Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσομανούλες και μη φυσικά, για καλτσονάκι τέτοιου τύπου

http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Tight-Pants-Warmer-01-M-/300671797491?pt=Baby_Clothing&hash=item46016f88f3

αλλά καλή ποιότητα που να κοιτάξω? Έχω διαβάσει κατά καιρούς πως μερικά μυρίζουν πετρέλαιο!

Εμάς δε μας βόλεψε καθόλου..Πολύ συνθετικό.. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν αυτός ο πωλητης..

Link to comment
Share on other sites

agki έχω παραγγείλει 3 φορές από cheapsmells και ήταν άψογοι..Τα πράγματα ήρθαν σε 1 εβδομάδα. Σήμερα παρήγγειλα για 4η φορά.Θα δω τι και πως και θα σου πω.

Τώρα αυτό που λες είναι τραγικό..Θα έπρεπε τουλάχιστον να σε ενημερώσουν ότι θα έρθει κομματιασμένη η παραγγελία σου αν δεν είχαν απόθεμα. Δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει για να πάρεις το ποσό που έχεις πληρώσει πίσω. Στο ebay μου είχε τύχει μια φορά που ήρθε λάθος προϊόν και έγινε open case(αν το θυμάμαι σωστά).


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aυτά http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0070P8O24/ref=ox_sc_act_title_4?ie=UTF8&m=A3IO08AO2CWN21 είναι βρεφικά;

Bασικά το μήκος στο οποίο αναφέρεται το size chart είναι η σόλα του παπουτσιού ή το μήκος του ποδιου;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια..να πω κάτι εντελώς άσχετο???? Δεν την παλεύω άλλο..κάθε βράδυ πέφτω 8:30 για ύπνο μαζί με τα μικρά..έχω φτάσει σε σημείο να παρακαλάω να πάρουν τη μικρή στον παιδικό από Σεπτέμβρη για να ηρεμήσω λίγο..πως την παλεύετε????Βλέπω ότι γράφετε μην.στις 12 τη νύχτα και αναρωτιέμαι πως αντέχετε!τη νύχτα με ξυπνάει ο μικρος 2 φορές για θηλασμό,αλλες 2 για πιππίλα,ενιοτε και γιατί χέστηκε,ενίοτε και η μικρή γιατί κατουριέται,ή ξεσκεπάστηκε..και το πρωί είμαι πάλι ράκος..σόρυ για το οφ αλλά είπα τον πόνο μου κι εγώ για να ξεσκάσω..

Λοιπόν εγώ είχα χοντρό θέμα με τη δικιά μου.... Υπνος δεν επαιζε σχεδόν ποτε... Μεχρι που πήρα αυτό το βιβλίο της Gina Ford Και σώθηκα!!!! Δες όμως και αυτό και διάλεξε! Εγώ έχω πάρει 3-4 της ιδίας συγγραφέως καθώς και το potty training in one week και πιστέψτε το: Κάνει αυτό που λέει!!!!

Δεν φταίει η αντοχή σου καρδιά μου!!! Απλώς δεν έχεις το βιβλίο-manual για να επιβιώσεις με δύο μικρά δαβολάκια!!!!!:P


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν εγώ είχα χοντρό θέμα με τη δικιά μου.... Υπνος δεν επαιζε σχεδόν ποτε... Μεχρι που πήρα αυτό το βιβλίο της Gina Ford Και σώθηκα!!!! Δες όμως και αυτό και διάλεξε! Εγώ έχω πάρει 3-4 της ιδίας συγγραφέως καθώς και το potty training in one week και πιστέψτε το: Κάνει αυτό που λέει!!!!

Δεν φταίει η αντοχή σου καρδιά μου!!! Απλώς δεν έχεις το βιβλίο-manual για να επιβιώσεις με δύο μικρά δαβολάκια!!!!!:P

Υπάρχει κι αυτό http://www.greekbooks.gr/books/psihologia/kimisu-pedi-mu.product αν θέλει να ακολουθήσει αυτό τον τρόπο. Αν και άποψή μου είναι οτι όσο θηλάζει λογικό είναι να ξυπνά το μωρό.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

μόλις τσίμπησα αυτό για τον γιο και αυτό για την κόρη και εύχομαι να μας κάνουν το καλοκαίρι έτσι κι αλλιώς δε θα περπατάμε υποθέτω αλλιώς κάποιο τυχερό κοριτσάκι θα πάρει δώρο παπούτσι χαχαχα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μόλις τσίμπησα αυτό για τον γιο και αυτό για την κόρη και εύχομαι να μας κάνουν το καλοκαίρι έτσι κι αλλιώς δε θα περπατάμε υποθέτω αλλιώς κάποιο τυχερό κοριτσάκι θα πάρει δώρο παπούτσι χαχαχα...

Aυτά δεν είχαν όμως 20%..,


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ταμαρ είναι από άμαζον και πήρα κανονικά και την έκπτωση και για 4 ζευγάρια που τσίμπησα ήταν sold by Amazon.co.uk

έντιτ γιατί λες δεν είχαν 20% αφού λέει από κάτω Enter code SPRING20 at the checkout and get 20% off your next footwear & bags purchase. Items must be sold by Amazon.co.uk. See terms and conditions for details.

και βλέπω πάλι στο σύνολο το 20% είναι ότι μου αφαίρεσε

Total: GBP 49.27 Promotion Applied: -GBP 9.85

Grand Total: GBP 39.42

έκανα βλακεία;;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ψιτ βρούτε...και το σαϊτ της γκαρβαλιν χωρίς μεταφορικά...

http://tienda.garvalin.com/catalogos/Agatha_ruiz_de_la_prada/ctg00043/tem_verano.html

ναι καλααααα! δοκιμασε με ισπανια και ιντερνατιοναλ και δες τη διαφορα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...