Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

καλαμαριιιιιιιιιιιιιιι δε καταλαβες! το toddler παραγγειλα και στην επιβεβαιωση παραγγελιας λεει οτι παρηγγειλα το child!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ πηρες το 10 αρα ειναι 27-28 και εγω ηθελα το 8 που ειναι το 25-26 αρα καλα το πηρα κ ας λεει child.... E?!?!?!?!?

Ε....???

χαχαχαχα έχω μπερδευτεί....οχι ρε πήρα το 10αρι για νουμερο 29 κοριτσάρα δηλαδή 28-29 κ τις είναι μεγάλα ακόμη ένα εκατοστό περίπου γιατί τώρα φοράει 8αρι δηλαδή 27....το καλοκαίρι λογικά 28αρι...

ε???

φφουυυ εχω μπερδευτει χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε....???

χαχαχαχα έχω μπερδευτεί....οχι ρε πήρα το 10αρι για νουμερο 29 κοριτσάρα δηλαδή 28-29 κ τις είναι μεγάλα ακόμη ένα εκατοστό περίπου γιατί τώρα φοράει 8αρι δηλαδή 27....το καλοκαίρι λογικά 28αρι...

ε???

φφουυυ εχω μπερδευτει χαχαχαχαχα

εγω να δεις χαχαχαχαχαχαα

βρε τα κροκς πανε

23-24 (6-7) αυτα εχω τωρα

25-26 (8-9)

27-28 (10-11)


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

οριστε απο το crocs.eu

Kids Unisex Footwear

US-UK- EU

C2/C3 2-3 19-20

C4/C5 4-5 21-22

C6/C7 6-7 23-24

C8/C9 8-9 25-26

C10/C11 10-11 27-28

C12/C13 12-13 29-31

J1/J31 32-33

J2/J42 33-34

J3/J53 34-35


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζα μετα το 12 παει το 1

χαχαχχα το 2 που πηρα του Β μαλλον θα παει μετα απο ΔΥΟ χρονια αχαχαχχααχαχαχα

και τοτε θα το κοιταζω σαν ιστορικο κειμιλιο! ΚΟΙΤΤΑΑΑΑΑΑΑ αυτο ΤΟΤΕΕΕΕΕΕΕ το πηρα ΜΟΝΟ ΕΙΚΟΣΙ ΕΥΡΩ , δηλαδη 300ΧΙΛΙΑΔΕΣ κανουργιες δραχμες

Link to comment
Share on other sites

αααα για το συγκεκριμενο κροκσ μιλατε ρε!

κανονικα εγω αυτα τα ξερω διπλα

8-9, 10-11

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γατα αστο χαχαχαχα

επι της ευκαιριας βρηκα αυτο http://www.crocs.eu/crocs-keeley-sandal-girls/11920,en_ES,pd.html?cid=34T&cgid=girls-footwear&prefn1=variationSize&prefv1=25&srule=price-sort-1-9 τι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρεξηγήθηκα με τον χαρακτηρισμό!χαιδευτικά το είπες!απλά μωρε φιφίτσα δεν ξέρω τι μου φταίει τελευταία..θα ήθελα μια μέρα αφιερωμένη αποκλειστικά σε εμένα..χωρίς παιδιά..όχι για να κάνω τίποτα σπουδαίο..απλά για να κοιμηθώ και να αράαααααααααααξω!!!1:lol:

Φιλενάδα, αμα ξημερώσει μια τέτοια ΑΓΙΑ μέρα, θα κάνεις λίγο παρα 'κει να τεντώσω κι εγώ το κορμάκι μου???

Αν υπάρχει μια μαμα εδώ μεσα που ΔΕΝ έχει νοιώσει ποτέ αυτή την ανάγκη, εμένα να με χε---ς!!!! ;););) Ταμαρ μην έχεις καθόλου τύψεις!

Θελω μια βδομαδα spa!!!!!!!!! (μαμω την κριση μου μεσα....)


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

νομιζα μετα το 12 παει το 1

χαχαχχα το 2 που πηρα του Β μαλλον θα παει μετα απο ΔΥΟ χρονια αχαχαχχααχαχαχα

και τοτε θα το κοιταζω σαν ιστορικο κειμιλιο! ΚΟΙΤΤΑΑΑΑΑΑΑ αυτο ΤΟΤΕΕΕΕΕΕΕ το πηρα ΜΟΝΟ ΕΙΚΟΣΙ ΕΥΡΩ , δηλαδη 300ΧΙΛΙΑΔΕΣ κανουργιες δραχμες

το 2 ειναι το 33-34 αυτο ηθελες? οιμε τι παθαμεεεε


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω να δεις χαχαχαχαχαχαα

βρε τα κροκς πανε

23-24 (6-7) αυτα εχω τωρα

25-26 (8-9)

27-28 (10-11)

οριστε απο το crocs.eu

Kids Unisex Footwear

US-UK- EU

C2/C3 2-3 19-20

C4/C5 4-5 21-22

C6/C7 6-7 23-24

C8/C9 8-9 25-26

C10/C11 10-11 27-28

C12/C13 12-13 29-31

J1/J31 32-33

J2/J42 33-34

J3/J53 34-35

αντε ρε τότε καλά το πήρα :tongue::D

το C είναι για child κ το J για junior

φιουυυυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε ρε τότε καλά το πήρα :tongue::D

το C είναι για child κ το J για junior

φιουυυυυυ

μα το θεμα ηταν η διαφορα toddler και child.... αλλα προφανως δεν υπαρχει! ειναι το ιδιο!!!!!!!!!!! οκ καλα ψωνισα κ γω!!!!!!!!!

ανυπομονω να βαλω τα jibitz μας!!!!!! της ειχα παρει διαμαντενιες καροδυλες και πετ σοπ ζωακια......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσομανούλες και μη φυσικά, για καλτσονάκι τέτοιου τύπου

http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Tight-Pants-Warmer-01-M-/300671797491?pt=Baby_Clothing&hash=item46016f88f3

αλλά καλή ποιότητα που να κοιτάξω? Έχω διαβάσει κατά καιρούς πως μερικά μυρίζουν πετρέλαιο!

Παρέλαβα σημερα, είναι πολύ ωραιο σαν σχέδιο, δεν μυρίζει πετρέλαιο, αλλά δεν ειναι βαμβακερο, προς λύκρα μου μοιαζει!Δεν ξερω σιγουρα όμως γιατι η ετικετα είναι μόνο στα κινέζικα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να παραγγείλω πριν από λίγο αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00694WAQS/ref=s9_simh_gw_p75_d0_g75_i3?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=19227V6PF9SSB199T5VP&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

και δεν δεχτηκε την αποστολή. Θα φρικάρω βραδιάτικα.

Ειλικρινα δεν ξερω τι γίνεται!!!!

Χθες το πρωι με φιλη μου παραγγειλαμε γι αυτην καθισμα και δεχτηκε την παραγγελία!Το μεσημερι διαβαζω εδω οτι δε στελνει καθισματα, μπαινω στο τσατ ρωταω μου λένε όχι!

Μετά απο καμια ώρα μου στέλνουν αυτο το μειλ

Thank you for contacting Amazon.co.uk. I'm writing to follow up on our chat conversation.

Previously there has been a restriction that Car seats can only be delivered to UK addresses. However, I've rechecked our records and I'm glad to inform you that this restriction has been lifted.

You can now proceed placing order for Car seat to your address. I'm sorry we were disconnected before I confirm this to you.

Should you require any additional information or assistance, please do not hesitate to contact us.

I hope this helps. We look forward to seeing you again soon.

Did I solve your problem?

Μπαινει η φιλη μου στο τσατ και της λενε οτι η παραγγελια της θα γίνει Dispached 3 Μαρτίου και η παραλαβη εκτιμάται 7-15 /03 !Για να δουμε τι θα γινει!!

εντιτ:δοκιμασε κι αλλο μοντέλο, μηπως δε στελνει το συγκεκριμένο

Link to comment
Share on other sites

Internetομανούλες γεια σας! Έρχομαι από το parents με ερώτηση... και περιμένω τη βοήθειά σας! Θα ήθελα να βρω ένα μπιμπερό που να μετατρέπεται σε παγουράκι, κατά προτίμηση σε πλαστικό για να μη σπάει και με έντονα χρώματα για να κάνει εντύπωση στον μικρούλι μου! Καμιά πρωτότυπη ιδέα να προτίνετε;;;;

Να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα κάποιο ελληνικό e-shop αν είναι δυνατόν (για να στηριξουμε λίγο και την Ελλάδα) αλλά αν δεν βρω κάτι θα πάρω από ξένο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...