Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Koριτσι αυτο της αβεντ ειναι αχρωμο οποτε αν θες να κανει εντυπωση στον μικρουλι δε θα κανεις δουλεια.

Αν εχεις κοντα σου λαπεν εχει ενα πολυ ωραιο εκπαιδευτικο ποτηρακι που εχει και πιπιλα και στομιο για να πινει αργοτερα καθως επισης και λαβες για να το πιανει. Ειναι της bebe comfort. Εχει φλουο εντονα χρωματα και ειναι πολυ ωραιο. Κανει κοντα στα 8,5 ευρω αν θυμαμαι καλά.

Αχ ναι!!! Θα ήθελα φλούο χρώματα!!!!!!!! Θα προσπαθήσω να πάω να ρίξω μια ματιά κι εκεί να δω τι έχουν!!! Ευχαριστώ πολύ!:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμείς έχουμε το izi combi x3 αγορασμένο από pramworld, το μόνο που θα άλλαζα ήταν να το έπαιρνα χωρίς isofix για να μπορώ να το χρησιμοποιώ και σε άλλο αμάξι. Επίσης έχω πάρει και το καλοκαιρινό πετσετέ κάλυμα από "Λητώ" έκανε 38ε αν κάποια ενδιαφέρεται να ψάξει μήπως το βρει φθηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

tamaraki το isi combi x3 αναποδο εχουμε εδω κ 14 μηνες κ ειναι τελειοοοοο
Κι εμείς έχουμε το izi combi x3 αγορασμένο από pramworld, το μόνο που θα άλλαζα ήταν να το έπαιρνα χωρίς isofix για να μπορώ να το χρησιμοποιώ και σε άλλο αμάξι. Επίσης έχω πάρει και το καλοκαιρινό πετσετέ κάλυμα από "Λητώ" έκανε 38ε αν κάποια ενδιαφέρεται να ψάξει μήπως το βρει φθηνότερα.

Eυχαριστημένες δηλαδή;Ωραία γατί αυτό ήθελα να πάρω


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ , ήταν θεϊκό το κείμενο σου!!!

Με αυτό το ύφος είχα σκεφτεί να απαντήσω αλλά η τελευταία παράγραφος και η αναφορά σου στα κορίτσια του φόρουμ , νομίζω ότι του δίνει μεγαλύτερη ένταση και δυναμική.

Θα το στείλω δίχως άλλο... παραλείποντας κάποια σημεία γιατί μόλις είδα ότι μου έκαναν επιστροφή χρημάτων για τα αντικείμενα που δεν παρέλαβα ποτέ.

Διαχειρίσου το κείμενο όπως θέλεις ;);):P

Πσσσσσσ εσκισες πάλι!!!
έγραψες πάλι!Θα σε βάλουμε εκπρόσωπό μας σε όλες μας τις συναλλαγές!!!

ΑΝΥ ΤΙΜΕ !!!!!

Χαρά μου να τα χώνω......:rolleyes::rolleyes::cool:

Δηλαδή εμείς που θα είμαστε ενός το καλοκαίρι να του πάρω λες;

Ακόμα ψάχνομαι με το μέγεθος βέβαια....

Ταμαράκι, νομίζω ότι είναι μικρός ακόμα για κρόκς. Το καλοκαίρι θα αρχίσει να περπατάει και θα θέλει κάτι σταθερό στο πόδι του, δεν νομίζω ότι τα κροκς είναι έτσι.

Το δέρμα μου είναι πολύ λιπαρό, με σημάδια από ακμή και κάποιες ρυτίδες έκφρασης.

Αγόρασα την "πλούσια κρέμα με το χαβιάρι, αλλά και καθαριστικό προσώπου.

Υπ' όψιν ότι δεν χρησιμοποιώ καμία άλλη κρέμα (μέρας, νύχτας, υδατική κλπ).

Πλένομαι το πρωί με το καθαριστικό και βάζω απ' ευθείας την bb cream.

Στρώνει καταπληκτικά, καλύπτει σχεδόν το 50% των ατελειών μου, δίνει πολύ όμορφο φυσικό χρώμα στο δέρμα και ΔΕΝ γυαλίζει ούτε μετά από 8+ ώρες.

Είμαι κατενθουσιασμένη γιατί είναι ακριβώς ότι ήθελα για κάθε μέρα.

Για πιο καλυπτικές καταστάσεις, αναμιγνύεται με make up, βάζεις και λίγη πούδρα και έτοιμη.

Και επειδή με έπιασε μανία μα την Κορέα :) παράγγειλα και αυτή την θρεπτική μπας και ξανανιώσω;)

Για ότι απορίες στη διάθεσή σας

(Ποσοστά ζήτησα 30% από τον Κορεάτη, καλά είναι?) :cool:

ΟΚ και η θρεπτική στο γουότς λιστ, γιατί τα άλλα δύο προιόντα τα περιμένω ήδη ;););):cool:

Eγώ τόσο που έχω μπερδευτεί με τα νούμερα δεν με βλέπω να ψωνίσω. Τελικά εχω μεγάλο θέμα με τα παπούτσια!:D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol:

Το απόγευμα παρελήφθη η σκούπα και τα εξαρτήματα αλλά δεν την δοκίμασα ακόμα.

Επίσης παρήγγειλα καθαριστικο τζαμιών, καθαριστικό πατώματος, απορρυπαντικό ρούχων, υγρό σαπούνι για τα χέρια, απολυμαντικό μπάνιου, όλα Astonish. Άμα τη παραλαβή και τη χρήση, θα ενημερώσω.

Είχα σταμπάρει και ταμπλέτες για λεκάνη και ενισχυτικό πλυσίματος για λευκά, αλλά δεν τα στέλνει Ελλάδα, θα τα στείλω στον ξάδερφο μάλλον.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Evmo μου. Χθες παράγγειλα αλλά δεν ήρθαν σήμερα και από ό,τι ξέρω η acs δεν έρχεται Σαββάτο.

Ίσως εχει σχεση οτι εισαι Κρήτη, στο λεω γιατι οταν με παιρνουν τηλεφωνο για την παραγγελία και εχει τυχει να τους ρωτήσω με ρωτάνε "για Αθηνα ε?" και υστερα μου λενε οτι θα παραλάβω την επομένη, επομενως μηπως εχει σχεση αυτο.παντως μπορείς να τους παρεις τηλ σε καποιιο 800....... που αναφερουν στο site τους και να τους ζητήσεις τον αριθμο αποστολής για να συνεννοηθείς με την acs στην Κρήτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια απο ποιο σαιτ ειχατε παραγγειλει παλιοτερα χειμωνιατικο μπουφαν γυναικειο?

Εδώ στο θέμα το αρχικό βρίσκονται οι λίστες με τα καταστήματα

θα πας στη λιστα με την ένδυση κ θα χαζέψεις τα καταστήματα για να βρεις αυτό που θες

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=93528

Link to comment
Share on other sites

Internetομανούλες γεια σας! Έρχομαι από το parents με ερώτηση... και περιμένω τη βοήθειά σας! Θα ήθελα να βρω ένα μπιμπερό που να μετατρέπεται σε παγουράκι, κατά προτίμηση σε πλαστικό για να μη σπάει και με έντονα χρώματα για να κάνει εντύπωση στον μικρούλι μου! Καμιά πρωτότυπη ιδέα να προτίνετε;;;;

Να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα κάποιο ελληνικό e-shop αν είναι δυνατόν (για να στηριξουμε λίγο και την Ελλάδα) αλλά αν δεν βρω κάτι θα πάρω από ξένο!

Για κοίτα εδώ

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_scat_60192031_ln?rh=n%3A60192031%2Ck%3Afeeding+bottle&keywords=feeding+bottle&ie=UTF8&qid=1330728333&scn=60192031&h=77da8b8399620940f5c00f80501259689cd6f482#/ref=sr_pg_2?rh=n%3A59624031%2Cn%3A%2160032031%2Cn%3A60041031%2Cn%3A60186031%2Cn%3A60192031%2Ck%3Afeeding+bottle%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&page=2&bbn=60192031&keywords=feeding+bottle&ie=UTF8&qid=1330728347

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι,για δες;)

ψωνισα προσφατα απο εδω και ειμαι ευχαριστημενη http://www.electroworld.gr/site/#

καποια προιοντα τα εχει πιο φτηνα με κουπονι (εμενα μου ειχε δωσει μια κοπελα απο εδω αλλα νομιζω αν γραφτεις σο στελνουν αυτοι)

Το κουπόνι που σου έδωσα δεν ακυρώνεται με μια φορά, μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθεί;)!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης παρήγγειλα καθαριστικο τζαμιών, καθαριστικό πατώματος, απορρυπαντικό ρούχων, υγρό σαπούνι για τα χέρια, απολυμαντικό μπάνιου, όλα Astonish. Άμα τη παραλαβή και τη χρήση, θα ενημερώσω.

Α, τα έχω σταμπάρει κι εγώ τα περισσότερα από αυτά, περιμένω εντυπώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως εχει σχεση οτι εισαι Κρήτη, στο λεω γιατι οταν με παιρνουν τηλεφωνο για την παραγγελία και εχει τυχει να τους ρωτήσω με ρωτάνε "για Αθηνα ε?" και υστερα μου λενε οτι θα παραλάβω την επομένη, επομενως μηπως εχει σχεση αυτο.παντως μπορείς να τους παρεις τηλ σε καποιιο 800....... που αναφερουν στο site τους και να τους ζητήσεις τον αριθμο αποστολής για να συνεννοηθείς με την acs στην Κρήτη.

Καλημέρα. Ναι σίγουρα θα έχει να κάνει ό,τι μένω εκτός Αττικής. Δεν με επείγουν τα πράγματα, μπορώ να περιμένω μέχρι την Δευτέρα. Ευχαριστώ πολύ!!:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...