε ξεκουραζομαι


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Κ εμένα αυτό με νοιάζει aretim πάνω απ'όλα,να είναι καλά και να καταφέρω επιτελους να κρατήσω ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά μου!!

Τα κιλά τα ανέφερα έτσι απλά σαν θέμα συζήτησης...χαχαχ

Το μωράκι δεν το έχω νιώσει ακόμα,αυτό περιμένω..Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το ένιωσα την 16η εβδομάδα.Ευελπιστώ λοιπόν την επόμενη εβδομάδα να το νιώσω..Αν αρχίσω κ το νιώθω,νομίζω πως θα ηρεμήσω πολύ..

Δουλεύω σε μία εταιρεία υπάλληλος γραφείου,ευτυχώς να λέμε έτσι πως γίνανε τα πράγματα.Εσύ δασκάλα είσαι?Υπάρχει περίπτωση να πας κάπου μακρυά?Εχω τρεις φίλες νηπιαγωγούς απο τις οποίες μόνο την μια έχουν καλέσει,μέχρι στιγμής για αναπληρώτρια κ φοβάται φέτος πού θα την στείλουν.Φοβάται τα νησιά.Πέρισυ ήταν αρκετά μακρυά αλλά τουλάχιστον μπορούσε να πάει με το αυτοκίνητο.5ώρες διαδρομή.Μόλις παντρεύτηκε κ έμαθε ότι είναι κ έγκυος..Πολύ δύσκολη κατάσταση,χαρας το κουράγιο σας!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Καθηγητρια αγγλικων ειμαι αλλα φετος εχω δηλωσει μονο στην πολη μου.Με το μικρο και την εγκυμοσυνη δεν υπηρχε περιπτωση να μπορω να παω καπου μακρια ασε που δεν θα με εφταναν αυτα που εβγαζα για βενζινες και τα συνακολουθαΤωρα δε που δεν μετρανε και τα μορια για διοριζω κλαφτα Χαραλαμπε.


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να διοριστείς τότε στην πόλη σου!Σου το εύχομαι ολόψυχα!Θα ήταν πολύ δύσκολα διαφορετικά!Εδώ πέρισυ αυτη η φίλη μου μόνη της ήταν εκεί και τα χρήματα πηγαίναν όλα στις βενζίνες και τα βασικά της έξοδα.Στο σπίτι που έκανε εδώ δεν μπορούσε να βάλει τίποτα!

Πως είναι ο καιρός εκεί σήμερα? Εδώ φθινοπώριασε για τα καλά!Απο εχθές το βράδυ βρέχει κατα καιρούς με αστραπές κ κεραυνούς..Όλη την νύχτα δεν είχαμε ρεύμα!Το καλό είναι βέβαια ότι μας δρόσισε!για να δούμε πως θα πάει αυτες τις ημέρες..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eδω σημερα εχει λιακαδα αν και εχει ψυχρουλα.Τη Δευτερα το βραδυ και χτες εριξε καρεκλοποδαρα.Παρα πολυ βροχη με μπουμπουνητα ,αστραπες,διακοπες ρευματος .Ωραια ηταννα καταλαβουμε λιγο φθινοπωρο.Θεσσαλονικη δεν εχω ερθει ποτε αν και πολυ θα το ηθελα.Ηταν να περασουμε φετος το καλοκαιρι που θα πηγαιναμε διακοπες αλλα ηρθε η εγκυμοσυνη και πανε οι διακοπες.Εθελπιστω οι στο μελλον θα αξιωθω να ερθω καποια στιγμη


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα ότι μιλάτε για κιλά...εγώ έχω χάσει...ξεκίνησα με 57 κιλά, στον επόμενο υπέρηχο ήμουν 56,5 και τώρα που έχω γιατρό στις 6/10 ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχω χάσει πάλι...

Με το που μπήκα στον 2ο μήνα είμαι αγκαλιά με μια λεκάνη...λέτε σε λίγο που κλείνω τον τρίτο να σταματήσουν,ε;;Γιατί ακούω και μερικές μανούλες που τους κράτησε μέχρι 5ο-6ο...:shock:Δε θα το αντέξω....:cool: (θα το αντέξω δλδ..τι άλλο να κάνω...)

Έκανα και την αυχενική διαφάνεια στις 13/9...και όλα πήγανε καλά!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!

Εγώ είμαι μια μεγάλη μέλλουσα μανούλα (περπατάω τα 42), στο πρώτο μου μωράκι!!

Βλέπετε... άργησα να βρω τον κατάλληλο μπαμπά!! Είμαι 13 εβδομάδων και 3 ημερών με ΠΗΤ 27/3/2012. Μέχρι τώρα, όλα καλά, αν και περιμένω ακόμα σε 3 εβδομάδες και την αμνιοπαρακέντηση (λόγω ηλικίας βλέπεις) για να σιγουρευτούμε 100%. Με το καλό σε όλες τις μανούλες τα μωράκια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα, εγω περιμένω το 3ο μου παιδακι, εχω ηδη 2 αγορακια και πιστευω να πανε ολα καλα και με αυτο το εμβρυακι, ΠΗΤ 11/3/2012.


Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...