Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορσέ 3/4 δεν θα επαιρνα αν δεν το δοκίμαζα πρώτα.

Οι περισσότεροι "μαρκάρουν" και "κόβουν" το μπούτι εκεί που σταματάνε.

Έχεις ξαναφορέσει ταμαράκι?

Όχι. Τον θέλω για το νυφικό.

Τον πρώτο το διαφήμιζε το πρωί η τηλεόραση (τηλεπώληση) 60 ευρώ. Καλός μου φάνηκε αλλά τα reviews είναι καλύτερα στα 2 επόμενα, που τα στέλνουν και Ελλάδα.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάρε το οικονομικότερο τότε.

Δε βλέπω και μεγάλη διαφορά στο σημείο του μπουτιού.

Εγώ κορσέ 3/4 δεν θα επαιρνα αν δεν το δοκίμαζα πρώτα.

Οι περισσότεροι "μαρκάρουν" και "κόβουν" το μπούτι εκεί που σταματάνε.

Έχεις ξαναφορέσει ταμαράκι?

Θα συμφωνήσω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι για το νυφικό θα έπαιρνα ένα ωραίο στρινγκακι...αστη ρε ταμαρακι τη σκελεα...δε βαριέσαι-πιο πολυ θα το εκτιμήσει αυτός που πρέπει να το εκτιμήσει το στρινγκακι...

Link to comment
Share on other sites

Το amazon σταμάτησε να στέλνει παμπερς στην χώρα μας;

Πήγα να παραγγείλω και μου γράφει

This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για να με μαζεύει το θέλω. Τα πατσοκοίλια και τα ξύγκια, όπως είπε μια πωλήτρια σε πρόβα νυφικού.Αναρωτιέμαι ακόμα αν κατάλαβε τί μου είπε... Εννοείται δεν θα έπαιρνα ποτέ από αυτήν νυφικό.

Ελενούφι είμαι 12 κιλά πάνω απ' οτι ήμουν στον πολιτικό μου γάμο. Άρα στρινγκ ΔΕΝ παίζει. Άσε που εκτός από 12 κιλά έχω κι ένα μωρό. Θα μου πεις βέβαια οτι δεν με ενοχλεί το βράδυ...Θα σου πω κι εγώ οτι το βράδυ θα έχω πέσει πτώμα, ενδεχομένως στον καναπέ, αν σκεφτείς οτι θα φιλοξενώ και τους κουμπάρους.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Το amazon σταμάτησε να στέλνει παμπερς στην χώρα μας;

Πήγα να παραγγείλω και μου γράφει

This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.

Η απάντηση τους!

We have received an update regarding this item being restricted for delivery internationally, but since it hasn't been removed yet from teh Product Category, I will escalate this to check on this.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω πάλι για το νυφικό θα έπαιρνα ένα ωραίο στρινγκακι...αστη ρε ταμαρακι τη σκελεα...δε βαριέσαι-πιο πολυ θα το εκτιμήσει αυτός που πρέπει να το εκτιμήσει το στρινγκακι...

Θα ξανά συμφωνήσω!!! Και εγώ είχα πάρει ένα ωραιότατο από μαρκς μπραινταλ μη χεθω. χα χα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια συμβουλή....(εμενα βέβαια είχε κορσέ το νυφικό μου ενσωματωμένο οποτε δεν χρειάστηκα) μη πάρεις με μπούτια....θα σκάσεις πίστεψέ με!! Παρε μονο για την κοιλίτσα ταμαράκι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν πήρα κορσέ στο γάμο μου και δεν είμαι ούτε ήμουν αδύνατη. Επίσης το νυφικό σου είναι φλατ (δεν έχει φουρό εννοώ, ούτε είναι σε γραμμή Α) επομένως αν διαγράφει ο κορσές (που θα διαγράφει) θα αναγκαστείς να μη τον φορέσεις... Γι αυτό, επειδή σου μπήκε στο μυαλό και μόνο, πάρε τον φθηνότερο.

Συμφωνώ με καλαμάρι, θα σκάσεις. Επίσης συμφωνώ με Ελενούφι, πάρε κανα σεξι εσώρουχο και οι κουμπάροι να πάνε σε ξενοδοχείο.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

tamar κι εγώ είχα πάρει και έμεινε στο συρτάρι. Αν κόβει στο μπούτι θα φαίνεται άσχημα πάνω από το νυφικό, σαν τα ζαμπονάκια στο δίχτυ. Εφόσον όμως θέλεις να πάρεις, πάρε το οικονομικότερο, αν κάτσει καλό οκ, αν δεν κάτσει δεν θα κλαις τα λεφτά σου.

Όσο για το izi combi x3 είναι καθισματάρα....τι λέω, θρόνος!

Όμως το δικό μας αμάξι είναι τεράστιο...ναι έχει μήκος 4,60m και το κάθισμα χωράει άνετα, σε ένα μεσαίο αμάξι μάλλον θα περιορίζει τον χώρο του συνοδηγού. Επίσης λόγω μεγάλης κλίσης του πίσω καθίσματος, όταν κοιμάται το κεφαλάκι του πέφτει εμπρός κατά το ξεκίνημα από φανάρι κι αν δεν είναι κάποιος πίσω να το σηκώσει, μένει πεσμένο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...